مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

ایجاد فایل بوسیله جاوااسکریپت در مرورگر
سلام
راستش نمی دونستم این سوال را کجا مطرح کنم جایی بهتر از این اینجا پیدا نکردم.
من می خوام بوسیله مرورگر ، فایلی را در هارد گوشی کاربر ایجاد کنم. یعنی وقتی کاربر وارد سایت من میشه بوسیله جاوااسکریپت یک فایل متنی را در گوشی کاربر ایجاد کنم. زیاد جستجو کردم ظاهرا راهی وجود نداره ولی اینجا راه حلی دیدم که نوشته بوسیله Cordova و Phonegap انجام شده که من چیزی ازش نمی دونم. فکر کنم باید در هاست یه فایلهایی وجود داشته باشه تا این کار کنه. 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام با این پلاگین میتونی فایل متنی با هر پسوندی تو پوشه sdcard یا هرجا که بخوای ایجاد کنی و ایونتها و اکسپرپشنای زیادی داره که امیدوارم کارتون راه بیوفته طرز کارش هم سخت نیست

مثلا میتونی بگی اگر مرورگر باز شده فایل mytext.js تو پوشه sdcard/myfolder ساخته بشه.البته نحوه ساخت فولدر باید شبیه نمونه خودش باشه که نمونه اش تو ایونت هست

cranberrygame_CordovaFile_1.0.28.c2addon

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1396/3/19، 01:34 صبح)kakmamad نوشته: سلام با این پلاگین میتونی فایل متنی با هر پسوندی تو پوشه sdcard یا هرجا که بخوای ایجاد کنی و ایونتها و اکسپرپشنای زیادی داره که امیدوارم کارتون راه بیوفته طرز کارش هم سخت نیست

مثلا میتونی بگی اگر مرورگر باز شده فایل mytext.js تو پوشه sdcard/myfolder ساخته بشه.البته نحوه ساخت فولدر باید شبیه نمونه خودش باشه که نمونه اش تو ایونت هست

cranberrygame_CordovaFile_1.0.28.c2addon

اگه ممکنه یک مثال بزنید دقیقا چجوری باید ازش استفاده کنم؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: