مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

بازی fast duby-مهم
بازی fast duby که چند هفنه پیش منتشر شد در سبک امتیازی

بعضی از دوستان برای بازی قبلیم که همینجوری ساخته بودمش و اسمش yoo bro runner بود گفتند بازی کیفیت پایینی داره و گیمپلیش تکراری کاربر جذب نمیکنه

خیلی خب حرف شما درست ولی ایا همینا در رابطه این بازی هم صدق میکنه؟خیر

این بازی گرافیگ بالایی داره و با خلاقیتی که توش بکار رفته با سایر فلپی برد ها متفاوت شده با 4 حالت مختلف
خلاصه کاری ندارم من فکر کردم اینو بدم بررسی تو تازه های برگزیده احتمال 90 درصد مبره ولی بازم جواب الکی دادن که حالا بررسی میکنیم بببینم چی میشه!

تصاویر و لینک بازی در کافه بازار:

تریلر بازی

بازی کبابی عمو اکبر در چهار روز اول انتشار بالای 1000 دانلود شد ایدش هم جدید بود ولی بازم نذاشتن تازه های برگزیده خب دیگه من با جه انگیزه ای بازی بسازم؟
الان 7600 نفر دان کردن سود خالص از پرداخت درون برنامه 13 هزار تومن سود از تبلیغات ویدویی 20 تومن !!
فکر کنم کافه بازار فقط از توسعه دهنده هایی که خوشش میاد بازیاشونو میذاره برگزیده

[عکس: fast.duby.petpark1.jpg]

[عکس: fast.duby.petpark2.jpg]
[عکس: fast.duby.petpark3.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mostafanastary ، seyed
سلام
تا حالا به این فکر کردی بازیت لیاقت اون صفحه رو داشته یا نه؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: hamed2002 ، rezamms
(1396/3/21، 02:35 عصر)hunk نوشته: سلام
تا حالا به این فکر کردی بازیت لیاقت اون صفحه رو داشته یا نه؟

قطعا بازی fast duby لیاقت قرار گرفتن در بخشبخش تازه های امتیازی رو داشتبه لااقل تو دستع بندی خودش باید مبرفت تو تازه هاش

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
اما این بازی ای که شما میگی کمتر از ۱۰۰ تا نصب داره
بازی میکروفن در ایران اپس:http://iranapps.ir/app/com.game.microphone

[عکس: 4.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1396/3/21، 03:45 عصر)montazeria نوشته: اما این بازی ای که شما میگی کمتر از ۱۰۰ تا نصب داره

بازی کبابی عمو اکبر 7600 دانلود
و بله بازی fast duby فقط 50 دانلود! من گفتم حالا میره برگزیده بیشتر دیده میشه اونم که نرفت

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
اعتماد به نفس تون قابل تحسینه، ولی از بازار توقع نداشته باشید که با یه بازی با یه گرافیک ساده و گیم پلی معمولی بازی تون رو بزاره صفحه اول

یه سوال داشتم، میتونید دقیق بگید چقدر روی این بازی وقت گذاشتید؟؟ دقیقِ دقیق!!!
وبلاگ آموزشی طراح بازی
وبلاگی آموزشی برای توسعه دهندگان و طراحان بازی های ویدئویی

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
در ادامه حرفای mahdi_R8095 
این رو هم من اضافه کنم که شما یه سر توی صفحه اول لیستی که بازیتون رو گذاشتید بزنید و بازیای برگزیده اون لیست رو ببینید و با بازی خودتون مقایسه کنید تا متوجه فاصله کیفیت بشید
و اینو هم بگم که بازار خودش یه سری توضیحات برای انتخاب شدن توی برگزیده شده ها داده
اونو حتما مطالعه کنید تا متوجه بشید که بازار چه بازی یا برنامه هایی رو قبول میکنه برای برگزیده شدن

و در پایان اینو هم بگم که , نه من و نه هیچکدوم از بچه هایی که اینجا پست گذاشتن قصدمون فقط راهنمایی بوده
و نه به خوده شما یا بازی شما حسادت میکنیم و نه از شما بدمون میاد

بازم گوشزد میکنم حتما بازی های برگزیده شده رو با بازی خودتون مقایسه کنید تا برای ساخت بازیهای بعدی کمکتون کنه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mahdi_R8095
(1396/3/22، 03:12 صبح)shazde نوشته: در ادامه حرفای mahdi_R8095 
این رو هم من اضافه کنم که شما یه سر توی صفحه اول لیستی که بازیتون رو گذاشتید بزنید و بازیای برگزیده اون لیست رو ببینید و با بازی خودتون مقایسه کنید تا متوجه فاصله کیفیت بشید
و اینو هم بگم که بازار خودش یه سری توضیحات برای انتخاب شدن توی برگزیده شده ها داده
اونو حتما مطالعه کنید تا متوجه بشید که بازار چه بازی یا برنامه هایی رو قبول میکنه برای برگزیده شدن

و در پایان اینو هم بگم که , نه من و نه هیچکدوم از بچه هایی که اینجا پست گذاشتن قصدمون فقط راهنمایی بوده
و نه به خوده شما یا بازی شما حسادت میکنیم و نه از شما بدمون میاد

بازم گوشزد میکنم حتما بازی های برگزیده شده رو با بازی خودتون مقایسه کنید تا برای ساخت بازیهای بعدی کمکتون کنه

ممنون ولی من منظورم تازه های برگزیده صفحه اول نبود تازه های برگزیده دسته بندی خودش یعنی امتیازی

(1396/3/21، 11:25 عصر)mahdi_R8095 نوشته: اعتماد به نفس تون قابل تحسینه، ولی از بازار توقع نداشته باشید که با یه بازی با یه گرافیک ساده و گیم پلی معمولی بازی تون رو بزاره صفحه اول

یه سوال داشتم، میتونید دقیق بگید چقدر روی این بازی وقت گذاشتید؟؟ دقیقِ دقیق!!!

روی fast duby پنج روز
کبابی عمو اکبر 49 روز

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام
اتفاقا منم منظورم همون لیست تازه های برگزیده دسته بندی بازیتون بود

معیارهای انتخاب برنامه‌ها و بازی‌های برگزیده بازار

روزانه میلیون‌ها کاربر به صفحه اول و صفحات دسته‌های بازار سر می‌زنند و کافه‌بازار برنامه‌های باکیفیت را به آنها نمایش می‌دهد. همچنین برنامه‌های باکیفیت به شکل مناسبی در صفحات دسته‌های بازار به کاربران نمایش داده می‌شوند.

این مستند به توسعه‌دهندگان کمک می‌کند تا بیشتر با معیارهای مورد نظر کافه بازار برای انتخاب برنامه‌های باکیفیت آشنا شوند. در این مستند سه نوع معیار تعریف شده است:

۱- معیارهای ضروری عمومی که به همه اپلیکیشن‌ها مربوط هستند.
۲- معیارهای ضروری تخصصی که ویژه‌ برنامه‌ها یا بازی‌ها هستند.
۳- معیارهای تشویقی که الزامی نیستند، اما به عنوان عاملی مثبت در ارزیابی برنامه‌ها و باز‌ی‌ها لحاظ می‌شوند.

برنامه‌هایی که این معیارها در آنها رعایت شده باشد یا در بروزرسانی‌های خود اشکالات موجود را رفع کنند، برای نمایش در صفحه اول و سایر صفحات بازار انتخاب خواهند شد.

الف) معیارهای ضروری عمومی
رعایت موارد زیر برای برنامه‌ها و بازی‌های برگزیده بازار الزامی است:

الف-۱) تجربه کاربری: لازم است کاربر بتواند به راحتی و بدون سردرگمی با برنامه کار کند و برای استفاده از ویژگی‌های کلیدی آن ملزم به طی مراحل پیچیده یا ارائه اطلاعات غیرضروری نباشد.

الف-۲) محتوای صفحه برنامه: صفحه برنامه‌ باید کیفیت لازم را داشته باشد. انتخاب مناسب نام، آیکون، تصاویر، ویدئوی باکیفیت و توضیحات حرفه‌ای در صفحه برنامه ضروری است.

از آنجا که کیفیت آیکون، نامگذاری و توضیحات برنامه نقش مهمی در ارزیابی کافه‌بازار و وضعیت بصری و محتوایی صفحات ایفا می‌کند، می‌توانید به صفحات مربوط بروید و راهنمای طراحی آیکون‌ها، نامگذاری و نوشتن توضیحات را مشاهده کنید.

الف-۳) عملکرد: برنامه‌های منتخب نباید در عملکرد اجرایی خود مشکلی داشته باشند.

الف-۴) رابط کاربری: در رابط کاربری برنامه لازم است حداقل‌های طراحی گرافیکی و تعامل آسان کاربر رعایت شود.

الف-۵) پایبندی به قوانین و اصول حرفه‌ای رقابت: برنامه‌هایی که بر خلاف قوانین کافه‌بازار مرتکب تخلف شده باشند، به طرق غیرمنصفانه و متقلبانه برای معرفی‌ در لیست‌های بازار تلاش کرده باشند یا هر نوع اطلاعات نادرست و گمراه‌کننده به کافه‌بازار یا کاربران اعلام کرده باشند در صفحه اول یا صفحات دسته‌ها معرفی نخواهند شد.

الف-۶) عدم نارضایتی کاربران: برنامه‌هایی توسط کافه‌بازار انتخاب می‌شوند که شکایات یا نظرات منفی قابل توجهی نداشته باشند.

الف-۷) قیمت‌گذاری منصفانه: برنامه‌های فروشی یا محصولات درون‌برنامه‌ای و اشتراکی باید قیمت‌هایی متناسب با ارزش و کیفیت خود داشته باشند. همچنین لازم است پیاده‌سازی پرداخت درون‌برنامه‌ای به گونه‌ای باشد که کاربر بیش از حد محدود نشود و بتواند به صورت رایگان از بخشی از برنامه استفاده کند.

الف-۸) نوآوری: برنامه‌ها و بازی‌هایی که در آنها از یک نمونه رایج و محبوب موجود در بازار الگوبرداری شده باشد و هیچ مزیت رقابتی ویژه‌ای نسبت به نمونه الگو نداشته باشند، توسط کافه‌بازار انتخاب نخواهند شد.
الف-۹) به‌روزرسانی مداوم: به‌روز نگه داشتن برنامه و توجه به طراحی‌ها، آخرین امکانات اندروید، نظرات کاربران و … ضروری است. برنامه‌هایی که مدت بسیار زیادی از تاریخ آخرین به‌روزرسانی آنها گذشته باشد، انتخاب نمی‌شوند.

ب) معیارهای ضروری تخصصی- برنامه‌ها
رعایت موارد زیر برای برنامه‌های برگزیدۀ بازار الزامی است:

ب-۱) خلق ارزش: کافه‌بازار برنامه‌هایی را انتخاب می‌کند که برای کاربران خود ارزش واقعی و پایدار ایجاد کنند.

ب-۲) اصالت: برنامه‌های منتخب کافه‌بازار نباید کپی صرف یا تکرار برنامه‌های مشابه باشند. همچنین برنامه‌هایی که با استفاده از کتاب‌سازها و برنامه‌سازها تولید شده باشند، انتخاب نخواهند شد.

ب-۳) اعتبار محتوا: برنامه‌هایی توسط کافه‌بازار انتخاب می‌شوند که محتوای آنها اعتبار کافی داشته باشد و مرجع معتبری برای محتوای خود معرفی کرده باشند.

ب-۴) کفایت محتوا: برنامه‌هایی توسط کافه‌بازار انتخاب می‌شوند که محتوای کافی برای کاربران خود فراهم کرده باشند.

ج) معیارهای ضروری تخصصی- بازی‌ها
رعایت موارد زیر برای بازی‌های برگزیده بازار الزامی است:

ج-۱) اصالت: بازی‌های منتخب بازار نباید کپی صرف باشند یا از محتوای تکراری برای طراحی آنها استفاده شده باشد. همچنین بازی‌هایی که صرفاً با تغییرات جزئی روی بسته‌ها یا پروژه‌های آماده ساخته شده ‌باشند، انتخاب نخواهند شد.

ج-۲) تجربه بازی: بازی‌ها باید خط سیر و تجربه قابل درکی برای کاربران خود داشته باشند و صرفاً محدود به قابلیت‌هایی مبهم نباشند.

د) معیارهای تشویقی
رعایت موارد زیر برای برنامه‌ها و بازی‌های برگزیده الزامی نیست، اما عامل مثبتی در ارزیابی کافه‌بازار محسوب می‌شود:

د-۱) عمومیت مخاطبان: اولویت انتخاب با برنامه‌هایی است که تنها مختص کاربران یک شهر یا استان، جنسیت، سن، شغل و … نباشند.

