کانستراکت 3 ورژن کرک شده!
Wink 
همین طور که می دونستید تا این لحظه امکان کرک کانستراکت ورژن 3 وجود نداشت و کسی نتونسته بود کرکی برای کانستراکت 3 درست کند!

ولی از امروز فرق کرده و یک روس مهندسی معکوس بر اخرین ورژن کانستراکت 3 انجام داده و موفق شده ان رو کرک کنه!

این کرک همیشه اپدیت میشه برای دریافت اخرین اپدیتاش تو لینک Construct 3 by Wladek v1.4 (win) باید مراجعه کنید!

این ورژن کرک قابلیت خروجی انلاین تمامی پلتفرم ها رو داره و حتی شما می توانید کی استور رو در خود کانستراکت 3 بسازید!

نسخه کرک به ویندوز و لیونکس انتشار شده و از حالت وب در امده هست!

لینک های دانلود :

نسخه ویندوز:
Construct 3 by Wladek v1.4 (win)
نسخه لیونکس :
Construct 3 by Wladek v1.4 (linux)

اموزش کرک :

مرحله اول بعداز استخراج فایل کانستراکت باز کنید با یک صفحه روسی مواجه می شوید و شما روی گزینه اول سبز رنگ کلیک کرده و لیستی برای شما باز می شود و از انجا گزینه دوم را انتخاب کنید!

[تصویر:  image_2022-04-23_110028385_wcv0_thumb.png]

لینک مرحله اول در صورت مشکل : https://s6.uupload.ir/files/image_2022-0...5_wcv0.png

در مرحله دوم اخرین گزینه سبز کلیک می کنید و کانستراکت اجرا میشود!

[تصویر:  photo_2022-04-23_11-01-19_znei_thumb.jpg]

لینک مرحله دوم : https://s6.uupload.ir/files/photo_2022-0...9_znei.jpg

بعداز اجرا شدن کانستراکت سراغ مرحله اخر کرک می رویم و از سمت راست به Guest کلیک می کنید و بعد لیستی براتون باز میشه شما نباید ثبت نام کنید فقط به لوگین کلیک کنید و محتویات داخلی اش رو دست نزنید و مستقیم ورود رو بزنید و تمام!

[تصویر:  photo_2022-04-23_11-02-33_efgh_thumb.jpg]

لینک مرحله اخر : https://s6.uupload.ir/files/photo_2022-0...3_efgh.jpg

اگر مشکلی برای کانستراکت پیش امد شما می توانید با CTRL + SHIFT + P کانستراکت خود را ریست کنید و مراحل رو از اول طی کنید!

در صورت اجرا کانستراکت اصلی در خود سایتش کرک خراب میشه و باید خارج شوید و به کانستراکت سه کرک شده خود وارد شوید!
و CTRL + SHIFT + P همزمان فشار دهید تا کرک ریست بشه و دوباره مراحل انجام بدید!

اگر کانستراکت 3 کرک شده رو اجرا کردید و صفحه سیاه بود به فایل settings.json در پوشه کانستراکت 3 کرک شده خود بروید و GL : true رو GL : falseبزارید تا مشکل حل شود!

موفق باشید!
  پاسخ

سپاس شده توسط: -unity- ، محمد40 ، persiangamer ، Alirezza3d ، محمد 82 ، mehrdad.ch
سلام؛

داخل سیستم اصلی و واقعی تست نکنید؛ داخل سیستم مجازی و یا سرور مجازی تست کنید.

در صورتی که کسی ویروس یا مشکلی مشاهده کرد گزارش کنه پست پاک بشه!

موفق باشید.
  پاسخ

سپاس شده توسط: persiangamer
من و برخی از دوستان دو روز هست دقیقا امتحان کردند و مشکلی نداشتند و اینکه ما کسی رو مجبور به استفاده کرک کانستراکت 3 نکردیم اگر مشکلی هم بود تو این دو روز اتفاق می افتاد!
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alirezza3d
(1401/2/3، 11:06 صبح)TheUnderName نوشته است: همین طور که می دونستید تا این لحظه امکان کرک کانستراکت ورژن 3 وجود نداشت و کسی نتونسته بود کرکی برای کانستراکت 3 درست کند!

ولی از امروز فرق کرده و یک روس مهندسی معکوس بر اخرین ورژن کانستراکت 3 انجام داده و موفق شده ان رو کرک کنه!

این کرک همیشه اپدیت میشه برای دریافت اخرین اپدیتاش تو لینک Construct 3 by Wladek v1.4 (win) باید مراجعه کنید!

این ورژن کرک قابلیت خروجی انلاین تمامی پلتفرم ها رو داره و حتی شما می توانید کی استور رو در خود کانستراکت 3 بسازید!

نسخه کرک به ویندوز و لیونکس انتشار شده و از حالت وب در امده هست!

لینک های دانلود :

نسخه ویندوز:
Construct 3 by Wladek v1.4 (win)
نسخه لیونکس :
Construct 3 by Wladek v1.4 (linux)

اموزش کرک :

مرحله اول بعداز استخراج فایل کانستراکت باز کنید با یک صفحه روسی مواجه می شوید و شما روی گزینه اول سبز رنگ کلیک کرده و لیستی برای شما باز می شود و از انجا گزینه دوم را انتخاب کنید!

[تصویر:  image_2022-04-23_110028385_wcv0_thumb.png]

لینک مرحله اول در صورت مشکل : https://s6.uupload.ir/files/image_2022-0...5_wcv0.png

در مرحله دوم اخرین گزینه سبز کلیک می کنید و کانستراکت اجرا میشود!

[تصویر:  photo_2022-04-23_11-01-19_znei_thumb.jpg]

لینک مرحله دوم : https://s6.uupload.ir/files/photo_2022-0...9_znei.jpg

بعداز اجرا شدن کانستراکت سراغ مرحله اخر کرک می رویم و از سمت راست به Guest کلیک می کنید و بعد لیستی براتون باز میشه شما نباید ثبت نام کنید فقط به لوگین کلیک کنید و محتویات داخلی اش رو دست نزنید و مستقیم ورود رو بزنید و تمام!

[تصویر:  photo_2022-04-23_11-02-33_efgh_thumb.jpg]

لینک مرحله اخر : https://s6.uupload.ir/files/photo_2022-0...3_efgh.jpg

اگر مشکلی برای کانستراکت پیش امد شما می توانید با CTRL + SHIFT + P کانستراکت خود را ریست کنید و مراحل رو از اول طی کنید!

در صورت اجرا کانستراکت اصلی در خود سایتش کرک خراب میشه و باید خارج شوید و به کانستراکت سه کرک شده خود وارد شوید!
و CTRL + SHIFT + P همزمان فشار دهید تا کرک ریست بشه و دوباره مراحل انجام بدید!

اگر کانستراکت 3 کرک شده رو اجرا کردید و صفحه سیاه بود به فایل settings.json در پوشه کانستراکت 3 کرک شده خود بروید و GL : true رو GL : falseبزارید تا مشکل حل شود!

موفق باشید!

اها
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام . کسی امتحان کرد ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: TheUnderName
سلام من نصب کردم . خیلی خوب و بی نقص کار کرد. خروجی اندروید هم براحتی گرفتم . واقعا دستتون درد نکنه . بالاخره به ارزومون رسیدیم . کانستراکت ۳ کرک شده !!
  پاسخ

سپاس شده توسط: TheUnderName
سلام.من تست کردم واقعا کار کرد.فقط یه سوالی دهنمو درگیر کرده.ما با یک اکانت لاگین میشیم ،فردا پروژه هامون توی اکانت این طرف ذخیره نمیشه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alirezza3d ، TheUnderName
(1401/2/7، 04:57 عصر)mehdi1100 نوشته است: سلام.من تست کردم واقعا کار کرد.فقط یه سوالی دهنمو درگیر کرده.ما با یک اکانت لاگین میشیم ،فردا پروژه هامون توی اکانت این طرف ذخیره نمیشه؟

اره اینم سوال به جاییه . به اینش فکر نکرده بودیم .
امیدوارم استارتر پاسخ بده
  پاسخ

سپاس شده توسط: mehdi1100 ، TheUnderName
(1401/2/7، 04:57 عصر)mehdi1100 نوشته است: سلام.من تست کردم واقعا کار کرد.فقط یه سوالی دهنمو درگیر کرده.ما با یک اکانت لاگین میشیم ،فردا پروژه هامون توی اکانت این طرف ذخیره نمیشه؟

شما می تونید پسورد رو تو لوگین یه چیز دیگر بزارید ولی می بینید که لوگین میشه و ربطی به اکانت نداره این اکانت در سرور های سیرا ذخیره نمیشه!
  پاسخ

سپاس شده توسط: Alirezza3d
(1401/2/7، 06:01 عصر)TheUnderName نوشته است:

شما می تونید پسورد رو تو لوگین یه چیز دیگر بزارید ولی می بینید که لوگین میشه و ربطی به اکانت نداره این اکانت در سرور های سیرا ذخیره نمیشه!

سلام. باز هم ممنون .
پس میتونیم پسوورد رو تغییر بدیم ؟
و اینکه این کرک احتمالا تازه اومده . ممکنه سیرا در اینده متوجه بشه و کرک رو از کار بندازه ؟
یهو یه پروڗه رو شروع نکنیم که وسط،کار کانستراکت از کار بیفته 20

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فرصت شغلی‌ در شرکت سورنا گیمز‌ (توسعه دهنده بازی‌های HTML5 آشنا به بازی‌های آنلاین) خشم سبز 1 1,814 1401/3/2، 01:28 عصر
آخرین ارسال: Hamed85
  پلاگین پرداخت درون برنامه ای کانستراکت 3 TheUnderName 0 1,052 1401/2/4، 07:23 عصر
آخرین ارسال: TheUnderName
  استخدام توسعه دهنده بازی‌های HTML5 در مرکز تحقیق و توسعه همراه اول خشم سبز 0 1,123 1400/10/3، 11:19 عصر
آخرین ارسال: خشم سبز
  رایگان شدن کانستراکت۳ برای مدت محدود MohammadHadi 3 2,960 1400/7/6، 06:40 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  درآمد مایکت با کم‌ کردن سهم از توسعه‌دهندگان، ۲۰ درصد کاهش می‌یابد M.gh 3 2,880 1400/6/10، 09:24 عصر
آخرین ارسال: محمد 82

پرش به انجمن: