پشتیبانی تپسل و خروجی

سلام و خداقوت خدمت همه دوستان
یه سوالی داشتم شاید مبتدی باشه ولی لطفا راهنمایی کنید.
سوال اولم اینه که تپسل از کانستراکت پشتیبانی میکنه ؟؟و پلاگین تپسلی که یکی از کاربران متشر کردن میشه استفاده کرد؟
و من داخل سایت تپسل اپلیکیشن را ثبت کردم ولی نمی دونم از کجا باید به app key دسترسی داشته باشم که این مورد هم لطفا راهنماییم کنید.
در مورد خروجی گرفتن هم لطفا بفرمایید کدوم روش خطای کمتری داره و راحت تر هست.خیلی ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/12/14، 11:36 عصر)mojtaba4152 نوشته است:  سلام و خداقوت خدمت همه دوستان
سوال اولم اینه که تپسل از کانستراکت پشتیبانی میکنه ؟؟و پلاگین تپسلی که یکی از کاربران متشر کردن میشه استفاده کرد؟
و من داخل سایت تپسل اپلیکیشن را ثبت کردم ولی نمی دونم از کجا باید به app key دسترسی داشته باشم که این مورد هم لطفا راهنماییم کنید.
در مورد خروجی گرفتن هم لطفا بفرمایید کدوم روش خطای کمتری داره و راحت تر هست.خیلی ممنون
قدیما ک من کانس کار بودم میکرد ولی لان خبر ندارم
بله پلاگینو میشه استفاده کرد
app key هم شما باید توی پنل تپسل مشخصات بازیتو ثبت کنی و به ازای هر بازی بهت یه app key میده داداش
[تصویر:  default-yellow.svg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1400/12/14، 11:36 عصر)mojtaba4152' نوشته است:  سلام و خداقوت خدمت همه دوستان

تشکر.لطف کردید

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 333 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,478 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: