مهم آوردن تبلبغات تپسل روی کانستراکت
همه کتابخانه های جاوا به کمک کوردا قابل پیاده سازی هست. اما نتیجه در هنگام کامپایل شدن و ساخت پرونده اندروید قابل دیدن است . من سورس اد پلی و یکی دیگر از تبلیغ رو دیدم . این کار کمی سختر است چون باید در دو بخش نوشته شود بخش اول افزونه کانستراکت است . بخش دوم افزونه کوردوا است.

هنگامی که شما یک درون پرداختی یا تبلیغ ادپلی رو در پروژه تان دارید و می خواهید خروجی اندروید بگیرید . برنامه اینتل که کد ها را کامپایلر می کند هنگام رسیدن به افزونه ادپلی یک  بازخورد به سایت گیتهاب داده است که افزونه بخش کوردوا در اینجاست . واین افزونه به برنامه شما پیوست و گردآوری می شود.
افزونه کانستراکت کارهایی که کاربر می خواهد با تبلیغ انجام دهد و همه کنش ها  و کارهایی که در برنامه شما رخ می دهد رو پیاده سازی می کند.

افزونه کوردوا یک  میانجی میان افزونه کانستراکت با کتابخانه جاوا است (سرویس تپسل) است که بخشی کار بروی Xml نوشته و یک پرونده جاوا اسکریپت رو دارد که پردازه و تابع هایی برای برقراری ارتباط با کتابخانه جاوا است.
چرا مستقیم نمی شه با sdk کانستراکت  افزونه را ساخت؟ چون افزونه ها و ساختار کانستراکت با جاوا اسکریپت 5 نوشته شده است ولی کتابخانه کوردوا با جاوا اسکریپت 6 که ویژگی های شی گرای بسیار پیشرفته و سروری دارد که بسادگی می تواند با جاوا و زبان های دیگر تراکنش کند. اما چون مرورگر ها از آن پشتیبانی نمی کند فعلا استفاده نمی شود ولی تا یک یا دو سال آینده به مرورگر ها افزوده و جایگزین می شود.

بدبختانه کتاب های پارسی درباره زبان جاوا اسکریپت بسیار کم هست و بخش شی گرایی رو من در کمتر کتابی دیدم. و این کتابها همگی به جاوا اسکریپت پیش از 5 رو بررسی و آموزش دادند.

پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy3 ، erfan002pooya ، mansoor22 ، keyhan
استاد ایا میتوانید بسازید ؟
زکات علم ، آموزش دادن ان است از امام صادق (ع)

پاسخ

سپاس شده توسط:
بخش mainfest  رو نوشتم . یکی  قرار دادن افزونه کوردوا بروی گیتهاب است  ودیگری نوشتن تابع ها و فرایند های کار است. کسی دیگری هست کمک کند . بخش افزونه کوردا سخت است .سختی  اش هم بدلیل دانش کم من درباره جاوا اسکریپت است. تا حالا به شیوه پیمانه ای ننوشتم. اگر کسی هست می توان بخش های افزونه رو برایش بفرستم . یا دراینجا قرار بدهم تا آن هم کار کند.
دارم نیاز های افزونه چه تابع های نیاز دارد چه رخداد هایی می خواهد و چه شناساهایی باید ساخت شود . کار می کنم
  پاسخ

سپاس شده توسط: saadat68 ، amirho24 ، bahram12 ، Americanboy3 ، yunes3 ، erfan002pooya ، arsalan1366 ، keyhan
استاد به اقا مجتبی بگین کمک کنن چون ما بلد نیستیم
زکات علم ، آموزش دادن ان است از امام صادق (ع)

پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy3 ، erfan002pooya
(1394/10/19، 02:43 عصر)mehrdad.ch نوشته است: بخش mainfest  رو نوشتم . یکی  قرار دادن افزونه کوردوا بروی گیتهاب است  ودیگری نوشتن تابع ها و فرایند های کار است. کسی دیگری هست کمک کند . بخش افزونه کوردا سخت است .سختی  اش هم بدلیل دانش کم من درباره جاوا اسکریپت است. تا حالا به شیوه پیمانه ای ننوشتم. اگر کسی هست می توان بخش های افزونه رو برایش بفرستم . یا دراینجا قرار بدهم تا آن هم کار کند.
دارم نیاز های افزونه چه تابع های نیاز دارد چه رخداد هایی می خواهد و چه شناساهایی باید ساخت شود . کار می کنم

سلام دادا تو تا جایی که نوشتی بزار تا هرکی که بلده نصفشو بسازه اینطوری هم کل انجمن کمک میکنن  100
  پاسخ

سپاس شده توسط: Americanboy3 ، erfan002pooya
(1394/10/19، 12:30 عصر)mehrdad.ch نوشته است: همه کتابخانه های جاوا به کمک کوردا قابل پیاده سازی هست. اما نتیجه در هنگام کامپایل شدن و ساخت پرونده اندروید قابل دیدن است . من سورس اد پلی و یکی دیگر از تبلیغ رو دیدم . این کار کمی سختر است چون باید در دو بخش نوشته شود بخش اول افزونه کانستراکت است . بخش دوم افزونه کوردوا است.

افزونه کوردوا یک  میانجی میان افزونه کانستراکت با کتابخانه جاوا است (سرویس تپسل) است که بخشی کار بروی Xml نوشته و یک پرونده جاوا اسکریپت رو دارد که پردازه و تابع هایی برای برقراری ارتباط با کتابخانه جاوا است.
چرا مستقیم نمی شه با sdk کانستراکت  افزونه را ساخت؟ چون افزونه ها و ساختار کانستراکت با جاوا اسکریپت 5 نوشته شده است ولی کتابخانه کوردوا با جاوا اسکریپت 6 که ویژگی های شی گرای بسیار پیشرفته و سروری دارد که بسادگی می تواند با جاوا و زبان های دیگر تراکنش کند. اما چون مرورگر ها از آن پشتیبانی نمی کند فعلا استفاده نمی شود ولی تا یک یا دو سال آینده به مرورگر ها افزوده و جایگزین می شود.

سلام. این که برای استفاده از فایل‌هایی که خودشون گذاشتند ابتدا باید یک پلاگین Cordova ساخته بشه و بعد با SDK کانستراکت با کمک اون پلاگین، افزونه‌ی کانستراکتیش رو ساخت درسته. ولی ورژن جاوا اسکریپت اصلاً مهم نیست (اگه در es6 یا به قول شما JavaScript 6 مثل همون es5 کد بزنید، با خطایی روبرو نمی‌شین. es6 فقط یک سری چیزها رو اضافه کرده، چیزی رو تغییر نداده یا حذف نکرده).

ضمناً پلاگین‌های Cordova برای اندروید با زبان جاوا نوشته می‌شوند، نه جاوا اسکریپت (هرچند می‌شه با جاوا اسکریپت ساخت، ولی امکانات جاوا رو نداره). این هم آموزش ساخت پلاگین Cordova برای اندروید که با یک جستجوی ساده در گوگل پیدا شد:
Developing a Plugin on Android - Apache Cordova

تا اون جایی که خبر دارم وب‌سرویس‌های این‌ها RESTfull هست، و این یعنی به راحتی بدون نیاز به هیچگونه کد جاوا، مستقیماً می‌شه پلاگین رو با جاوا اسکریپت ساخت (و حتی قبل از خروجی گرفتن با پیش‌نمایش معمولی تستش کرد). البته برای این کار لازمه اون‌ها اطلاعات مربوط به وب‌سرویس‌هاشون رو در دسترس قرار بدهند.
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria ، erfan002pooya ، amirho24 ، oak
مجتبی جان من بهشون گفتم اینو 
ولی خودتونم میدونید بدلیل مسایل امنیتی و اینچیزا معمولا وب سرویس رو سخت میدن به بقیه 
از اونجایی که تپسل زیر مجموعه ی یه شرکت بزرگتره طبیعتا تصمیم گیری زمان میبره 
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط:
لطفا بسازینش به خاطر من!!!!!!!!!!!!! 1
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوستان خواستم بگم خدمت عزیزانی که تا الان که متوجه نشدن!
پلاگین تپسل توسط آقا میلاد ساخته شده و من تست کردم توی خروجی کوکون آی او کار هم میکنه
اطلاعات بیشتر توی تاپیک زیر:
http://construct2.ir/Thread-%D9%BE%D9%84...8%B3%D9%84

ساخت موشن گرافیک با قیمت مناسب به همراه نمونه کار !
  سفارش + مشاهده نمونه کار ها + مشاوره رایگان از طریق تلگرام :  
+--|||   Reza_VFX@   ||--+
ربات برای عزیزانی که ریپورت هستند:
+--|||   _RezaVFX_Bot@   ||--+
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتخاب رشته کامپیوتر M.Y 5 2,526 1401/4/11، 06:21 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  خرید سورس بازی های شما Hamed85 4 2,167 1401/1/31، 11:02 صبح
آخرین ارسال: Hamed85