مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

مهم آموزش کامل و مرجع خروجی CocoonIO
سلام . 
خواهشا کمک کنید

با cocoon io خروجی گرفتم . یکسری مشکلات داره 

اول از همه وقتی فایل apk  رو ساین و الاین  میکنم  دیگه فایل ساین و الاین شده نصب نمیشه 

فایل دیباگ رو هم نصب میکنم که اونم ای مشکلات رو داره 

1. اینکه بار اول که نصب میکنم  بعد از لوگو  صفحه سیاه میشه اما بعد اینکه پاکش میکنم و دباره نصب میکنم درست میشه 

2وقتی  کامل بازی اجرا شد  به هم میریزه . بعضی از اسپرایت ها به حالت راه راه در میان و بعضی ها جابجا میشن 

3. سرعت عملکردش یکم ضعیف میشه .آروم جابجا میشن

4.برای خروج از cocoon convasplus استفاده کردم که کار نمی کنه 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
درود پلاگین رو نصب کردم  چون تازه کارم در سایت کوکون ، گزینه . Canvas+   رو پیدا نمی کنم و البته خروجی داد اما با اینکه 6 مگ هست برنامه تیک تیک می کنه .. چی نیاز داره ؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1396/4/19، 10:31 عصر)Ahuora نوشته: درود پلاگین رو نصب کردم  چون تازه کارم در سایت کوکون ، گزینه . Canvas+   رو پیدا نمی کنم و البته خروجی داد اما با اینکه 6 مگ هست برنامه تیک تیک می کنه .. چی نیاز داره ؟

دوست عزیز شما یه تاپیک درست میکنی و سوالتو توش میپرسی بعد همون سوال رو اینجا میپرسی؟
به نظرت همون تاپیک کافی نبود؟!! 39
  • در حال طراحی چند برنامه و بازی جدید!

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde
(1396/4/20، 01:42 صبح)Dani نوشته:
(1396/4/19، 10:31 عصر)Ahuora نوشته: درود پلاگین رو نصب کردم  چون تازه کارم در سایت کوکون ، گزینه . Canvas+   رو پیدا نمی کنم و البته خروجی داد اما با اینکه 6 مگ هست برنامه تیک تیک می کنه .. چی نیاز داره ؟

دوست عزیز شما یه تاپیک درست میکنی و سوالتو توش میپرسی بعد همون سوال رو اینجا میپرسی؟
به نظرت همون تاپیک کافی نبود؟!! 39

درود ... کمی در این سایت هم سر درگم هستم ... به گمونم یه تغییراتی در سایت های تبدیل کننده بوجود اومده که نیاز هست دوستان آموزش دهنده یکبار دیگه همون آموزشها رو بررسی کنند و تغییرات آخرین رو متوجه بشن و به تازه کارها بگند

30

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام من خروجی که میگیرم بعد از اجرای بازی تو گوشی یه صفحه سیاه رنگ میاد و10 الی 30 ثانیه بعدش تازه وارد بازی میشه مشکل چیه؟چکارکنم حل بشه؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام
اگه رم گوشی بالا نباشه معمولا اینطوری میشه و لود کردن بازی طول میکشه
میتونید توی کوکون یه عکس آپلود کنید که بجای اون صفحه سیاه , اون عکس رو نمایش بده به کاربر

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/2/24، 03:08 عصر)shazde نوشته: سلام
اگه رم گوشی بالا نباشه معمولا اینطوری میشه و لود کردن بازی طول میکشه
میتونید توی کوکون یه عکس آپلود کنید که بجای اون صفحه سیاه , اون عکس رو نمایش بده به کاربر

آخه رم گوشی که تست کردم دو گیگ بود.یعنی بازم رم بیشتری میخواد؟! 2

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
این ممکنه بستگی به عکس هایی که استفاده کردید هم داشته باشه یا میزان دستوراتی که دادید در شروع لی اوت انجام بشه و خیلی مسائل دیگه

مثلا شما اگه اندازه لی اوتت 480 در 860 باشه ولی بک گراندی(عکس) که میزاری اندازش 2000 در 2000 باشه این نسبت به اندازش رم زیادی مصرف میکنه و بقیه گرافیک ها هم همینطور

شما پایین کانستراکت رو نگاه بنداز
یه نوار هست که چندتا متن نوشته
ببینید مموری رم رو چه عددی؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1397/2/24، 05:18 عصر)shazde نوشته: این ممکنه بستگی به عکس هایی که استفاده کردید هم داشته باشه یا میزان دستوراتی که دادید در شروع لی اوت انجام بشه و خیلی مسائل دیگه

مثلا شما اگه اندازه لی اوتت 480 در 860 باشه ولی بک گراندی(عکس) که میزاری اندازش 2000 در 2000 باشه این نسبت به اندازش رم زیادی مصرف میکنه و بقیه گرافیک ها هم همینطور

شما پایین کانستراکت رو نگاه بنداز
یه نوار هست که چندتا متن نوشته
ببینید مموری رم رو چه عددی؟

memory use :116 mb
رم دو گیگ پ چرا اینطوری میشه اینکه 116 مگ میخواد 20

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: