درآمد کاربران عزیز از درون پرداخت و تبلیغات
آقا من یه تبلیغی میخوام بزارم که به ازاری هر مشاهده هم پول بده نه فقط به اضای هر کلیک ... ویدیو هم نباشه

کدوم سایت اینجوریه ؟ 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/9/10، 06:13 عصر)mostafanastary نوشته است: سیستم تبلیغاتی عدد، به نظرم درآمد مناسبی نداره و فقط چهره بازی یا برنامه رو خراب میکنه، من خودم تو بازی مدافعان ازش استفاده کردم، پشیمون هستم.
تو آپدیت حتما برداشته میشه.

اما در مورد اسم بردن از بازی یا برنامه ای که درآمد میلیونی داشته، خود اون دوست عزیز، اگه مایل بان، اسم میبرن.

موفق باشید

آها ! اگه یه بازیه که مطمعنا نبرد فرماندهانه !  4
ولی شما جوری نوشتید که من فکر کردم چندتا بازی بالای صد میلیون درآمد داشتن !  39
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/9/17، 02:20 عصر)hsnpi نوشته است:
(1395/9/10، 06:13 عصر)mostafanastary نوشته است: سیستم تبلیغاتی عدد، به نظرم درآمد مناسبی نداره و فقط چهره بازی یا برنامه رو خراب میکنه، من خودم تو بازی مدافعان ازش استفاده کردم، پشیمون هستم.

اما در مورد اسم بردن از بازی یا برنامه ای که درآمد میلیونی داشته، خود اون دوست عزیز، اگه مایل بان، اسم میبرن.

موفق باشید

دایره موتور بازی سازی کانستراکت به ایران ختم نمیشه دوست عزیز ...
کافیه به انجمن اصلی کانستراکت مراجعه کنید تا ببینید که چه بازی هایی و به عرض چند روز رکورد 100000 دانلود رو راحت میشکنن اون هم در گوگل پلی ...

دایره ایرانی موتور به دلیل محدودیت های تیمی در ایران زیاد گسترش پیدا نکرده ... و اکثر دوستانی هم که به این موتور الان رو آوردن یا از سر ناچاری شون هست ( بچه مچه و بقیه هم کد نویسی بلد نیستن ) ، بعضی هم بصورت 0.01 درصد هستن که بخاطر ساخت ی سری چیز هایی از کانس استفاده میکنن ، مخصوصا در این فصل که دانشگاه ها هم بدجور سنگین شدن وقت برنامه نویسی اصلا نمیشه ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: amirho24
(1395/9/17، 07:48 عصر)hesam3 نوشته است:
(1395/9/17، 02:20 عصر)hsnpi نوشته است:

موفق باشید

دایره موتور بازی سازی کانستراکت به ایران ختم نمیشه دوست عزیز ...
کافیه به انجمن اصلی کانستراکت مراجعه کنید تا ببینید که چه بازی هایی و به عرض چند روز رکورد 100000 دانلود رو راحت میشکنن اون هم در گوگل پلی ...

دایره ایرانی موتور به دلیل محدودیت های تیمی در ایران زیاد گسترش پیدا نکرده ... و اکثر دوستانی هم که به این موتور الان رو آوردن یا از سر ناچاری شون هست ( بچه مچه و بقیه هم کد نویسی بلد نیستن ) ، بعضی هم بصورت 0.01 درصد هستن که بخاطر ساخت ی سری چیز هایی از کانس استفاده میکنن ، مخصوصا در این فصل که دانشگاه ها هم بدجور سنگین شدن وقت برنامه نویسی اصلا نمیشه ...

هم من و هم جناب نستری منظورمون یکی از بازیای ایرانی کانس بود ! 
خارج هم بله خودم خبر دارم و دنبال میکنم ! 

پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary
بنظرم اون دوستمون درست میگه و باید کار تیمی انجام داد تا موفق شد

همینطور یک عشق به کامپیوتر که خودش زمینه همه چیو فراهم میکنه
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، hasansanaei ، omidamiri99
سلام میخواستم بدونم ایا هر ماه همین قدر درامده یعنی کمو زیاد نمیشه؟

http://construct2amuzesh.blog.ir وبلاگ ما:
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 260,147 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,705 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,468 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,276 1400/5/26، 02:11 عصر