مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

درآمد کاربران عزیز از درون پرداخت و تبلیغات
(1395/9/10، 03:22 عصر)arde نوشته:
(1395/9/10، 02:34 عصر)blacksky نوشته:
(1395/9/10، 01:46 عصر)arde نوشته: شما میتونی از تبلیغات عدد استفاده کنی
سایت عدد adad.ir
بعدشم اول از همه باید پلاگینشو تو بازیت نصب کنی
هم پلاگین و هم آموزشش تو انجمن هست باید جستجوش کنی

ممنون از راهنماییتون.. اما این سایت عدد به ازای هر کلیک 30 تومن میده و به ازای هر نمایش هیچی نمیده و این سایتی که من آدرسشو دادم بابت هر نمایش 12 تومن میده و برای هر کلیک 75 تومن...

چرا اینجوریه ؟ آخه من بازی های زیادی بازی کردم و تبلیغ های زیادی رو دیدم و شاید صد ها بار این تبلیغ ها رو دیدم اما شاید یک بار هم روشون کلیک نکردم برای همین فکر هم نمیکنم کاربری رو این تبلیغ ها کلیک کنه و برام جالبه خیلی .. 

درسته سایت عدد پول کمی میده من خودم تو چندتا برنامم استفاده کردم حدود 5 ماهه 5000 تومن افزایش داشته پولم 21

حتی با وجود اینکه دانلود برنامم بالای 2000 نفره

(1395/9/10، 02:54 عصر)hsnpi نوشته:
(1395/9/7، 06:17 عصر)mostafanastary نوشته: سلام

بله داشتیم،
جسارتا، یکیش خود من،
و البته خبر موثق دارم، دوستانی با استفاده از همین انجین، بازی هایی ساختن که حدودا بالای 100 میلیون درآمد داشته.
فقط چون گفتن نگم، اسم ها رو نمیتونم ببرم. اما اطمینان داشته باشید.

سلام ! تازه این پستو دیدم ! 

اینکه گفتید "دوستانی" یعنی چند نفر بالای صد میل درآوردن از کانس ؟ 
حداقل یه اشاره به اسم بازی میکردید. 

ممنون.

درسته که درآمدش بالاست.ولی این تنها به یک ایده ناب نیاز داره.ایدشو دارم ولی کسی نیست که باهاش بسازمش
خودم همه چیشو بلدم ولی وقتم کمه بخاطر اینکه یک نفرم

تو یه سایتی برای گذاشتن تبلیغ یه قسمتی داشت برای نام پکیج نمیدونین اونو باید چی بنویسم ؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سیستم تبلیغاتی عدد، به نظرم درآمد مناسبی نداره و فقط چهره بازی یا برنامه رو خراب میکنه، من خودم تو بازی مدافعان ازش استفاده کردم، پشیمون هستم.
تو آپدیت حتما برداشته میشه.

اما در مورد اسم بردن از بازی یا برنامه ای که درآمد میلیونی داشته، خود اون دوست عزیز، اگه مایل بان، اسم میبرن.

موفق باشید

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shaygaaan
آقا من یه تبلیغی میخوام بزارم که به ازاری هر مشاهده هم پول بده نه فقط به اضای هر کلیک ... ویدیو هم نباشه

کدوم سایت اینجوریه ؟ 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1395/9/10، 06:13 عصر)mostafanastary نوشته: سیستم تبلیغاتی عدد، به نظرم درآمد مناسبی نداره و فقط چهره بازی یا برنامه رو خراب میکنه، من خودم تو بازی مدافعان ازش استفاده کردم، پشیمون هستم.

اما در مورد اسم بردن از بازی یا برنامه ای که درآمد میلیونی داشته، خود اون دوست عزیز، اگه مایل بان، اسم میبرن.

موفق باشید

آها ! اگه یه بازیه که مطمعنا نبرد فرماندهانه !  4
ولی شما جوری نوشتید که من فکر کردم چندتا بازی بالای صد میلیون درآمد داشتن !  39

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1395/9/17، 02:20 عصر)hsnpi نوشته:
(1395/9/10، 06:13 عصر)mostafanastary نوشته: سیستم تبلیغاتی عدد، به نظرم درآمد مناسبی نداره و فقط چهره بازی یا برنامه رو خراب میکنه، من خودم تو بازی مدافعان ازش استفاده کردم، پشیمون هستم.

موفق باشید

دایره موتور بازی سازی کانستراکت به ایران ختم نمیشه دوست عزیز ...
کافیه به انجمن اصلی کانستراکت مراجعه کنید تا ببینید که چه بازی هایی و به عرض چند روز رکورد 100000 دانلود رو راحت میشکنن اون هم در گوگل پلی ...

دایره ایرانی موتور به دلیل محدودیت های تیمی در ایران زیاد گسترش پیدا نکرده ... و اکثر دوستانی هم که به این موتور الان رو آوردن یا از سر ناچاری شون هست ( بچه مچه و بقیه هم کد نویسی بلد نیستن ) ، بعضی هم بصورت 0.01 درصد هستن که بخاطر ساخت ی سری چیز هایی از کانس استفاده میکنن ، مخصوصا در این فصل که دانشگاه ها هم بدجور سنگین شدن وقت برنامه نویسی اصلا نمیشه ...
بزودی با بازی استراتژیک اساطیری ما آشنا خواهید شد .
این بازی حاصل بیش از 4 ماه تلاش ما تا الان 20:00:06 1395/04/22 هست .
این بازی بصورت آنلاین و تحت سیستم عامل های ( اندروید ، ویندوز ، آی او اس و مکینتاش ) خواهد بود
موفق و پیروز باشید / حسن ثنایی

==========================
بازی تمام آنلاین نبرد مدرن ، منتشر شد !
==========================
https://cafebazaar.ir/app/hasan.sanaee.mbattle/?l=fa

[عکس: hasan.sanaee.mbattle8.jpg]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: amirho24
(1395/9/17، 07:48 عصر)hesam3 نوشته:
(1395/9/17، 02:20 عصر)hsnpi نوشته:

موفق باشید

دایره موتور بازی سازی کانستراکت به ایران ختم نمیشه دوست عزیز ...
کافیه به انجمن اصلی کانستراکت مراجعه کنید تا ببینید که چه بازی هایی و به عرض چند روز رکورد 100000 دانلود رو راحت میشکنن اون هم در گوگل پلی ...

دایره ایرانی موتور به دلیل محدودیت های تیمی در ایران زیاد گسترش پیدا نکرده ... و اکثر دوستانی هم که به این موتور الان رو آوردن یا از سر ناچاری شون هست ( بچه مچه و بقیه هم کد نویسی بلد نیستن ) ، بعضی هم بصورت 0.01 درصد هستن که بخاطر ساخت ی سری چیز هایی از کانس استفاده میکنن ، مخصوصا در این فصل که دانشگاه ها هم بدجور سنگین شدن وقت برنامه نویسی اصلا نمیشه ...

هم من و هم جناب نستری منظورمون یکی از بازیای ایرانی کانس بود ! 
خارج هم بله خودم خبر دارم و دنبال میکنم ! 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: mostafanastary
بنظرم اون دوستمون درست میگه و باید کار تیمی انجام داد تا موفق شد

همینطور یک عشق به کامپیوتر که خودش زمینه همه چیو فراهم میکنه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: shazde ، hesam3 ، omidamiri99
سلام میخواستم بدونم ایا هر ماه همین قدر درامده یعنی کمو زیاد نمیشه؟

http://construct2amuzesh.blog.ir وبلاگ ما:

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: