پرداخت درون برنامه
سلام

ببخشید از هر ۱۰۰ نفر بنا به تجربه و ... چقدر خرید درون برنامه دارن در مایکت و بازار؟
بالاخره انتظار ها به پایان رسید:
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

سپاس شده توسط: ᔕinaᗪehghani
سلام.
بسته به ژانرهای بازی ها این نسبت میتونه خیلی فرق داشته باشه و شاید نشه جواب درستی بهش داد برای یک مورد خاص.
اما مثلا خرید حذف تبلیغات در بازی ها، معمولا از هر 100 نفر 1 یا دو نفر هست که متوسط جهانیه این عدد.

در واقع این قضیه به عوامل زیادی بستگی داره، از بیزینس پلن شما برای فروش و نحوه ی گیم دیزاین و سیستم درآمدزایی برای بازی و ... بگیرید تا قیمت ها و زمان انتشار و زمان های خرید و ...
  پاسخ

مثلا نوع بازی یه بازی کلماتی ؟
بالاخره انتظار ها به پایان رسید:
ریزی منتشر شد! 
  پاسخ

الان باز سوال ریز شد، ولی سخت تر شد!
چون بازی کلماتی آمیرزا، مثلا با 5 میلیون نصب، فکر میکنم ماهانه 1 میلیارد حداقل درآمد داشته!
ولی میانگین خریدها فکر نمیکنم 5صدم بیشتر باشه.
یعنی همونطور که گفتم، تا جایی که من اطلاع دارم، مسائل زیادی این قضیه خرید رو تحت پوشش خودش قرار میده که قبلا عرض کردم.
مثلا محمد زهتابی که تولیدکننده بازی پسرخوانده که در ژانر متفاوتی از کلمات هست، میگفت فقط یک کاربر توی بازیشون، بالای 100 میلیون خرید داشته!!!
و کاربران زیادی هم رقم های بالای 10 - 50 و ..
از طرفی، تعداد کاربرهایی که برای  این بازی خریدهای بالای 1 میلیون هم داشتن زیاد هستند!
همچنین برمیگرده که شما پلن درآمد رو چطوری چیده باشید! یعنی بازی کلماتی که کاربر رو توی خودش نگه داره و اینقدر کاربر درگیر بشه که یه جایی واقعا بخواد هزینه کنه! با بازی پسرخوانده در ژانر استراتژیک کارتی و ... متفاوته.
  پاسخ

سپاس شده توسط: M.Y ، ᔕinaᗪehghani

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استخدام چند ردیف شغلی در تهران hasansanaei 0 484 1402/6/1، 02:13 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Heart یلدا مبارک ? oak 2 2,087 1400/10/4، 09:46 عصر
آخرین ارسال: amin hosseini
  سوالاتی در مورد حق کپی رایت تصاویر Alireza3d 2 2,031 1400/6/31، 11:12 صبح
آخرین ارسال: Mehrdad
  معرفی انجین بازیسازی GDevelop TheUnderName 17 6,617 1400/6/12، 08:01 عصر
آخرین ارسال: TheUnderName