مافیا سرعت ( بازی آنلاین مدیریتی )
سلام

نسخه تست منتشر شد !

با تشکر از کاربر Amin Cod

ایشون یک پیشنهادی به من دادند که تیر خلاص رو به مشکل خروجی بازی زد .

پس از انتشار بازی شتاب بنده آموزش این خروجی رو با تمامی امکانات اعم از نصب پلاگین و ... بصورت ویدئویی خواهم گذاشت که از همین الان ی خبر خوب هست برای کاربر hiddendanger که بخاطر بروز نبودن نسخه کوردوای وینوس نمیتونستند اپی که میخواستند رو بسازند . مثل خود بنده ...

در کل ؛ توضیحات از این قرار هست که :

حجم کل این خروجی : 34.36 هست که این مقدار برای شما نیم بها حساب میشه .

پ ن 1 ( خیلی مهم ) : این نسخه تمام امکانات بازی غیر فعال هست و ازتون درخواست دارم بازی رو دانلود کنید ، نصب کنید و ثبت نام کنید و از امکان ورود به بازی هم استفاده کنید ، در صورتی که باگ یا مشکلی توی همین موارد مشاهده کردید لطفا به من گزارش بدید . قول میدم نسخه تست اصلی رو هم طی همین روز ها ( نهایتا 3 روز ) منتشر کنم .

پ ن 2 : ممنون 1

برای دانلود اینجا کلیک کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط: hiddendanger
دانلود، نصب و ثبت نام کردم مشکلی نبود.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hasansanaei
سلام
اول که ارور سپر ایمنی گوگل داد
نصب کردم
ثبت نام اوکی بود

"خوش آمدگویی" رو بنظرم چسبیده بنویسید ظاهر بهتری داره.

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، Jamesexick
(1398/5/2، 03:08 صبح)hamedbz نوشته است: دانلود، نصب و ثبت نام کردم مشکلی نبود.

خیلی ممنون ، نسخه اندروید گوشیتون چند هست ؟
شما هم مثل محمد ( شازده ) موقع نصب ارور سپر امنیتی گوگل براتون بالا اومد یا خیر ؟

چون تارگت این پروژه 26 بود نمیدونم چطوریه که محمد عزیز میگه سپر امنیتی خورده ...

(1398/5/2، 03:56 صبح)shazde نوشته است: سلام
اول که ارور سپر ایمنی گوگل داد
نصب کردم
ثبت نام اوکی بود

"خوش آمدگویی" رو بنظرم چسبیده بنویسید ظاهر بهتری داره.

محمد جان مطمئنی سپر امنیتی گوگل اومد ؟ آخه تارگت اس دی کی پروژه 26 هست و روی تبلت خود من ارور نداد !

چشم ، اگر منظورت متن خوش آمد گویی شروع راهنمای بازی هست ، اونو باید از دیتابیس درست کنم و احتیاجی به آپدیت بازی نیست ، درستش میکنم .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1398/5/2، 04:26 صبح)hesam3 نوشته است:

شما هم مثل محمد ( شازده ) موقع نصب ارور سپر امنیتی گوگل براتون بالا اومد یا خیر ؟

چون تارگت این پروژه 26 بود نمیدونم چطوریه که محمد عزیز میگه سپر امنیتی خورده ...

بله، برای من هم اخطار اومد.
اندروید 5
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde
(1398/5/2، 05:04 صبح)hamedbz نوشته است:
(1398/5/2، 04:26 صبح)hesam3 نوشته است:

بله، برای من هم اخطار اومد.
اندروید 5

عجیبه !
مگه گوگل نگفته بود تارگت باید 26 و به بالا باشه ؟
تارکت اس دی کی فعلی 26 هست .

(1398/5/2، 05:05 صبح)Morj1 نوشته است: سلام برا منم سپر امنیتی اومد 
ثبت نام با موفقیت انجام شد
 ولی تو قسمت خوش امد گویی هرچی رو شروع ماموریت زدم کار‌نکرد اصلا نتونستم بازی کنم متاسفانه

خیلی ممنونم ، همونطور که توی پ ن 1 گفتم که خیلی مهم هست ، موضوع این بود که تمام بخش های بازی غیر فعال شده بودند تا ما فقط موضوع خروجی و ست بودن آژاکس و تکست باکس رو تست کنیم ، چون این اولین خروجی سالم بازی توی این موضوع بعد از خراب شدن سایت INtel بود تستش بسیار مهم بود .

نسخه اصلی تست بازی توی همین هفته منتشر میشه .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
سلام برا منم سپر امنیتی اومد 
 ولی تو قسمت خوش امد گویی هرچی رو شروع ماموریت زدم کار‌نکرد اصلا نتونستم بازی کنم متاسفانه
بازیو پاک کردم دوباره نصب کنم الان نمیشه دیگه حالا فایلو دوباره دانلود میکنم نصب کنم ببین میتکنم بازی‌کنم یا نه 
  پاسخ

(1398/5/2، 05:10 صبح)Morj1 نوشته است: سلام برا منم سپر امنیتی اومد 
بازیو پاک کردم دوباره نصب کنم الان نمیشه دیگه حالا فایلو دوباره دانلود میکنم نصب کنم ببین میتکنم بازی‌کنم یا نه 

عزیز برادر ، اون که کلید ها کار نمیکنه رو خود بنده غیر فعال کردم ، همونطور که گفتم توی این نسخه قصدمون تست ثبت نام و ورود و تست نهایی خروجی بود ...

انشالله نسخه اصلی رو بزودی و در همین هفته ارائه میدم ، احتیاجی نبود خودتو دوباره توی زحمت بندازی .
  پاسخ

سپاس شده توسط: Morj1 ، shazde
[تصویر:  Screenshot_20190724_033752_Google_Play_Store.jpg]
  پاسخ

(1398/5/2، 05:16 صبح)Morj1 نوشته است: [تصویر:  Screenshot_20190724_033752_Google_Play_Store.jpg]

عجیبه واقعا عجیبه ؛ فردا یکم بیشتر در مورد این موضوع تحقیق میکنم شاید غیر از تارگت اس دی کی باید کار دیگه ای بکنم که من چون خیلی وقته چیزی منتشر نکردم نمیدونم .
البته لاگ های کوردوا رو هم باید بررسی کنم ببینم که توی اون تارگت اس دی کی 26 خورده یا نه !

ظاهرا این ارور بخاطر تارگت اس دی کی نیست !!!
یا شایدم هست !
چون محدودیت نصب برای اندروید بالای 8 هست ؛ به عنوان مثال اون دوستی که گفت اندروید گوشیش 5 هست نباید این ارور براش نمایان میشد ! و این اروری هم که دوستمون با عکس نشون دادند انگار قضیه چیز دیگه ای هست .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Jamesexick

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 1,014 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,712 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,511 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,462 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,305 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: