مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

شروع بازیسازی با یونیتی
سلام
دوستان آموزشی سایتی میشناسید که از صفر یونیتی رو آموزش بده و همچنین زبان سی شارپپ رو

آثار من
-----------
ساخته شده:استیگرام
در حال ساخت
:
ویزویزی    بعدی:مستر ایکس
54 اگه کمکت کردم ممنون میشم روی سپاس کلیک کنی 54 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1395/8/13، 01:50 صبح)Amirrrgames نوشته: سلام
دوستان آموزشی سایتی میشناسید که از صفر یونیتی رو آموزش بده و همچنین زبان سی شارپپ رو

سلام در بخش آموزش انجمن یک نگاه می کردید، می دیدید

به این لینک برید
توضیحات رو کامل مطالعه کنید
سپس در انتها به لینک های دانلود منتقل میشید
موفق باشید
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[عکس: imageTut.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: danials008 ، Amirrrgames
سلام دوست عزیز.
آموزش آقای developer آموزش جامع و همینطور رایگان هستش
از سی شارپ هم چیزای زیادی یاد میده

ولی خودتون هم باید سی شارپ رو به طور کامل یاد بگیرید
پیشنهاد من برای یادگیری سی شارپ یکی سایت فرانش هست (فیلم)
یکی دیگه هم سایت وب تارگت (متن)

وقتی که سی شارپ رو یاد گرفتید بهترین کار اینه برید آموزش ساخت بازی های ساده رو از اینترنت بگیرید تا با محیط یونیتی آشنا بشید
تو اینترنت از این نوع آموزش ها زیاد هست

با تشکر
وبلاگ آموزشی طراح بازی
وبلاگی آموزشی برای توسعه دهندگان و طراحان بازی های ویدئویی

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Amirrrgames
به نظر بنده برای کسانی که اول کار هستن و برنامه نویسی قوی ندارند باید از پکیج های آماده که توی ی سایت ایرانی قبلا دیده بودم و خودمم ازش خرید میکردم ، استفاده کنید .
مثلا ی پکیج هایی رو خریده بودم بازی های استراتژیک ، ماشینی ، و ... داشت ، و اگر مثلا داخل استور یونیتی 260 دلار ( 806000 تومان ) قیمت اصلیش بود این سایت 2000 ت یا 5000 ت میفروخت که خیلی به صرفه بود .

توصیه میکنم برای افرادی که تازه دارن یونیتی کار میکنن از این پکیج ها استفاده کنن ، این پکیج ها همون سورس هایی مثل کانستراکت هست که با نگاه کردن بهشون میتونید درک بهتری از نوع اون سورس بفهمید .
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

==========================
بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
==========================
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام اون فیلم های آموزشیتونو دارم نگاه میکنم خیلی خوب توضیح میدید و تا قسمت 14 رو دیدم الان هم دارم فیلم های مربوط به سی شارپ رو میبینم 
مرسی که رایگان گزاشتید منم پنج ستاره بهش دادم
آثار من
-----------
ساخته شده:استیگرام
در حال ساخت
:
ویزویزی    بعدی:مستر ایکس
54 اگه کمکت کردم ممنون میشم روی سپاس کلیک کنی 54 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: developer
(1395/8/13، 07:46 عصر)Amirrrgames نوشته: سلام اون فیلم های آموزشیتونو دارم نگاه میکنم خیلی خوب توضیح میدید و تا قسمت 14 رو دیدم الان هم دارم فیلم های مربوط به سی شارپ رو میبینم 
مرسی که رایگان گزاشتید منم پنج ستاره بهش دادم

خواهش می کنم دوست عزیز
ببین ابتدا فصل 1 و 2 رو تموم کنید ، سپس طبق آموزش های سی شارپ که در دوره معرفی می کنم سعی کنید توانایی برنامه نویسیتون رو افزایش بدید سپس فصل 3 رو شروع کنید
به امیده خدا به درک بالایی از یونیتی می رسید
موفق باشید

(1395/8/13، 06:22 عصر)hesam3 نوشته: به نظر بنده برای کسانی که اول کار هستن و برنامه نویسی قوی ندارند باید از پکیج های آماده که توی ی سایت ایرانی قبلا دیده بودم و خودمم ازش خرید میکردم ، استفاده کنید .
مثلا ی پکیج هایی رو خریده بودم بازی های استراتژیک ، ماشینی ، و ... داشت ، و اگر مثلا داخل استور یونیتی 260 دلار ( 806000 تومان ) قیمت اصلیش بود این سایت 2000 ت یا 5000 ت میفروخت که خیلی به صرفه بود .

توصیه میکنم برای افرادی که تازه دارن یونیتی کار میکنن از این پکیج ها استفاده کنن ، این پکیج ها همون سورس هایی مثل کانستراکت هست که با نگاه کردن بهشون میتونید درک بهتری از نوع اون سورس بفهمید .

سلام حسام عزیز من به هیچ عنوان استفاده از پکیج رو توصیه نمی کنم اگر از اول شروع کسی تمرکزش رو روی کد نویسی بزاره خیلی زود با یونیتی ارتباط برقرار می کنه
پکیج ها هیچ وقت کد نویسی از دلشون در نمیاد
فقط منابع مناسب می تونید گیر بیارید یا زمانی که حرفه ای شدید برای پرفرمنس بهتره بازی ازشون استفاده کنید
البته تجربه عزیزان ممکن هست متفاوت باشه
موفق باشید
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[عکس: imageTut.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Amirrrgames ، shazde