د-۲) بومی بودن: طراحی و تولید برنامه‌ها و بازی‌ها به صورت بومی یک نکته مثبت است. بومی بودن برنامه تنها منحصر به استفاده از زبان فارسی نیست، استفاده از عناصر فرهنگی و اجتماعی موجود در جامعه معیار مهمی برای ارزیابی بومی بودن برنامه است.

د-۳) موضوعیت زمانی: در صورتی که موضوع برنامه متناسب با مناسبت، رویداد یا هرگونه موضوع روز اجتماعی باشد، این نکته به عنوان عاملی مثبت در ارزیابی آن درنظر گرفته می‌شود. توسعه‌دهندگان می‌توانند پیش از فرارسیدن هر رویداد یا مناسبت‌، برنامۀ خود را به پشتیبانی توسعه‌دهندگان پیشنهاد دهند.

د-۴) استقبال کاربران: در صورتی که برنامه‌ای نصب، فروش یا امتیاز قابل توجهی داشته باشد، این عامل به عنوان یک نکته مثبتی در ارزیابی کافه‌بازار درنظر گرفته می‌شود.

د-۵) انتشار فقط در کافه بازار: دسترسی به محتوای انحصاری، رضایت کاربران را افزایش می‌دهد. بنابراین در صورتی که توسعه‌دهندگان برنامه‌ خود را جز در بازار در مارکت‌ اندرویدی دیگری منتشر نکرده باشند، می‌توانند این نکته را در درخواست خود اعلام کنند. پس از بررسی و تأیید، این مورد نیز به عنوان عاملی مثبت در ارزیابی لحاظ خواهد شد.

د-۶) مدل درآمدی: انتخاب مدل درآمدی (فروشی، پرداخت‌درون‌برنامه‌ای یا اشتراکی) کارآمد به عنوان عامل مثبت در ارزیابی درنظر گرفته می‌شود.

توسعه‌دهندگانی که برنامه خود را حائز شرایط این مستند می‌دانند، می‌توانند جزئیات درخواست خود را به پشتیبانی توسعه‌دهندگان بازار اعلام کنند. همکاران ما درخواست‌ شما را بررسی می‌کنند و در صورت تأیید کیفیت، آن را به گونه مناسبی در صفحات بازار معرفی خواهند کرد.

همچنین کافه‌بازار برای اجرای طرح‌های برنامه رایگان روز، تخفیف‌های درصدی و تخفیف‌های درون‌برنامه‌ای با توسعه‌دهندگان برنامه‌های برگزیده مکاتبه می‌کند.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام دوست عزیز
نمیخوام ناامیدت کنم ،اما بازیسازی همینه
لینک زیر بازی منه که با یونیتی ساختمش و یکماه ساختش زمان برد:

https://cafebazaar.ir/app/com.popcorn.la...nser/?l=fa

الان هرکی ببینه میگه مطمئنا میره برگزیده ها،روی طراحی آیکون بازیم یک روز تمام وقت گذاشتم،اما زمانیکه به بازار پیام دادم،مثل شما گفتن بررسی می کنیم،و در نهایت بعد از 10 روز آوردنش تو برگزیده های قسمت خودش نه صفحه اول،هیچ درآمدی هم برام نداشته متاسفانه،بعد شما میگی بازی رکوردی من رو باید میاوردن برگزیده ها،خودت چی فکر میکنی؟
خودت با گوشی لینک رو باز کن و در بخش سایر برنامه های توسعه دهنده برو و بقیه بازی های من رو ببین،در یک نگاه میگی همشون اومدن برگزیده ها،اما نه،حتی همون بازی جاده و ماشین باربر که کلی روش زحمت کشیدم هم نیومد برگزیده ها،و با اینکه مثلا بازی ماشین باربر من 50 هزار دانلود(از بهمن ماه تا امروز) داشته،و در حال حاضر هم مثبت 17 هزار نصب فعال داره،کل درآمدی که برای من داشته به شکل زیر بوده:

درون پرداخت بازار: 60 هزار تومن
عدد: 200 هزار تومن
تپسل: 370 هزار تومن

اما قوی باش و دنبال ایده جدید باش،بازار همیشه از ایده های جدید استقبال کرده و می کنه،شک نکن...

برای همه بازیسازای ایرانی از صمیم قلب آرزوی موفقیت می کنم...
من همون:

Americanboy ، Americanboy1 ، Americanboy2 ، Americanboy3 

هستم که بنا به مشکلاتی که در انجمن پیش اومد،الان با این یوزر در خدمتتون هستم.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mahdi_R8095