مشکل در خروجی گرفتن
سلام
وقتی تو محیط intel xdk تصاویر splash screen رو وارد میکنم و بعد از نرم افزارم خروجی میگیرم, در نهایت با ارور build failed مواجه میشم. (البته ممکنه مشکل از جای دیگه ای باشه ولی احتمالا یه ربطی به این splash screen داره)
لطفا راهنماییم کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بدون اسپلش خروجی بگیرید اگر خروجی داد احتمالا از فایل عکس تان است اگه نه. در این مورد من لیست کاملی از حالت هایی که ممکن است خطا رخ بدهد رو گفتم. جستجو کنید. هیچگاه نام فایل ها ، نام اشیا ، انیمیشن ها  و ... فارسی نباشد، همگی باید انگلیسی باشد(به جز متن های تکست و توضیحات)
استاندارد نام گذاری با یک حروف انگلیسی آغاز شود و شامل کارکتر های  انگلیسی و _ و 0 تا 9 باشد.
  پاسخ

سپاس شده توسط: keyhan
(1394/8/8، 10:24 صبح)mehrdad.ch نوشته است: بدون اسپلش خروجی بگیرید اگر خروجی داد احتمالا از فایل عکس تان است اگه نه. در این مورد من لیست کاملی از حالت هایی که ممکن است خطا رخ بدهد رو گفتم. جستجو کنید. هیچگاه نام فایل ها ، نام اشیا ، انیمیشن ها  و ... فارسی نباشد، همگی باید انگلیسی باشد(به جز متن های تکست و توضیحات)
استاندارد نام گذاری با یک حروف انگلیسی آغاز شود و شامل کارکتر های  انگلیسی و _ و 0 تا 9 باشد.

بدون اسپلش راحت خروجی میده. مشکل از همین اسپلشه.
البته تو نرم افزارهایی که با ورژن قدیمی xdk ساختم این مشکل نبود!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
تصاویر اسپلش رو بجای JPG با فرمت PNG وارد کردم مشکل خروجی حل شد
ولی وقتی نرم افزار رو  روی گوشیم اجرا میکنم کلا تصاویر اسپلش رو نشون نمیده!
گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!

من از نسخه 2611 xdk استفاده میکنم. ظاهرا این مشکلات مربوط به این نسخه از xdk ـه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
مشکل از فرمت نیست مشکل از نام فایل شماست .نباید فارسی یا غیر استاندارد نام گذاری شود. 
در کانستراکت لود شدن روی حالت شخصی بزارید. حالت پیش فرض اجازه اسپلش نمی دهد.
خروجی 2611 xdk  مشکل ندارد تست شده است
  پاسخ

سپاس شده توسط: keyhan
(1394/8/9، 11:16 صبح)mehrdad.ch نوشته است: مشکل از فرمت نیست مشکل از نام فایل شماست .نباید فارسی یا غیر استاندارد نام گذاری شود. 
در کانستراکت لود شدن روی حالت شخصی بزارید. حالت پیش فرض اجازه اسپلش نمی دهد.
خروجی 2611 xdk  مشکل ندارد تست شده است

"در کانستراکت لود شدن روی حالت شخصی بزارید"
میشه اینو کاملتر توضیح بدین
  پاسخ

سپاس شده توسط:
گزینه use loader layout در تنظیمات کانستراکت رو روی yes بزارید
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط:
متاسفانه ضمن بکارگیری توصیه های شما دوستان, همچنان هنگام اجرای بازی splash screen نمایش داده نمیشود (تصاویر مختلف با اسامی مختلف رو امتحان کردم ولی نشد!)
لطفا یک از شما بزرگواران این مشکل رو در intel xdk سیستم خودش بررسی کنه و مراحلی را که طی میکنید به من بگید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
میتونید از پلاگین Splash استفاده کنید
Document Moved
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط:
توی  Intel XDK تو قسمت plugin managment , پلاگین splash screen رو اضافه کردم مشکل حل شد.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 906 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 411 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 340 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,483 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,041 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: