حل شده راهنمایی در مورد شیء WebStorage
الان درست شد ولی نمیدونم موقعی که خروجی بگیرم درست میشه یا نه بعدا خروجی میگیرم ببینم چی شد  4
ممنون 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اقا منم یه همچی مشکلی دارم یه بازی ساختم که توی صفحه بازی (بازی ماشین )
امتیاز ها رو نشون میده (به ازای نابود کردن ماشین دشمن) و هر وقت ماشین دشمن نابود بشه یه سکه به ما میده که بازم تعداد سکه ها رو بالای لی اوت نشون میده 

حالا وقتی ماشین  پلیر  نابود میشه بازی به لیوت منو میره و  تعداد سکه های گرفته شده رو نشون میده وقتی دوباره روی دگمه شروع بازی میزنم سکه های گرفته شده سرجاش هست ولی وقتی از بازی خارج میشیم سکه ها دوباره 0 میشه

این مشکل رو چطور حل کنم 
که بعد از خارج شدن و وارد شدن دوباره تعداد سکه ها به تعداد اخرین خروج بازیکن بوده باشه ؟؟؟

ممنون میشم توضیح بدید 

پاسخ

سپاس شده توسط:
2  تو همین تاپیک سورس گذاشتم که چه طور با وب استوریج یک مقدار رو در سیستم کاربر ذخیره کنید دیگه 23
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: RESAN
سوال:
پلیر  نابود میشه بازی به لیوت منو میره و  تعداد سکه های گرفته شده رو نشون میده وقتی دوباره روی دگمه شروع بازی میزنم سکه های گرفته شده سرجاش هست ولی وقتی از بازی خارج میشیم سکه ها دوباره 0 میشه؟
پاسخ:
خوب برای اینکه وقتی دگمه شروع را میزنید دوباره مقداز سکه 0 شود از سیستم restart globle varible را برای دگمه شروع تعریف کنید ولی برای ذخیره نیز خوده سورس آقا مجتبی عالی بود
  پاسخ

بله اون سورس رو دیدم ولی هرچی انالیز کردم نشد یه سورس دیگه توی یه تایپیک دیگه از شما دیدم که اون خیلی خوب بود و الان دارم روی اون کار میکنم 

اقای مجتبی عزیز من قبلش بابت آموزش ها و اینکه در انجمن پاسخگو هستید یه تشکر ویژه دارم 
بعد یه سوال دیگه که شاید مربوط به این تایپیک نباشه 
در مورد ثبت رکورد روی هاست 
این عملیات میشه یکم شکیل تر باشه یعنی مثل بازی هایی که الان هست هر اسم و هر امتیاز در یه باتن بزرگ و گرافیکی قرار بگیره مثل بازیه خروس جنگی و فروت کرفت و غیره ؟؟ 
اگر اندک توضیحی بدید ممنون میشم 

از اینکه سوال رو در جای مناسب نپرسیدم عذر خواهی میکنم 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1393/12/5، 09:51 صبح)RESAN نوشته است: در مورد ثبت رکورد روی هاست
این عملیات میشه یکم شکیل تر باشه یعنی مثل بازی هایی که الان هست هر اسم و هر امتیاز در یه باتن بزرگ و گرافیکی قرار بگیره مثل بازیه خروس جنگی و فروت کرفت و غیره ؟؟
اگر اندک توضیحی بدید ممنون میشم

از اینکه سوال رو در جای مناسب نپرسیدم عذر خواهی میکنم

فرقی نمی‌کنه. حالا در اون آموزش من توی text نشون دادم، شما توی باتن یا هرچیز دیگه‌ای نشون بدین. روش رو که بلد باشید، گرافیکش دست خودتونه دیگه.
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 958 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 423 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 362 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,512 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,054 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: