مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

وبلاگی مفید برای تازه کاران + گرافیک و ...
Photo 
سلام دوستان
امروز می خوام یه وبلاگ خوب بهتون معرفی کنم که هم برای تازه کاران و هم برای کاربران بسیار مفید و کاربردی هست.
این وبلاگ شامل ترجمه های کامل سایت سیرا (سازنده کانستراکت) به همراه سورس های کاربردی و همچنین گرافیک های آماده است و مدیر وبلاگ نیز خودم هستم.

[عکس: image.jpg]

نکته:
وبلاگ من هم در راستای یادگیری شما کاربران ساخته شده و وبسایت تخصصی کانستراکت2 فقط فقط si2.ir است و من نیز یک کاربر این سایت هستم.
هر سوالی دارید فقط در انجمن تخصصی کانستراکت2 مطرح کنید که از وبلاگ ما نیز دسترسی به انجمن وجود داد.
پیشنهاد می کنم به وبلاگم سر بزنید و از آموزش های روزانه آن استفاده کنید:

با عرض سلام و خسته نباشید به تمام دوستان و کاربران انجمن کانستراکت!
بلاخره مجددا وبلاگ را راه اندازی کردم ولی با نام جدید و قالب جدید و آموزش های جدید که درحال ضبط هستم و انشالله بزودی در وبلاگ قرار میگیرند!
نام کاربری من نیز در انجمن از wowxpria به makegames تغییر یافت!
[عکس: poster.jpg]
نکته:
وبلاگ من هم در راستای یادگیری شما کاربران ساخته شده و وبسایت تخصصی کانستراکت2 فقط فقط si2.ir است و من نیز یک کاربر این سایت هستم.
هر سوالی دارید فقط در انجمن تخصصی کانستراکت2 مطرح کنید که از وبلاگ ما نیز دسترسی به انجمن وجود داد.
پیشنهاد می کنم به وبلاگم سر بزنید و از آموزش های روزانه آن استفاده کنید:

سپاس شده توسط: omidsha ، amin COD ، Dr.AR