مافیا سرعت ( بازی آنلاین مدیریتی )
(1398/5/16، 02:16 عصر)nariman نوشته است: [تصویر:  dsfr_capture+_2019-08-07-14-08-42.png]
سلام و عرض ادب
مبارک باشه آقا حسام.
معلومه خیلی برای بازی وقت گذاشتید و زحمت کشیدید. 
خسته نباشید.
فقط من بازیتون رو نمیتونم تو حالت فول اسکرین ببینم
قسمت بالا و سمت راست بازی خارج از کادر قرار میگیره.
گوشیم هم ال جی هست
البته شاید گوشی من مشکل داره.

سلام ، خیلی ممنونم .

مطمئن هستید فول اسکرین نیست ؟ بنده توی گوشی خودم و تبلت و چند تا گوشی تست کردم فول اسکرین بود ؛ بعضی از گوشی ها وقتی کیبوردشون باز میشه از حالت فول در میان که این دیگه مشکل کانستراکت هست و از دست من خارجه ...

میشه یک اسکرین از این موضوعی که بگید بدید ؟ برام جالب هست من مشکل سفیدی و یا خارج از کادر رفتن رو حل کردم واقعا مسخره هست این موضوع ...

(1398/5/16، 03:53 عصر)shazde نوشته است: سلام
سپر ایمنی رو نداشت این دفعه و این خودش خیلیه  4

برای من هم استاتوس بار می اومد توی بازی و فول اسکرین نبود

همین اوله کار یه پیشنهاد برای صفحه ی ثبت نام و ورود
وقتی کلیک میکنه روی تکست باکس( اگه اکشن کلیک رو داره )
بگید اجزای کادر ثبت نام و ورود , یخورده برن بالا تا موقع تایپ رمز , دیده بشه کادر
و وقتی کیبورد رفت , کادر و اجزای ثبت نام هم بیاین پایین
حالا نمیدونم بشه چنین کاری رو کرد با اونت و اکشن های موجود یا نه.

وقتی اون کادر خرید ماشین _ خرید راننده میاد
اگه کاربر جایی روی صفحه کلیک کرد , اون کادر خودش غیرفعال بشه و حتما نیاز نباشه کلیک کرد روی اون دکمه ی >

باحالتر میشه

نبرد دو نفره رو زدم و وارد اون صفحه که شدم پایین اون کَله ی سمت راستی نوشته شده No Car
اگه اروری چیزی هست , جالب نیست جاش

وقتی روی دکمه های پایین کلیک میکنیم , اگه کادری باز باشه , باحالتر میشه که بسته بشه اول و بعد کادر بعدی بیاد بالا

روی خرید ماشین هم که من زدم , ماشین اولی رو زدم خرید ولی اتفاقی رخ نداد

وقتی یه بازی رو درست میکنم و فکر میکنم همه چیزش درسته و میفرستم برای دوستان تا تست کنن و بعدش میبینم هزار و یک نکته و باگ نشون میدن متنفرم خودم 24 
و میدونم الان چه حسی داری که این همه گیر میدیم به بازیت 4

نمیدونم ؛ سعی میکنم یک راه حل بابت این موضوع تکست باکس درست کنم ، ای کاش این کانستراکت احمق خودش حالیش میشد وقتی کیبورد باز میشه باید صفحه بره بالا  23

پیشنهاد جالبی بابت کلیک روی غیر از کادر و اینا دادی ، البته من خودم فکرم همین بود اما خب فکر میکردم بهتر بود یک دکمه باشه ، حالا نسخه بعدی بخوام بدم بیرون علاوه بر اون دکمه یک تاچ در صفحه هم میذارم .

میتونی درباره این ارور No Car که دریافت کردی توضیح بدی ؟ شما نباید همچین اروری دریافت کنید ؛ شما خودت ماشین نداشتی و رفتی توی صفحه نبرد ؟ یا جستجو زدی این اومد ؟ یا ماشین نداشتی و جستجو زدی ؟ کلا توی هر شرایطی این ارور و دریافت کردی حتما برام شبیه سازیش کن تا بفهمم مشکل از کجا بوده .

درباره این موضوع که گفتی کادر باز بشه و بسته بشه نفهمیدم منظورتو .

ماشین اولی رو خواستی بخری اتفاقی نیوفتاد ؟؟؟ مطمئن هستی اولین ماموریت رو رد کردی و 10000 سکه و 10 شمش رو دریافت کردی ؟ البته اگر موجودی نمیداشتی ارور میومد ، اما خب اکانتت توی چه شرایطی هست ؟ اسم اکانتتو بگو بررسی کنم ببینم مشکل از چیه .

