مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

حرکت ماشین
سلام. یه سوال از کسانی که یونیتی رو بلدن داشتم. تو یکی از آموزش ها برای کلایدر دادن به چرخ ها از یه آبجکت خالی استفاده کرد ولی من با mesh collider مستقیم به خود چرخ کلایدر مخصوص خودشو دادم.
بعد تو آموزش برای کنترول کردن چرخ ها کد زیر رو وارد کرده بود:
public RF_wheel wheelcollider
منم لازمه این کد رو وارد کنم یا من چون مستقیم به خود چرخ کلایدر دادم لازم نیست؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم. تو آموزش برای جلو و عقب رفتن ماشین از motorTorque استفاده کرده بود. منم کد اون رو کاملا دقیق وارد کردم ولی ارور میده میگه برای motorTorque چیزی تعریف نشده.
مشکل از کجاست؟؟؟؟
در حال یادگیری یونیتی...

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1395/10/5، 10:48 عصر)mhojjati نوشته: سلام. یه سوال از کسانی که یونیتی رو بلدن داشتم. تو یکی از آموزش ها برای کلایدر دادن به چرخ ها از یه آبجکت خالی استفاده کرد ولی من با mesh collider مستقیم به خود چرخ کلایدر مخصوص خودشو دادم.
بعد تو آموزش برای کنترول کردن چرخ ها کد زیر رو وارد کرده بود:
public RF_wheel wheelcollider
منم لازمه این کد رو وارد کنم یا من چون مستقیم به خود چرخ کلایدر دادم لازم نیست؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم. تو آموزش برای جلو و عقب رفتن ماشین از motorTorque استفاده کرده بود. منم کد اون رو کاملا دقیق وارد کردم ولی ارور میده میگه برای motorTorque چیزی تعریف نشده.
مشکل از کجاست؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من هنوز منطق ماشین در یونیتی پیاده نکردم
ولی به این نکته دقت کن آموزش های یونیتی 4 با یونیتی 5 در مورد ماشین از لحاظ کد نویسی فرق داره
ضمن این که شما مبتدی هستید همه چیز رو مطابق با آموزش ها پی برید حتی کلایدر دادن
البته من همیشه به همه عزیزان توصیه می کنم اگر در یونیتی مبتدی هستید ابتدا آموزش های حرفه ای نگاه نکنید
و از امضا من شروع کنید
موفق باشید
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[عکس: imageTut.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: