ایده شوتر اول شخص ؟

برای یه بازی FPS ایده خاصی که متفاوت باشه دارید ؟
گرافیک رو تقریبا اماده کردم با کارکتر،ها . .اما خب یه نفر،خیلی دلسردم کرد. .گفت امروزه دیگه حتی اگر گرافیکت خدا هم باشه .اما بازی تیراندازی اول شخص اگر انلاین نباشه کسی نگاش هم نمیکنه.
واقعا این طوره ؟ همه سمت آنلاین میرن ؟ و حتما باید مولتیپلیر و انلاین باشه تا موفق باشه ؟
و اینکه برای متفاوت شدن بازی FPS ایده ای چیزی به ذهنتون میرسه ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، ᔕinaᗪehghani
سلام.
یه مثل هست که میگه: هر کسی از ظن خود شد یار من!

حالا ممکنه کسی که به شما مشورت داده، خودش بازی آنلاین و مخصوصا شوتر آنلاین دوست داره که اینطوری گفته به شما.
وگرنه قطعا اگه کار خوب و تقریبا بدون باگ بتونین بسازین، قطعا جوابش رو میگیرین.
منتهی تحقیقات لازمه رو قبل از استارت کار انجام بدید حتما.
و توجه داشته باشین که قرآن میفرماید:

لیس للانسان الا ما سعی
تلاش کنی، نتیجه رو میگیری.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alireza3d ، amin COD ، ᔕinaᗪehghani
(1400/8/10، 04:36 عصر)mostafanastary نوشته است: سلام.
یه مثل هست که میگه: هر کسی از ظن خود شد یار من!

حالا ممکنه کسی که به شما مشورت داده، خودش بازی آنلاین و مخصوصا شوتر آنلاین دوست داره که اینطوری گفته به شما.
وگرنه قطعا اگه کار خوب و تقریبا بدون باگ بتونین بسازین، قطعا جوابش رو میگیرین.
منتهی تحقیقات لازمه رو قبل از استارت کار انجام بدید حتما.
و توجه داشته باشین که قرآن میفرماید:

لیس للانسان الا ما سعی
تلاش کنی، نتیجه رو میگیری.

ممنونم. والا استارت کار که زده شده . چند هفته هست تلاش شبانه روزی دارم برای خلق گرافیک.
اسکرین شات هاش رو سعی میکنم بذارم تو انجمن
متاسفانه همیشه تا یه جاهایی پیش میرم و بعد یهو حس نا امیدی بهم دست میده?

پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، ᔕinaᗪehghani
اسکرین شات که حتما بذار ، دوستان انجمن توی مسیر، نظر میدن و شاید مورد استفاده قرار بگیره.
در خصوص حس ناامیدی، شاید از هر 100 نفری که میشناسم، 99 نفر همینطوری هستن.
خودم هم یکیش!
ولی، هر وقت ناامید شدی، به هدفت و اینکه اگه به هدف رسیدی ، حرکت بعدیت چیه فکر کن، سوخت انرژیت برای چند روزی پر میشه و همین هر تکرار و تکرار میشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alireza3d ، amin COD ، ᔕinaᗪehghani
سلام؛

در ادامه صحبت های استاد نستری عزیز؛
نا امیدی یکی از عوامل موفقیت هست، در واقع فکر می کنید که با ناامید شدن از کار، از اون دست کشیدید؛ به جز تنبلی که پاسخی براش وجود نداره؛ نا امیدی می تونه حکمتی از حکمت های خدا باشه. گاهاًً یک وقفه کوتاه و یا طولانی بسته به شرایط باعث میشه که شما بتونید کار بهتری رو ارائه بدید، باگ های کمتری داشته باشید، تجربه بیشتری به دست آورده باشید و یا حتی به طور کلی پروژه را متحول کنید.
درباره موضوع اول هم فکر می کنم به اندازه کافی قانع شده باشید؛ اما اینو بگم که روزی هر کسی دست خدا هست و قرار نیست با مشورت کردن با دیگران و یا صحبت های دیگران روزی شما قطع و یا سرگرفته بشه.
موضوع نهایی در مورد بازی سازی - برنامه نویسی و موارد مرتبط این هست که شما هیچ وقت متوقف نخواهید شد و هیچ وقت از وقتی که گذاشتید ضرر نخواهید کرد.
در نهایت حتی اگر نتونید موفقیت مالی هم کسب کنید، تجربه شما برای موفقیت های بعدیتون بیشتر خواهد شد و پله پله به موفقیت خواهید رسید.

این رو هم بدونید که خدا همیشه برای آفریده خودش خوبی و خوشی می خواد، این خود آفریده یا انسان هست که به خودش سختی و یا عدم رسیدن به خواسته هاشو ترغیب می کنه؛ اگر احساس کردید که شخصی به شما احساس بدی میده سریعاً متوقفش کنید و هیچ وقت دیگه درباره کارهاتون باهاش صحبت نکنید.
چه بسا منفعت شما در همین کار باشه و بنده خدا مانع این موضوع بشه.

موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: amin COD ، mostafanastary ، Alireza3d ، ᔕinaᗪehghani
(1400/8/11، 01:12 صبح)hasansanaei نوشته است: سلام؛

در ادامه صحبت های استاد نستری عزیز؛
نا امیدی یکی از عوامل موفقیت هست، در واقع فکر می کنید که با ناامید شدن از کار، از اون دست کشیدید؛ به جز تنبلی که پاسخی براش وجود نداره؛ نا امیدی می تونه حکمتی از حکمت های خدا باشه. گاهاًً یک وقفه کوتاه و یا طولانی بسته به شرایط باعث میشه که شما بتونید کار بهتری رو ارائه بدید، باگ های کمتری داشته باشید، تجربه بیشتری به دست آورده باشید و یا حتی به طور کلی پروژه را متحول کنید.
درباره موضوع اول هم فکر می کنم به اندازه کافی قانع شده باشید؛ اما اینو بگم که روزی هر کسی دست خدا هست و قرار نیست با مشورت کردن با دیگران و یا صحبت های دیگران روزی شما قطع و یا سرگرفته بشه.
موضوع نهایی در مورد بازی سازی - برنامه نویسی و موارد مرتبط این هست که شما هیچ وقت متوقف نخواهید شد و هیچ وقت از وقتی که گذاشتید ضرر نخواهید کرد.
در نهایت حتی اگر نتونید موفقیت مالی هم کسب کنید، تجربه شما برای موفقیت های بعدیتون بیشتر خواهد شد و پله پله به موفقیت خواهید رسید.

این رو هم بدونید که خدا همیشه برای آفریده خودش خوبی و خوشی می خواد، این خود آفریده یا انسان هست که به خودش سختی و یا عدم رسیدن به خواسته هاشو ترغیب می کنه؛ اگر احساس کردید که شخصی به شما احساس بدی میده سریعاً متوقفش کنید و هیچ وقت دیگه درباره کارهاتون باهاش صحبت نکنید.
چه بسا منفعت شما در همین کار باشه و بنده خدا مانع این موضوع بشه.

موفق باشید.

ممنونم ازتون. حرف هاتون خیلی امیوار کننده بود. .
 جالب اینجاست وقتهایی کم حوصله میشم و از،کار دست میکشم که اتفاقا کار داره با موفقیت پیش میره . یعنی وقتی مثلا یه مشکلی دارم در،کدنویسی یا خلق گرافیک ، تا وقتی که حل نشده با انگیزه زیاد کار میکنم اما به محض اینکه اون مشکل رفع بشه کاملا دیگه از،حرکت می افتم برای ادامه کار. نمیدونم چرا اینجوری ام برای بقیه هم پیش اومده یا نه
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
(1400/8/10، 03:45 عصر)Alireza3d' نوشته است:  برای یه بازی FPS ایده خاصی که متفاوت باشه دارید ؟
گرافیک رو تقریبا اماده کردم با کارکتر،ها . .اما خب یه نفر،خیلی دلسردم کرد. .گفت امروزه دیگه حتی اگر گرافیکت خدا هم باشه .اما بازی تیراندازی اول شخص اگر انلاین نباشه کسی نگاش هم نمیکنه.
واقعا این طوره ؟ همه سمت آنلاین میرن ؟ و حتما باید مولتیپلیر و انلاین باشه تا موفق باشه ؟

سلام خسته نباشي خداوقت
من خودم تمام مجموعه ي كالاف آف ديوتي از مدرن ور فار بگير تا بلك آپس و بازي ايي قديمي مثل آي جي آي و كانتر هاي آنلاين و آفلاين و گلوبال همه و اُپِن اِسپادس و ...
همه رو بازي كردم و فقط عاشق اول شخص  تفنگي هستم *.*
شرط اول نصب بازي اول شخص براي من :من موقعي كه ميخوام بازي اول شخصي رو نصب كنم اولِ اولِ اول! به گرافيك بازي نگاه ميكنم! اگه با فضا و داستان بازي بخونه و خوب باشه حتما دانلود 
شرط دوم: حجم بازي! اگر بازي حجمش كم باشه  و گرافيك خوبي داشته باشه حتي دانلود ميكنم و معيار من براي حدااكثر بازي اول متفاوت اگه واقعا گرافيكش خفن باشه (مثل كالا اف ديوتي مدرن وار فار 2!) تا 10 گيگ باشهدانلود ميكنم
اگه گرافيكش خيلي خوب باشه تا5 گيگ
اما در خصوص اون فردي كه به شما راهنمايي كرده!
من خودم بازي هاي آنلاين رو به آفلاين ترجيه ميدم اما! اگه بازي آفلاين دلچسب و گيرا باشه حاضرم برم سمتش (اگه بين كانتر و كالاف 1 آفلاين  گير كرده باشم ميرم سراغ كالاف !)
خب آخرش :
بازي آنلاين بدون كيفيت و بدون موضوع و گيمر و چيز متفاوت اصلا نميرم! 
بازي هاي آفلاين و با موضوع گرافيك خوب جتما ميرم!
در ضمن به نظر من شما برو سراغ آفلاين! چون خيلي خوبه و خصوصا اگه گرافيك و داستان و جذابيتش خوب باشه كه نور الا نور هستش
سراغ آنلاين نرو چون با 90 درصد گيمر ها سراغ كانتر آنلاين و كالاف آف ديوتي آنلاين و .... هستن
من حقير به عنوان گيمر دو آتيشه اول شخص به شما پيشنهاد آفلاين رو ميدم ولي اگه بتوني آنلاين كني خوب ميشه و گفتم اگه آفلاين گرافيك و جذابيت و داستان خوبي داشته باشه معركه هستش
(اين بود نظر من)

(1400/8/12، 11:40 صبح)تازه کار کانستراکت2' نوشته است:
(1400/8/10، 03:45 عصر)Alireza3d' نوشته است:  برای یه بازی FPS ایده خاصی که متفاوت باشه دارید ؟

سلام خسته نباشي خداوقت
من خودم تمام مجموعه ي كالاف آف ديوتي از مدرن ور فار بگير تا بلك آپس و بازي ايي قديمي مثل آي جي آي و كانتر هاي آنلاين و آفلاين و گلوبال همه و اُپِن اِسپادس و ...
همه رو بازي كردم و فقط عاشق اول شخص  تفنگي هستم *.*
شرط اول نصب بازي اول شخص براي من :من موقعي كه ميخوام بازي اول شخصي رو نصب كنم اولِ اولِ اول! به گرافيك بازي نگاه ميكنم! اگه با فضا و داستان بازي بخونه و خوب باشه حتما دانلود 
شرط دوم: حجم بازي! اگر بازي حجمش كم باشه  و گرافيك خوبي داشته باشه حتي دانلود ميكنم و معيار من براي حدااكثر بازي اول متفاوت اگه واقعا گرافيكش خفن باشه (مثل كالا اف ديوتي مدرن وار فار 2!) تا 10 گيگ باشهدانلود ميكنم
اگه گرافيكش خيلي خوب باشه تا5 گيگ
اما در خصوص اون فردي كه به شما راهنمايي كرده!
من خودم بازي هاي آنلاين رو به آفلاين ترجيه ميدم اما! اگه بازي آفلاين دلچسب و گيرا باشه حاضرم برم سمتش (اگه بين كانتر و كالاف 1 آفلاين  گير كرده باشم ميرم سراغ كالاف !)
خب آخرش :
بازي آنلاين بدون كيفيت و بدون موضوع و گيمر و چيز متفاوت اصلا نميرم! 
بازي هاي آفلاين و با موضوع گرافيك خوب جتما ميرم!
در ضمن به نظر من شما برو سراغ آفلاين! چون خيلي خوبه و خصوصا اگه گرافيك و داستان و جذابيتش خوب باشه كه نور الا نور هستش
سراغ آنلاين نرو چون با 90 درصد گيمر ها سراغ كانتر آنلاين و كالاف آف ديوتي آنلاين و .... هستن
من حقير به عنوان گيمر دو آتيشه اول شخص به شما پيشنهاد آفلاين رو ميدم ولي اگه بتوني آنلاين كني خوب ميشه و گفتم اگه آفلاين گرافيك و جذابيت و داستان خوبي داشته باشه معركه هستش
(اين بود نظر من)

البته ببخشيد زياد بود سرتون رو هم درد اوردم
در ضمن بايد خدمت انجمن بگم كه من قبلا داراي اگانت بودم اكانت علي666 بودم كه آموزش موهو رو هم گذاشته بودم اما انجمن ميگفت رمز و نام كاربري اشتباه هستش اون ايميل رو هم ديگه نداشتم اين بود كه اكانت جديد زدم گفتم خدمتتون عرض كرده باشم
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alireza3d ، ᔕinaᗪehghani

البته ببخشيد زياد بود سرتون رو هم درد اوردم
در ضمن بايد خدمت انجمن بگم كه من قبلا داراي اگانت بودم اكانت علي666 بودم كه آموزش موهو رو هم گذاشته بودم اما انجمن ميگفت رمز و نام كاربري اشتباه هستش اون ايميل رو هم ديگه نداشتم اين بود كه اكانت جديد زدم گفتم خدمتتون عرض كرده باشم

سلام
ممنونم دوست عزیز
اتفاقا خیلی میتونم از،راهنماییت بعنوان یک گیمر استفاده کنم این که ویژگی هایی از بازیهای مورد علاقه ت گفتی که سمت اونا میری خیلی کمک کننده هست واسم ممنون .
راستش قطعا روی افلاین کار میکنم . چون انلاین از توان من خارجه و اصلا کار تک نفره نیست
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
سلام.
ناامید نشو علیرضا جان. میتونی بازیت رو هم زود ریلیز کنی و به کمک کسایی که نصب میکنن هی بهتر و بهترش کنی و بعد بری صفحه اول بازار و بترکونی.
بازیهایی هم بودن که اول شخص آفلاین باشن و موفق شده باشن. درآمد خوبی هم داشتن اتفاقا. مثل هشتمین حمله، خاک و ...
https://cafebazaar.ir/app/com.papata.grapes2
https://cafebazaar.ir/app/com.gunaystudio.khak
https://cafebazaar.ir/app/com.natoor.gunsalot
https://cafebazaar.ir/app/ir.mastermindstudio.insiege
https://cafebazaar.ir/app/com.MeshGameStudio.Hados2
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Alireza3d
(1400/8/12، 04:53 عصر)mhp نوشته است: سلام.
ناامید نشو علیرضا جان. میتونی بازیت رو هم زود ریلیز کنی و به کمک کسایی که نصب میکنن هی بهتر و بهترش کنی و بعد بری صفحه اول بازار و بترکونی.
بازیهایی هم بودن که اول شخص آفلاین باشن و موفق شده باشن. درآمد خوبی هم داشتن اتفاقا. مثل هشتمین حمله، خاک و ...
https://cafebazaar.ir/app/com.papata.grapes2
https://cafebazaar.ir/app/com.gunaystudio.khak
https://cafebazaar.ir/app/com.natoor.gunsalot
https://cafebazaar.ir/app/ir.mastermindstudio.insiege
https://cafebazaar.ir/app/com.MeshGameStudio.Hados2
سلام. بله دقیقا.
استارتر محترم، منتهی دقت کنید که اینا تقریبا چند سالی هستند توی کافه بازار منتشر شدن، و الان نصبشون کمه. وگرنه مثلا هادُس 2 +5 هزار هست، ولی +17 هزار نظر دادن! یعنی نصبی حدود 200 هزار تا داشته و بقیه هم همینطور
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani ، Alireza3d

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اقتصاد درون بازی چیست و چه کار می‌کند؟ shazde 0 1,346 1400/5/18، 10:19 عصر
آخرین ارسال: shazde
Lightbulb اهداف خوب و بد در بازی ها ذولفقاری 9 4,990 1399/12/29، 07:29 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
  اهداف ، انگیزه ها ، انتخاب ها و یک بازی ساز oak 0 1,972 1399/10/24، 04:28 عصر
آخرین ارسال: oak
  حل شده تور کلمات یا بهارنارنج mohammadslt 15 10,050 1399/5/18، 03:18 عصر
آخرین ارسال: Zahra By