من حس بدی ندارم ؛ یعنی الان حس بدی ندارم ، بیشتر از موقع انتشار بازی میترسم ، گاها یک ارور ها و باگ های مزخرفی میخوره که نمیفهمم اصلا چی به چی شده 22

مثلا توی صفحه گاراژ مختصات نامه درسته ، توی صفحه های دیگه همون مختصات رو میزنی ی جای دیگه رو نشون میده 22

آهان راستی این قضیه استاتوس بار چی هست ، اسکرین بدید ببینم چطوریه ، برای من مشکلی نداره آخه 22

(1398/5/16، 06:27 عصر)hamedbz نوشته است: همانطور که بقیه گفتن استاتوس بار مزاحمه و بسختی میشه محوش کرد.
در مسابقه هرکی تجهیزات بهتری داشته باشه برندست؟

راستی سرور گرفتین یا از هاست اشتراکی استفاده کردین؟ سرعت ردوبدل اطلاعات خیلی بالاست موقع لاگین انگار سرور لوکال هست. 13

این مشکل دست من نیست ، با این حال اگر دوستان لطف کنند اسکرین بدن ببینم دقیقا از چه قراره .
در هر مسابقه ؛ هرکی بر اساس وضعیتی که داره برنده میشه ، خستگی راننده و سلامتی تاثیر گذار هست ، هر پارامتر نسبت به کار خودش تاثیر داره ، مثلا اگر استقامت ماشین کم باشه امکان داره تصادف کنید ...سرعت ماشین زیاد باشه اما شتاب ماشین پایین باشه توی مسابقات گروهی بلند مدت امکان داره شکست بخورید ... یا مثلا شتابتون زیاد باشه اما سرعت پایین باشه قطعا توی مسابقات گروهی بالاتر از 30 دقیقه شکست میخورید ... مثلا توی گروهی 1 ساعته حتما شکست میخورید ...

امکان تصادف و حتی مرگ راننده هم به پارامتر های خودشون مربوط میشه .

احتمالا مشکل لود از اینترنت شما هست ، چون برای بنده مشکلی نداره و حتی فکر میکنم برای بقیه دوستان ...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/5/16، 03:53 عصر)shazde نوشته است: روی خرید ماشین هم که من زدم , ماشین اولی رو زدم خرید ولی اتفاقی رخ نداد

محمد جان رفتم توی دیتابیس نگاهی انداختم و فهمیدم که شما کلا از بیخ ماموریت اول رو اشتباهی رفتی ...

یعنی طبق حدس من شما ماشین نداشتی رفتی صفحه نبرد دو نفره ... اون ارور NO Car هم بخاطر اینکه ماشین نداشتید اومده ، البته از آپدیت بعدی ی کاری میکنم تا زمانی که ماشین ندارید نتونید به صفحه نبرد ها برید .

نکته مهم تر از همه این هست که شما ماموریت اول که خرید ماشین بوده رو اشتباه کردی و به جای راننده خریدی که باعث شده اعتبار و شمشت از مقداری که برای خرید ماشین هست کمتر باشه ...
الان من اکانتتونو به اندازه خرید ماشین اول شارژ کردم ، ببینید مشکلی نیست دیگه ...

البته این اشتباه من بود که فکر میکردم یک راهنمای معمولی برای بازی بسه ... اما حالا که فکر میکنم باید محدودیت هایی هم اعمال کنم تا کاربر مثل شما و 2 . 3 تا از دوستان دیگه به اشتباه به جای خرید ماشین از خرید راننده استفاده نکنند .
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
[تصویر:  31u3_capture+_2019-08-07-07-46-12.png]

آقا حسام این اسکرین شات گوشی من هست. تو پست بالا هم یک اسکرین از قسمت گاراژ هم خدمتتون فرستاده بودم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
(1398/5/16، 08:11 عصر)nariman نوشته است: [تصویر:  31u3_capture+_2019-08-07-07-46-12.png]

آقا حسام این اسکرین شات گوشی من هست. تو پست بالا هم یک اسکرین از قسمت گاراژ هم خدمتتون فرستاده بودم.

ممنون اما عکس هاتون نمایش داده نمیشه ، نه عکس اون پستتون نه این پستتون.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1398/5/16، 07:28 عصر)hesam3 نوشته است:
(1398/5/16، 03:53 عصر)shazde نوشته است: روی خرید ماشین هم که من زدم , ماشین اولی رو زدم خرید ولی اتفاقی رخ نداد

محمد جان رفتم توی دیتابیس نگاهی انداختم و فهمیدم که شما کلا از بیخ ماموریت اول رو اشتباهی رفتی ...

یعنی طبق حدس من شما ماشین نداشتی رفتی صفحه نبرد دو نفره ... اون ارور NO Car هم بخاطر اینکه ماشین نداشتید اومده ، البته از آپدیت بعدی ی کاری میکنم تا زمانی که ماشین ندارید نتونید به صفحه نبرد ها برید .

نکته مهم تر از همه این هست که شما ماموریت اول که خرید ماشین بوده رو اشتباه کردی و به جای راننده خریدی که باعث شده اعتبار و شمشت از مقداری که برای خرید ماشین هست کمتر باشه ...
الان من اکانتتونو به اندازه خرید ماشین اول شارژ کردم ، ببینید مشکلی نیست دیگه ...

البته این اشتباه من بود که فکر میکردم یک راهنمای معمولی برای بازی بسه ... اما حالا که فکر میکنم باید محدودیت هایی هم اعمال کنم تا کاربر مثل شما و 2 . 3 تا از دوستان دیگه به اشتباه به جای خرید ماشین از خرید راننده استفاده نکنند .

نکته ۶ که دیروز میگفتم همین بود 
راهنمای بازی قوی نیست منم دیشب به همین مشکل خوردم 
  پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei ، shazde
(1398/5/16، 08:51 عصر)Morj1 نوشته است:
(1398/5/16، 07:28 عصر)hesam3 نوشته است:

نکته ۶ که دیروز میگفتم همین بود 
راهنمای بازی قوی نیست منم دیشب به همین مشکل خوردم 

که اینطور ، پس بهتره یک سیستم محدودیت حین آموزش های اولیه بذارم .
  پاسخ

آره درسته
اشتباه از من بود توی قسمت خرید راننده.
الان حل شده.

اون استاتوس بار که گفتم مشکل همینه که بعد از اومدن کیبورد , استاتوس بار میمونه و دیگه نمیشه مگه اینکه یه بار برنامه رو با دکمه Home گوشی ببندی و دوباره باز کنی تا فول اسکرین بشه.

در مورد اون کادرها هم منظورم این بود که وقتی مثل عکس پایین , یه کادری بازه و من کلیک میکنم روی بخش دیگه ای از بازی , اول کادر قبلی بسته بشه و بعد کادر جدید باز بشه تا روی هم نرن مثل این عکس

http://s5.picofile.com/file/8369060800/p..._50_45.jpg

پاسخ

سپاس شده توسط: hasansanaei
(1398/5/16، 11:53 عصر)shazde نوشته است: آره درسته
اشتباه از من بود توی قسمت خرید راننده.
الان حل شده.

اون استاتوس بار که گفتم مشکل همینه که بعد از اومدن کیبورد , استاتوس بار میمونه و دیگه نمیشه مگه اینکه یه بار برنامه رو با دکمه Home گوشی ببندی و دوباره باز کنی تا فول اسکرین بشه.

در مورد اون کادرها هم منظورم این بود که وقتی مثل عکس پایین , یه کادری بازه و من کلیک میکنم روی بخش دیگه ای از بازی , اول کادر قبلی بسته بشه و بعد کادر جدید باز بشه تا روی هم نرن مثل این عکس

باید ببینم ایونت یا اکشن خاصی هست که بتونم کاری کنم که وقتی کاربر وارد صفحه گاراژ میشه اتومات خودش فول اسکرین کنه .
توی نسخه بعدی هم بعد از یک بار ثبت نام اوکی میکنم اتومات وارد بشه .

برای اون اشتباهی که شما کردید ، راستش درست تر که فکر میکنم این اشتباه من هست ، باید واقعا بیشتر روی سیستم راهنمای بازی وقت بذارم ؛ قصدم این بود ماموریت های بیشتر و بهتری داشته باشه ، اما الان که فکر میکنم بازی حتی اگر 10 تا ماموریت هم داشته باشه بهتره که ماموریت های ( راهنمایی های ابتدایی ) و با محدودیت هایی باشند ، مثلا وقتی میگم خرید ماشین فقط خرید ماشین باشه نه اینکه کاربر بتونه آزادانه به صفحه نبرد بره بدون اینکه ماشین داشته باشه یا اینکه بتونه راننده بخره ... البته درست کردن این سیستم رو میشه در بخش سمت سرور هم انجام داد اما بخاطر اینکه سمت کانستراکت بازی جواب نمیده زیاد جالب در نمیاد .

ی چیزی در مورد این کادر ها فکر میکنم اشتباه میکنی ... وقتی یک کادری باز هست تا زمانی که بسته نشه شما اجازه باز کردن و یا کلیک کردن روی هیچ قسمتی رو ندارید ! چطوریه که شما میگی ی کادر میره رو کادر قبلی ؟؟؟؟

چند تا باگ هم توسط بقیه دوستان گزارش شده که واقعا برای من جالب هستند .

2 .3 نفر هم گفتند مثل اینکه 3 تا نبرد گروهی از دیشب پر شده و هنوز استارت نشده ! جالبه باید فردا بررسی کنم ببینم چرا نبرد ها اتومات شروع نشدن ؛ آخه قبل از اینکه بازی رو منتشر کنم تمام این سیستم ها درست کار میکرد ، شاید ی جایی اشتباه کردم.
ی باگی رو هم دوستان معرفی کردند ، مثل اینکه توی صفحه نبرد گروهی ، اتحاد و صفحاتی که احتیاج هست گاها به یک صفحه دیگه برید تا بقیه کاربران یا اطلاعات رو مشاهده کنید ظاهرا میپره و بقیه رو نشون نمیده که این مشکلم باید حل کنم .

میمونه بحث لوگوی اولیه بازی که دوستمون گفتند صفحه مشکی خوب نیست اونم عوض میشه .
بحث تکست باکس ها هم به درخواست دوستان سعی میکنم ی کاریش بکنم ، احتمالا رو مخ ترینشون همین باشه  4
درباره سیستم راهنما هم به این نتیجه رسیدم بهبود ببخشمش ؛
یکی از دوستان هم یک پیشنهاد خارق العاده دادند که فعلا نمیتونم دربارش صحبت کنم .
باز یکی از دوستان باگ سلامتی راننده و ماشین رو گزارش دادند که ظاهرا ریکاوری نمیکنن ولی اعتبار رو 2 برابر از حساب کم میکنن یا شایدم ی چیز دیگه .
بحث فول اسکرین هم دوستان رو مخشون بود رو ردیف میکنم .

دوستان مباحث بالا رو ببینید اگر مشکلی که گفتید جزو این برنامه نیست لطفا بگید اضافه کنم تا بریم برای آپدیت و رفع اشکالات .
  پاسخ

(1398/5/17، 12:18 صبح)hesam3 نوشته است: ی چیزی در مورد این کادر ها فکر میکنم اشتباه میکنی ... وقتی یک کادری باز هست تا زمانی که بسته نشه شما اجازه باز کردن و یا کلیک کردن روی هیچ قسمتی رو ندارید ! چطوریه که شما میگی ی کادر میره رو کادر قبلی ؟؟؟؟
الان توی این عکس
من اول کادر پشتی رو باز کردم
بعد کلیک کردم رو کادر خرید ماشین و راننده و اون کادر کوچیک باز شد و اومد روی کادر قبلی
منظورم این بود روی هم نرن بهتر میشه ظاهر کار.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Morj1 ، hasansanaei
سلام 

این دو مورد رو برطرف کنید :

http://s3.picofile.com/file/8369085942/S...04635.png 

http://s5.picofile.com/file/8369086092/S...04859.png 

واسه اول بازی ک نیاز به راهنما هست و یه فلش روی یه قسمت میاد که بهمون راهنمایی کنه ،  تعریف کنید فقط و فقط روی همون فلان دکمه بشه کلیک کرد . مثلا اول بازی فلش زده بود روی دکمه ای . اما میتونستیم روی گزینه و دکمه های دیگه ای هم بزنیم و این خوب نیس . 

بعدش هم تعریف کنید رمز عبور هنگام ثبت نام حداقل ۴ حرف یا ۵ حرف باشه و اگه مثلا ۱۲۳۴۵ بود ، ارور بده ک ی رمز قوی تر بزن ..

من رمزم ۳ حرفی بود و رفت تو .

راستی گرافیک بازی زیاد دلچسب نبود . تو اینترنت گرافیک های آماده ای هستند ک میتونید باهاشون بازی رو خیلی زیبا تر کنید .

انشالله بعدا هم تست میکنم و اگه باگی رو دیدم بهتون میگم

خسته نباشید 
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hasansanaei

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 807 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,148 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,440 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,411 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,180 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: