حل شده ریگ بندی در کانستراکت
سلام دوستان
نمیدونم قبلا موضوعش بود ، حل شده ، نشده یا ... ! اما من یه کاراکتر دارم میخوام ریگ بندیش کنم . همونطور که میدونید کانستراکت این امکان (که فک کنم بهش میگن انیمیت کردن . نمیدونم) رو نداره . و کاراکتر من هم انیمیشن های زیادی داره که اگه بخوام براش توی فتوشاپ انیمیشن های مجزا بسازم شاید جالب نشه . علاوه بر اون اگه بشه داخل کانستراکت یطوری پیادش کرد که از قوانین فیزیکی و ... هم تبعیت کنه توی افتادن و ... میتونه هردفعه حرکاتش رندوم اتفاق بیفته . 
پیشنهادی دارید برای اینکار ؟ 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، محمد40
سلام
Animationbox
قبلا آقا مصطفی گذاشته بودن لینک دانلودش رو
سرچ کنید 
امیدوارم لینک دانلودش خراب نشده باشه هنوز

البته این نرم افزار خروجی رو بصورت فریم به فریم میده که بعدا باید ادد کنید توی کانس بصورت اسپرایت
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82 ، ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، محمد40
اینو دارم شازده جان ، گفتم که انیمیشن ها زیاده . بازم باید خروجی عکس ازش بگیرم و ببرم تو کانستراکت

ببین الان مثلا من 10 تا لباس دارم ، هر کدوم اینا مثلا انیمیشن دویدن و ... دارن . فک کن هرکدوم 4 انیمیشن مختلف . 
حالا اگه میشد داخل کانستراکت انیمیت کرد فقط کافی بود 10 تا لباس رو بیاریم (با زانو و دست و مچ و ...) و دیگه هیچ انیمیشن یا حتی هیچ فریمی هم نیاز نبود بهش بدیم . الان 10 تا لباس ، هرکدوم مثلا 5 تا انیمیشن ، هر انیمیشن حداقل 10 تا فریم هم داشته باشه خیلی اضافه میکنه به حجم . شاید اگه بازی خوب باشه حجم زیاد خیلی به چشم نیاد اما به هرحال به نظرم اونطوری بهینه تره
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
Object moved
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82 ، shazde ، ᔕinaᗪehghani ، Hossein ، محمد40
چطور باید دانلودش کرد از گیت هاب ؟ من همیشه با این گیت هاب مشکل دارم  4

فیلم دموشو دیدم . فوق العاده است . یعنی همون که میخواستم . اصلا فک نمیکردم چنین چیزی تو کانستراکت امکانش باشه . حتی انگلیسی هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم . هنوز موفق به دانلود نشدم اما فیلمش معلومه فوق العادس  13
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سلام.
بفرما : http://up44.ir/f82wdwze
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82 ، ᔕinaᗪehghani ، محمد40
ممنون ولی میشه تحوه دانلود از گیت هاب رو هم توضیح بدید ؟
راستی یه سوال ، picofile اپلود بدون ثبت نام رو برداشت درسته ؟
اقا این پلاگین خیلی جذابه . فقط میمونه یه مشکل که اونم فایل json . اون چیه و چطور باید ساختش ؟ میدونید که من هیچی از جیسون نمیفهمم  4
ولطفا یه اموزشم بدید به نظرم . خیلی کاربردیه اما به نظرم یخورده سخت و نامفهومه
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سلام 

پلاگين مهدي يار عزيز رو ديدم جالب بود واقعا تا حالا نديده بودم، ممنون از مهدي يار جان...  1

قبلا از پلاگين scml استفاده ميكردم، يه تاپيك و آموزش براش گذاشته بودن، كه توي نرم افزار Spriter انيميت رو انجام ميداي و بصورت انيميت شده وارد كانس ميكردي بدون اسپرايت شيت و بصورت ريگ بندي!!  15

اون پلاگين كه عالي بود اينم از دو از تاپيك هاش كه زده شده (بنظرم استفاده از اين پلاگين آسونتره):

آموزش کامل Spriter به زبان فارسی !
درخواست پلاگین scml

اما در مورد اين پلاگين:
در اين يكي پلاگين هم بايد انيميت رو داخل نرم افزار creature animation انجام بديد و بعد خروجي بگيريد كه اون نرم افزار فايل json و... رو ميده، و خودتون نبايد اون رو بسازيد!:  15

آموزش نرم افزار

در مورد جيسون؛ آقا مجتبي ، يه آموزش از جيسون دارن اگر بتونم لينكش رو پيدا كنم حتما اينجا ميزارم!  4 ‌:

https://download1501.mediafire.com/gcfmx...sion+10.7z

آموزش 7-10 كه براي json هست!

نرم افزار json maker هم بود توسط oak عزيز ساخته شده بود، اونم خوبه!

موفق باشيد!  1
نقل قول:
 لحظه ها را ميگذرانديم تا به خوشبختي برسيم؛ غافل از اينكه خوشبختي در آن لحظه ها بود كه گذرانديم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Hossein ، محمد 82 ، محمد40
چه پلاگین های جالب و جذابی . اصلا فک نمیکردم باشه . همش تو فکر بودم با رفتار فیزیک و ... یجوری درستش کنم. ممنون از دوستان . حتما اموزش هارو نگاه میکنم . تشکر
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/4/11، 03:27 صبح)محمد 82 نوشته است: ممنون ولی میشه تحوه دانلود از گیت هاب رو هم توضیح بدید ؟
راستی یه سوال ، picofile اپلود بدون ثبت نام رو برداشت درسته ؟
اقا این پلاگین خیلی جذابه . فقط میمونه یه مشکل که اونم فایل json . اون چیه و چطور باید ساختش ؟ میدونید که من هیچی از جیسون نمیفهمم  4
ولطفا یه اموزشم بدید به نظرم . خیلی کاربردیه اما به نظرم یخورده سخت و نامفهومه
این پلاگین رو خود اون کسی که گذاشته بود تو گیت هاب امکان دانلود تک تک رو غیرفعال کرده بود. باید بری از مسیر master ( مسیر اصلی که شامل همه فایل های creature میشه ) کل فایل ها رو دانلود کنی. من هم همینکار رو کردم و بعدش پلاگین کانستراکت رو جدا زیپ کردم و فرستادم.
پیکوفایل هم بله، امکان آپلود بدون ثبتنام رو برداشته.
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 1,026 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 448 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 403 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,578 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,090 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: