مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

بازی(فرار از زندان)منتشر شد
بازی فرار از زندان در سبک ماجراجویی-معمایی و طنز در کافه بازار منتشر شد.

لینک بازی در کافه بازار

تریلر بازی

عکس هایی از بازی:

[عکس: farar.az.zendanaxc0.jpg]
[عکس: farar.az.zendanaxc2.jpg]
[عکس: farar.az.zendanaxc3.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: abiate1365
به نظر میاد جالب باشه؟!
[عکس: headerhd.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: amirho24 ، abiate1365
من آدمی نیستم از بعضی از بازی ها انتقاد کنم ولی وقتی اینو دیدم فهدیم این آخر .... هست 17
اصصصصصصصصصصصصصصصصصصصلا گرافیکش خوب نیست حتی با توجه به طنز بودن بازی 33
روی گرافیک یکم کار کنید
البته از تند حرف زدن من ببخشید
کانستراکت ۳ منتشر شده(نسخه ی آزمایشی) 1 
برای دریافت به این پست بروید
[عکس: c3logo-lightbg.svg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: danials008 ، shazde ، abiate1365
(1396/3/29، 02:45 عصر)rezamms نوشته: من آدمی نیستم از بعضی از بازی ها انتقاد کنم ولی وقتی اینو دیدم فهدیم این آخر .... هست 17
اصصصصصصصصصصصصصصصصصصصلا گرافیکش خوب نیست حتی با توجه به طنز بودن بازی 33
روی گرافیک یکم کار کنید
البته از تند حرف زدن من ببخشید

منم موافقم - داستان بازی جالبه اما کمی تکراریه و در عین حال که سعی شده طنز باید بگم که زیادم دیالوگ ها باحال نبود - حداقلا من خوشم نیومد - نظر همه محترمه .
من وقتی 8 سالم بود ب این حرفا میخندیدم و عکس العمل نشون میدادم ، ولی خب تلاشتون قابل تحصینه و باید بگم خوب ساختیدش
ولی بنظر من منتشر کردنش داخل بازار اشتباه محض بوده . کاشکی توهمین انجمن برای تفریح منتشر میکردید .
در هرصورت موفق باشید . 41
وبلاگ شخصی من :
http://danial-salehi.mihanblog.com/

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، abiate1365
اگه تریلر رو نمیذاشتی شاید دانلود میکردم. ولی تریلر رو که دیدم گفتم ارزش نداره.(این از حقیقت)

در ادامه. . .

بازی جالبی به نظر میاد سعی کن روی گرافیک بیشتر کار کنی. امیدوارم موفق باشی (اینم دورغ)

پاسخ دهید
به نظر بنده خیلی ضایست با این گرافیک

البته نه اینکه خودم گرافیست حرفه ای هستم نه چون نسبت به بازی خودم دارم مقایسش میکنم 4

البته اینم باید بگم که بجای اینکه روزی یه دونه بازی بدی بیرون با اسپرایت های یکی یه بازی حرفه ای و توپ بده بیرون تا حداقل مردم دانلود کنن
هر اسپرایتی که دنبالش هستی اینجا هست کلیک کن 4 4
[url=http://construct2.ir/Thread-%D9%87%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%D9%85%DB%8C%D8%AE%D9%88%D8%A7%DB%8C][/url]

پاسخ دهید
سلام

تجربه بدی براتون نبود ،،، گرافیک مهم نیست ، اما در صورتی که میخواستید برای تست خودتون استفاده کنید عالیم بود .

نکته دوم اینکه با توجه به تجربه ای که بدست آوردید ، در این سبک از بازی ، یک سورسی هم گیرتون اومده ، میتونید بازی های بعدی رو با کیفیت و حتی آسودگی بیشتری بسازید .

حداقلش این هست که ویرایشی در نسخه پایدار با گرافیک بهتری بعدا ارائه بدید !

موفق باشید
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

==========================
بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
==========================
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle1.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: abiate1365 ، danials008 ، shaygaaan
(1396/3/29، 11:03 عصر)hesam3 نوشته: سلام

تجربه بدی براتون نبود ،،، گرافیک مهم نیست ، اما در صورتی که میخواستید برای تست خودتون استفاده کنید عالیم بود .

نکته دوم اینکه با توجه به تجربه ای که بدست آوردید ، در این سبک از بازی ، یک سورسی هم گیرتون اومده ، میتونید بازی های بعدی رو با کیفیت و حتی آسودگی بیشتری بسازید .

موفق باشید

منم موافقم با شما

دوستان عنایت داشته باشن بازی که تو انجمن قرار داده میشه رو ب عنوان یه نظر سنجی یا یه همچین چیزی در نظر بگیرن و نظرشونو در مورد بازی بگن و سعی کنن بازی ساز رو از ساخت بازی های بعدی منصرف نکنن

انتقاد سازنده باشه هم سطح کیفی بازی ها بالامیره هم سطح دانش بچه ها

یکی مثل من در فکر تحقیر و تمسخره و یکی مثل شما ها در حال انتقاد که باعث بهبودی روند کار بشه و مطمئنن این دو دیدگاه یکی نیست

متشکرم 54

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: danials008
(1396/3/29، 11:52 عصر)abiate1365 نوشته:

موفق باشید

منم موافقم با شما

دوستان عنایت داشته باشن بازی که تو انجمن قرار داده میشه رو ب عنوان یه نظر سنجی یا یه همچین چیزی در نظر بگیرن و نظرشونو در مورد بازی بگن و سعی کنن بازی ساز رو از ساخت بازی های بعدی منصرف نکنن

انتقاد سازنده باشه هم سطح کیفی بازی ها بالامیره هم سطح دانش بچه ها

یکی مثل من در فکر تحقیر و تمسخره و یکی مثل شما ها در حال انتقاد که باعث بهبودی روند کار بشه و مطمئنن این دو دیدگاه یکی نیست

متشکرم 54
ممنون بله همینطوره
من خواستم یه بازی در سبک ماجراجویی بسازم ببینم اصلا ایا استقبال میشه از چنین بازی هایی یا خیر که اکر شد روی نسخه دوم بیشتر کار کنم

موفق باشید
ممنون بله همینطوره

من خواستم یه بازی در سبک ماجراجویی بسازم ببینم اصلا ایا استقبال میشه از چنین بازی هایی یا خیر که اکر شد روی نسخه دوم بیشتر کار کنم

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام . 
بازی های شما نیاز شدییییید به گرافیک داره.
توصیه میکنم قبل از منتشر کردن روی گرافیکتون کار کنید .
ایده های خوبی دارین اما بدون گرافیک همشون هیچ میشه.
ایده پردازی و خلاقیت شما در تمام بازی هاتون به چشم میخوره . ولی گرافیک کیفیت کار هاتون رو میاره پایین.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: