مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

درآمد کاربران عزیز از درون پرداخت و تبلیغات
(1394/10/1، 04:34 عصر)orache نوشته: هه خونه ی خاله کدوم وره ؟ 1 میلیون دانلود ؟ کم نیست ؟ یه خورده همت کن 10 میلیون دانلود شه . 1 شما الان بازیتو بذار اگر بالای 50 تا دانلود شد اسممو عوض میکنم . فکر نکن گوگل پلی مثل بازاره و بازیت روز ها تو تازه ها بمونه
تو گوگل پلی بازیت فقط 2 ساعت میمونه بعد میره 20 هزار تا پایین تر . شرکت ها چندین برابر هزینه ی ساخت بازی رو میدن به تبلیغات تا بازیشون تبلیغ شه و بیان دانلود کنن . اونوقت شما بدون هیچ چیزی انتظار داری 1 میلیون نفر شانسی بازی شما رو سرچ کنن و دانلود کنن ؟
ناشر هم پیدا کنی به 1 میلیون هم نمیرسه . تازه ناشر عمرا بتونی پیدا کنی چون باید امضا کنی و کلی قرار داد ببندی و جلسه بذاری و... ضمن اینکه بازیت باید aaa باشه و ایده ی خاص داشته باشه
بازیه مهدی هم 1 دونه اینطوری شد اونم احتمالا با لینکه و چون کمی قدیمی تر گذاشته شده . الان بذار بازار
در هر صورت به من مربوط نیست . شما بازی بساز و سود کن !

دوست عزیز نیاز نیست با کنایه حرفمون رو بزنیم...!!
این موضوعی نیست که من بخوام بیان کنم...
نمونه بارزش،اون پسر فقیر ویتنامی هست که بازی فلپی برد رو ساخته،که 40 میلیون دانلود شد و روزانه بیش از 50 هزار دلار درآمدش بود از تبلیغات،به نظرت اون حتی یک سنت هم داشت که بازیش رو تبلیغ کنه....؟؟؟؟ نه دوست عزیز،شما ایده داشته باشی،خود کاربرا از لا به لای صدهاهزار بازی پیدات میکنن،نمبدونم شما چند وقته که شروع به بازی سازی کردی،اما داستان زندگی این پسر رو حتی افرادی هم در دنیای بازی سازی نیستند ،میدونن،فلپی برد فقط یه بازی رکوردی بود همین... بهتره زمانیکه میخوایم با حرفامون بقیه بچه هارو نا خواسته یا خواسته ناامید کنیم،بیشتر فکر کنیم و به اطرافمون و نمونه های موفقی که حتی یک سنت هم برای تبلیغ بازیشون در گوگل پلی نداشتن اما بازیشون در صدر جدول گوگل قرار گرفت و درآمدهای چند صد هزار دلاری داشتن رو ببینیم دوست عزیز...

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: saadat68 ، seyed ، Vizmark#
(1394/10/2، 11:45 صبح)Americanboy2 نوشته:
(1394/10/1، 04:34 عصر)orache نوشته: هه خونه ی خاله کدوم وره ؟ 1 میلیون دانلود ؟ کم نیست ؟ یه خورده همت کن 10 میلیون دانلود شه . 1 شما الان بازیتو بذار اگر بالای 50 تا دانلود شد اسممو عوض میکنم . فکر نکن گوگل پلی مثل بازاره و بازیت روز ها تو تازه ها بمونه
تو گوگل پلی بازیت فقط 2 ساعت میمونه بعد میره 20 هزار تا پایین تر . شرکت ها چندین برابر هزینه ی ساخت بازی رو میدن به تبلیغات تا بازیشون تبلیغ شه و بیان دانلود کنن . اونوقت شما بدون هیچ چیزی انتظار داری 1 میلیون نفر شانسی بازی شما رو سرچ کنن و دانلود کنن ؟
ناشر هم پیدا کنی به 1 میلیون هم نمیرسه . تازه ناشر عمرا بتونی پیدا کنی چون باید امضا کنی و کلی قرار داد ببندی و جلسه بذاری و... ضمن اینکه بازیت باید aaa باشه و ایده ی خاص داشته باشه
بازیه مهدی هم 1 دونه اینطوری شد اونم احتمالا با لینکه و چون کمی قدیمی تر گذاشته شده . الان بذار بازار

نمونه بارزش،اون پسر فقیر ویتنامی هست که بازی فلپی برد رو ساخته،که 40 میلیون دانلود شد و روزانه بیش از 50 هزار دلار درآمدش بود از تبلیغات،به نظرت اون حتی یک سنت هم داشت که بازیش رو تبلیغ کنه....؟؟؟؟ نه دوست عزیز،شما ایده داشته باشی،خود کاربرا از لا به لای صدهاهزار بازی پیدات میکنن،نمبدونم شما چند وقته که شروع به بازی سازی کردی،اما داستان زندگی این پسر رو حتی افرادی هم در دنیای بازی سازی نیستند ،میدونن،فلپی برد فقط یه بازی رکوردی بود همین... بهتر زمانیکه میخوایم با حرفامون بقیه بچه هارو نا خواسته یا خواسته ناامید کنیم،بیشتر فکر کنیم و به اطرافمون و نمونه های موفقی که حتی یک سنت هم برای تبلیغ بازیشون در گوگل پلی نداشتن اما بازیشون در صدر جدول گوگل قرار گرفت و درآمدهای چند صد هزار دلاری داشتن رو ببینیم دوست عزیز...

البته فلپی برد رو هم من شنیدم با پابلیشر کار کرد 
ولی مسلما بازی با کیفیت ساخته بشه دانلود خواهد شد الان یه هندی توی فروم خارجی هست میگه روزی 300 دلار درآمدمه از سه چهارتا بازی کارشو ول کرده چسبیده به بازی سازی 
یا یه آمریکایی میگفت سالی 80 هزارتا دارم ولی نمیصرفه :دی پرسیدیم چرا گفت چون اینقدر میره برای اجاره 30 درصد برای مالیات چیزی نمیمونه توی آمریکا این درآمد کافی نیست 
پس میبینیم درآمد خوبی میشه به دست آورد الان همین آقا مهدی هم که لطف کرد تجربه شو کامل در اختیار ماها گذاشت نتیجه اش به نظر من خیلی خوب بوده برای یک بازی حتی توی یک سال اول 3 تومن خوبه 
شما فرض کنید بتونید سالی 50 تا بازی بدی بیرون با کیفیت و توی دو تا مارکت گوگل و اپل به همراه یکی دو تا مارکت جانبی منتشرشون کنی هر کدوم سالی 1000 دلار هم سود بده بازم میشه 50 هزار دلار در سال که برای ما ایرانیا خیلیه 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Americanboy2 ، Vizmark#
به نظر شما ایا یک ایرانی تو ایران با این اوضاع تحریم می تونه به چنین درامدی برسه؟

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: saadat68
(1394/10/2، 12:32 عصر)alii نوشته: به نظر شما ایا یک ایرانی تو ایران با این اوضاع تحریم می تونه به چنین درامدی برسه؟

تحریم ها رو میشه دور زد مشکلی نیست به نظر من میشه اگر روی کیفیت بازی ها کار کرد سالی 50 هزار تا برای خیلی از کشورها پولی نیست شاید بیشتر بشه مشکل به وجود بیاد برامون اما این حدود رو میشه با دور زدن به دست آورد و این پول برای ماها خوبه 

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Americanboy2
(1394/10/2، 11:45 صبح)Americanboy2 نوشته:

نمونه بارزش،اون پسر فقیر ویتنامی هست که بازی فلپی برد رو ساخته،که 40 میلیون دانلود شد و روزانه بیش از 50 هزار دلار درآمدش بود از تبلیغات،به نظرت اون حتی یک سنت هم داشت که بازیش رو تبلیغ کنه....؟؟؟؟ نه دوست عزیز،شما ایده داشته باشی،خود کاربرا از لا به لای صدهاهزار بازی پیدات میکنن،نمبدونم شما چند وقته که شروع به بازی سازی کردی،اما داستان زندگی این پسر رو حتی افرادی هم در دنیای بازی سازی نیستند ،میدونن،فلپی برد فقط یه بازی رکوردی بود همین... بهتره زمانیکه میخوایم با حرفامون بقیه بچه هارو نا خواسته یا خواسته ناامید کنیم،بیشتر فکر کنیم و به اطرافمون و نمونه های موفقی که حتی یک سنت هم برای تبلیغ بازیشون در گوگل پلی نداشتن اما بازیشون در صدر جدول گوگل قرار گرفت و درآمدهای چند صد هزار دلاری داشتن رو ببینیم دوست عزیز...

جالبه توی خارج هم تا حرف درامد میشه حرف فلاپی برد میاد وسط !
اون بازی با سیاست سازندش آمد بالا بزارید سیاستش رو بگم :
1- بازی شبیه ماریو هست
2- حجم بازی خیلی کم هست فک کنم حدود 2 مگ بود
3- اون بازی با توییتر آماد بالا
4- بازی توی مارکت اپل آمد بالا
5- وقتی هنوز کامل بالا نیومده بود سازندش گفت مثلا فلان تاریخ برداشته میشه که شدیدا کمک کرد به بالا رفتنش
ببینید بازی های اپل استور همینه یعنی وقتی بازی رو میزارید اولش زیاد دانلود میشن و بعدش سریعا افت میکنند ولی این طرف وقتی هنوز بالا بود بازی گفت برش میدارم چون اعتیاد اوره و بعد از اون رفت توی اخبار و .. و به همین دلیل معروف شد درامد 50.000 دلارش به این دلیل هست چون همه گرفتن ببینن چیه
بازی کاملا با سیاست آمده بالا یک بار هم اسمش رو عوض کرده و شبیه اسم انگرید برد گزاشته اسمش رو
یعنی مشخصه بدون زحمت بالا نیومده و مطمعن باشید سیستم تبلیغاتی راه خوبی برای درامد نیست مثلا من با یک اشتباه زدن اکانتم رو مسدود کردن چون رفتم با چارت بوست تبلیغ کردم برای بازیم و گفتن sdk سیتسم تبلیغشون توی پلاگین کوردوا نبوده
به نظرم چرا 50 تا بازی ؟! مثلا کلش رو ببینید فقط یک بازیه ! ولی روش حسابی فکر شده پس شما هم همین کارو بکنید روی همه چیش فکر کنید . روی بالا امدن بازی و درامد و...

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Vizmark# ، Americanboy2
حرف همه دوستان درست ... ولی فلپی برد یه بازی رو اعصابه که حتی یه لحظه هم نباید حواست جایی پرت بشه و الا سریع به فنا میره پرنده ! خب تو بازی و تو اوج رد شدن از لوله ها یه دفعه تبلیغ ظاهر میشد ... و بصورت بنر متحرک بود و مطمئنا حواس پرت کن ! پس اونایی که براشون مهم بود پول میدادن و تبلیغارو حذف میکردن ... یعنی بازی با ترفند RemoveAds یا حذف تبلیغات کلی درآمد داشت ...
از طرف دیگه باید توجه کنید که فلپی برد هم داشت فراموش میشد ... یعنی تقریبا یکسال از انتشارش گذشته بود ولی هیچ ... تا اینکه یکی از بلاگ های پربازدید اومد بازی رو معرفی کرد و تو خارج اینجوریه که از یه پست خوششون بیاد سریع share میکنن و به دست همه میرسه ... وقتی هم share شد یوتیوبرهای معروف و سایت های پربازدید بازیو معرفی کردن و اینجوری کشید بالا ...
در کل بازی پتانسیلشو داشت و سر زبونا افتاد ... اگر بتونید یه بازی استاندارد بسازید و به یوتیوبرها یا بلاگ های پربازدید پیام بدید و بگین بازیتونو معرفی کنی سرعت بالااومدن بازی خیلی میره بالا !
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !

پاسخ دهید
آقا کسی آموزش ساخت بازی آنلاین رو بلده بگزاره
زکات علم ، آموزش دادن ان است از امام صادق (ع)

[عکس: data.png]

پاسخ دهید
(1394/10/2، 02:05 عصر)Tartilla نوشته: حرف همه دوستان درست ... ولی فلپی برد یه بازی رو اعصابه که حتی یه لحظه هم نباید حواست جایی پرت بشه و الا سریع به فنا میره پرنده ! خب تو بازی و تو اوج رد شدن از لوله ها یه دفعه تبلیغ ظاهر میشد ... و بصورت بنر متحرک بود و مطمئنا حواس پرت کن ! پس اونایی که براشون مهم بود پول میدادن و تبلیغارو حذف میکردن ... یعنی بازی با ترفند RemoveAds یا حذف تبلیغات کلی درآمد داشت ...
از طرف دیگه باید توجه کنید که فلپی برد هم داشت فراموش میشد ... یعنی تقریبا یکسال از انتشارش گذشته بود ولی هیچ ... تا اینکه یکی از بلاگ های پربازدید اومد بازی رو معرفی کرد و تو خارج اینجوریه که از یه پست خوششون بیاد سریع share میکنن و به دست همه میرسه ... وقتی هم share شد یوتیوبرهای معروف و سایت های پربازدید بازیو معرفی کردن و اینجوری کشید بالا ...
در کل بازی پتانسیلشو داشت و سر زبونا افتاد ... اگر بتونید یه بازی استاندارد بسازید و به یوتیوبرها یا بلاگ های پربازدید پیام بدید و بگین بازیتونو معرفی کنی سرعت بالااومدن بازی خیلی میره بالا !

مسئله اینه که مجانی نمیزارند و تا اونجایی که من میدونم فلاپی برد حذف تبلیغات نداشت ! و تمام درامد از تبلیغات بود

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Americanboy2 ، Vizmark#
تو آپدیت ها اضافه کرد ! 
ولی در کل فکر کنم از Heyzap استفاده کرده بود تا بهترین نتیجه بدست بیاد ...
راستی نمیدونید با چه انجینی بود ؟ 
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1394/10/2، 02:42 عصر)Tartilla نوشته: تو آپدیت ها اضافه کرد ! 
ولی در کل فکر کنم از Heyzap استفاده کرده بود تا بهترین نتیجه بدست بیاد ...
راستی نمیدونید با چه انجینی بود ؟ 

نیتیو بود و انجین رو خودش طراحی کرده بود
راستی همون شخص بازی دیگه ای هم شبیه فلاپی برد ساخت ولی زیاد معروف نشد

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: Vizmark#