مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

بازی عملیات اپی نفرین
سلام . این بازی رو من ساختم .اگه دانلود کنید و نظر بدید خیلی ممنون . میشم . لطفا نظر یادتون نره حجمش هم کمه 9 مگ اینم لینک  بزنید روی این لینک

اینم عکس از صفحه بازی:[عکس: com.mehdi.war.png]

[عکس: com.mehdi.war2.jpg][عکس: com.mehdi.war3.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، GAME MOEIN ، abiate1365 ، danials008 ، user-11 ، general-sherman ، shaygaaan
دوست عزیز شاید من بازی ساز خوبی  نباشم اما یه گیمر حرفه ای هستم و اینو بدونید که این بازی های شما به درد هیچ گیمری حتی گیمر های معمولی نمی خوره

در ضمن بازی شما گرافیک سطح پایینی داره پس بیخود نگید یه بازی با گرافیک بالا

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام...شاید حرفتون درست باشه ولی بازی سازهای بزرگ هم یک شبه بازی ساز نشدند...با بازیهای کوچیک شروع کردن و کم کم با اموزش های درستی که دیدن و کمی هم خلاقیت خودشون به اونجا رسیدند 54

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: general-sherman
سلام حرف شما درست دوست عزیز
ولی من چند تا دلیل برای حرفی که زدم دارم
1 اگه گرافیک  بلد نیستی یه گرافیست پیدا کن
2 یه بازی عالی بهتر از 1000 تا بازی خوب هستش
3 اگه ایشون 6 7 ماه تلاش کرده بودن و یه بازی با گرافیک عالی گیم پلی ایده عالی و در کل یه بازی عالی ساخته بودن
1 مایه افتخار خودشون میشد
2 مایه افتخار کانستراکت و انجمن میشد
3 مایه پول در اوردن خودشون میشد 
4 افراد با دیدن بازیشون ترغیب میشدن با ایشون یه تیم بشن
شمام هر جا من نظری میدم نیا ضدش عمل کن اول یکم فکر کن ببین من درست میگم یا نه 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
شما هم انقدر سخت نگیرید . ایشون بازی اولشونه قرار نیست کلش رویال بسازه ک . 
فعلا باید تجربیات لازم رو بدست بیاره تا بازی های بهتری بسازه . 
شما بیشتر به جای اینکه ایشونو کمک کنید دارین ایشونو فراری میدید از بازی سازی . فقط با شما نیستم با همه ام . 
انتقاد که میکنید انتقاد درست کنید .
  • در حال طراحی چند برنامه و بازی جدید!

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: general-sherman
سلام

به نظر من طراحی این بازی زیباست فقط استفاده از رنگ ها دچار مشکل است . رنگ ها خیلی جیق هستند تقریبا

اما شخصیت و اشیاء قشنگ طراحی شده اند . سبک خودشان رو دارند و با بازی هماهنگ هستند

گیم پلی بازی را خبر ندارم اما فک میکنم از ان دسته بازی هایی است که با کلیک بر روی اشیاء پایینی انها حذف می شوند 

و ان  شخصیت بالایی به سوی سطل زباله هدایت شود

موفق و پیروز باشید
          |[عکس: 13123123.jpg]|

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1396/5/1، 11:29 صبح)rozita نوشته: سلام حرف شما درست دوست عزیز
ولی من چند تا دلیل برای حرفی که زدم دارم
1 اگه گرافیک  بلد نیستی یه گرافیست پیدا کن
2 یه بازی عالی بهتر از 1000 تا بازی خوب هستش
3 اگه ایشون 6 7 ماه تلاش کرده بودن و یه بازی با گرافیک عالی گیم پلی ایده عالی و در کل یه بازی عالی ساخته بودن
1 مایه افتخار خودشون میشد
2 مایه افتخار کانستراکت و انجمن میشد
3 مایه پول در اوردن خودشون میشد 
4 افراد با دیدن بازیشون ترغیب میشدن با ایشون یه تیم بشن
شمام هر جا من نظری میدم نیا ضدش عمل کن اول یکم فکر کن ببین من درست میگم یا نه 
اره اگه من این بازی رو تو چند ماه می ساختم خیلی بهتر می شد ولی متاسفانه خیلی دوست داشتم سریع تر بسازم برای همین در کل شاید تو چند روز ساخته باشمش ولی چند هفته فقط  روی خروجی گرفتن بودم چون بلد نبودم و لی الان یاد گرفتم

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
1اگه اینقدر طرفدار اشونی پس باید بدونی این بازی دومشه
2 وقتی بازی اول ادم با شکست مواجه میشه قطعا باید بازی دومش بترکونه
3 من خودم وقتی بازی اولم تو انجمن به اسم فیش 8 دانلود بیشتر نداشت
کلا کانستراکت گذاشتم و رفتم سراغ گرافیک هر وقت گرافیک 2 بعدی کامل یاد گرفتم میرم سراغ phpو بعدش با کانستراکت یه بازی فوق حرفه ای میسازم که بزنن سر در انجمن سیرا
مطمعا یه تیمم میزنم 
داداش به شمام بر نخوره اگه پستای ارسالی منو ببینی تو دوران تازه کار بودنم همه انجمن از دست خنگیم حرص میخوردن
(اره اگه من این بازی رو تو چند ماه می ساختم خیلی بهتر می شد ولی متاسفانه خیلی دوست داشتم سریع تر بسازم برای همین در کل شاید تو چند روز ساخته باشمش ولی چند هفته فقط  روی خروجی گرفتن بودم چون بلد نبودم و لی الان یاد گرفتم )دیدید خودشم میدونه بازیش تعریفی نداره 
شمام من هر چی میگم سریع نیاید حرف مفت بزنید و ضد من حرف بزنید
باشد که رستگار شوید 16

من هنوز نتونستم اون افرادیو که دانلود بازیشون زیر هزاره و هی میان به اینو اون جواب میدنو درک کنم
اگه خیلی بلدی یه بازی بساز حداقل ابروت بره

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
آقا ما بلد نیستیم بسازیم ! شما که بلدی بیا جواب بقیه رو بده 24
  • در حال طراحی چند برنامه و بازی جدید!

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1396/5/1، 11:56 صبح)Dani نوشته: شما هم انقدر سخت نگیرید . ایشون بازی اولشونه قرار نیست کلش رویال بسازه ک . 
فعلا باید تجربیات لازم رو بدست بیاره تا بازی های بهتری بسازه . 
شما بیشتر به جای اینکه ایشونو کمک کنید دارین ایشونو فراری میدید از بازی سازی . فقط با شما نیستم با همه ام . 
انتقاد که میکنید انتقاد درست کنید .

بازی اولی که ساخته بودم رو هنوز دارم . اینقدر خنده داره که هر وقت میبینمش لبخند میزنم و یاد گذشته میوفتم .

حتی اسمش هم طنز بود و شرط هایی داخلش گذاشتم که واقعا کانستراکت چند بار از خنده سکته میکرد و بعد اجراشون میکرد

اما تمام دلخوشیم این بود که یه بازی ساختم که یه شخصیت داره که میتونه بپره اینور و اونور . میخواستم خروجی بگیرم .

اون زمان بلد نبودم حتی بلد نبودم کارهای ساده رو روی اون انجام بدم . شاید بتونم به جرات بگم بعد از ساختن حداقل 20 بازی 

تازه میفهمیدم کار های قبلیم چقدر ضعیف بوده . همین الان هم خیلی خیلی خیلی چیزها هست که بلد نیستم و باید یاد بگیرم

اما چیزی که از دوستان این انجمن یاد گرفتم اینه که اگر بازی سازی . بهتره تا اخر بازی ساز باشی . اگر گرافیک لازم داری .

یه گروه بساز و با کسی که در این موضوع سر رشته داره همکاری کن . اگر بخوای همه چیز رو یاد بگیری . عمرت از بین میره

و اخر هم اون چیزی که میخواستی نمیشه

درسته گرافیک خیلی مهمه . اما اگر بازی یه ایده خوب داشته باشه . گاهی وقت ها میتونه جای گرافیک رو پر کنه

به قول دوستمون  Shazde بازی 2Cars گرافیک انچنانی نداره اما ایده خیلی خوبی داره
          |[عکس: 13123123.jpg]|

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: