حل شده دوسوال : استفاده از فونت دلخواه و تارکردن صفحه
جواب میده بدون مشکل
ولی من اسپرایت فونت رو ترجیح میدم
چون فقط برای اعداد و نمایش امتیاز لازم دارم
Object moved
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82
ممنون ، میشه درمورد این اسپرایت فونت هم یه توضیحی بدید . چیزی ازش نمیدونم . البته فک کنم چون من میخوام متن هم نمایش بدم خیلی بدردم نخوره اما اگه میشه توضیح بدید . 
و یه سوال ، این وب فونت که میخوام وارد سایت و کانستراکت و بازی و ... کنم ، برای کاربری کسی در دسترسه ؟؟؟ آخه میخوام یه فونت مخصوص بخرم و نمیخوام کاربر بتونه به فونتش دست پیدا کنه . 
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1397/10/15، 09:31 عصر)محمد 82 نوشته است: ممنون ، میشه درمورد این اسپرایت فونت هم یه توضیحی بدید . چیزی ازش نمیدونم . البته فک کنم چون من میخوام متن هم نمایش بدم خیلی بدردم نخوره اما اگه میشه توضیح بدید .

اسپرایتون فونت در واقع یه عکس از کاراکتر های مورد نیاز است که هر وقت چیزی رو جایی با اون نمایش میدید انگار چند تا اسپرایت کاراکتر های مختلف رو کنار هم گذاشتید. این روش برای کلمات انگلیسی (بخصوص چون حرف ها وصل نمی شوند) مناسب است و برای نوشته های فارسی معمولا کاربردی ندارد.

(1397/10/15، 09:31 عصر)محمد 82 نوشته است: و یه سوال ، این وب فونت که میخوام وارد سایت و کانستراکت و بازی و ... کنم ، برای کاربری کسی در دسترسه ؟؟؟ آخه میخوام یه فونت مخصوص بخرم و نمیخوام کاربر بتونه به فونتش دست پیدا کنه . 

شما اگر برنامه تون رو با یونیتی هم بسازید (حتی اگر با برنامه نویسی java طراحیش کنید) فونت های مورد استفاده تون قابل دسترسی اند چه برسه کنستراکت.
(کافیه پسوند apk رو به zip تغییر بدید و اون رو extract کنید، بعد همه چیز معلوم میشه!)

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
اخه یکی یه برنامه ساخته بود قبلا که فایل های بازی رو غیرقابل تقلید میکرد و برنامش الان دیگه کار نمیکنه . اون برنامه چیشد ؟؟؟ 
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
تا اونجا که من میدونم اون نرم افزار برای فایل های گرافیکی (تصاویر) بود.
اما به طور کلی راه حل هایی زیادی برای مخفی کردن فایل ها ارائه شده(در سایت سیرا هم هست) اما هیچ کدومشون حرفه ای نیست و راحت میشه هکش کرد.
من خودم چند روش رو میدونم اما نمیشه بگم چون اینطوری روش هکش هم گفتم 17 
ولی شما اگر فونتی رو بخرید و همین طور استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد.(شما حتی اگر سورس برنامه بازار هم باز کنید فونت هاش معلومه)

موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط: محمد 82
باشه ممنون . خودم با یه روشی غیرقابل هکش میکنم . 
استودیو بازیسازی ایروید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 1,031 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 450 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 408 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,592 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,090 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: