انجمن تخصّصی کانستراکت

نسخه‌ی کامل: خروجی ها
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام
من تازه میخواهم وارد یونیتی بشوم.
میخواستم ببینم که یونیتی برای xbox 360 خروجی میده یا خیر.
توی قسمت خروجی یک قسمت برای ایکس باکس بود و میگفت که باید ماژولش رو دانلود کنید تا این بخش کار کند. من وقتی به لینکی که بود رفتم ارور داد که همنچنین چیزی در سایت نیست.
حالا میخواستم ببینم پس چجوری میتوان برای کنسول ها خروجی گرفت ؟؟؟
بله. قابلیت خروجی هست و میتونید ماژولش رو از وبسایت p30download.com دانلود و نصب نمایید
دانلود ماژول های یونیتی

ماژول ها رو دارم اما بین آنها ایکس باکس و دیگر کنسول ها نیست
راهنمای نصب یونیتی در سایت پی سی دانلود:توجه : از نسخه ی 5.3 به بعد فایل نصب ادیتور و Module های ساختن برای پلتفرم های مختلف جدا شده اند. برای راه اندازه پروژه ی خود روی هر پلتفرمی حتما باید Module آن را  نصب کنید. Module های موجود در پک استاندارد شامل اندروید، iOS، لینوکس، مک،اپل تی وی، مترو، Samsung TV، تایزن، IL2CPP، WebGL و ویندوز است. پشتیبانی از کنسول های بازی بسته به نوع لایسناسی که از فایل پچ استفاده می کنید و همچنین تصدیقیه ی شما به عنوان Developer از سوی ناشر آن کنسول است.

فکر کنم این تیکه ای که زیرش خط کشیدم به این معنی هست که شما باید از ناشر ایکس باکس یه مجوزی بگیرید که نشون بده توسعه دهنده ی اون هستید، البته فکر کنم...


(1395/10/22، 09:47 عصر)mahdi_R8095 نوشته: [ -> ]راهنمای نصب یونیتی در سایت پی سی دانلود:توجه : از نسخه ی 5.3 به بعد فایل نصب ادیتور و Module های ساختن برای پلتفرم های مختلف جدا شده اند. برای راه اندازه پروژه ی خود روی هر پلتفرمی حتما باید Module آن را  نصب کنید. Module های موجود در پک استاندارد شامل اندروید، iOS، لینوکس، مک،اپل تی وی، مترو، Samsung TV، تایزن، IL2CPP، WebGL و ویندوز است. پشتیبانی از کنسول های بازی بسته به نوع لایسناسی که از فایل پچ استفاده می کنید و همچنین تصدیقیه ی شما به عنوان Developer از سوی ناشر آن کنسول است.

فکر کنم این تیکه ای که زیرش خط کشیدم به این معنی هست که شما باید از ناشر ایکس باکس یه مجوزی بگیرید که نشون بده توسعه دهنده ی اون هستید، البته فکر کنم...


سلام مهدی عزیز از فعالیت شما در انجمن تشکر می کنم

نه چنین نیست و فقط باید ماژول ها رو درست نصب کنند
در پنجره بیلد ستینگ قابل مشاهده است
(1395/10/22، 09:28 عصر)montazeria نوشته: [ -> ]ماژول ها رو دارم اما بین آنها ایکس باکس و دیگر کنسول ها نیست


سلام
از نصب اطمینان پیدا کنید
بعد از نصب نمایش داده میشه
موفق باشی