پلاگین App availability | بررسی نصب بودن یک برنامه
بفرمایید:
بازی ماشین پرشی (البته سوء تفاهم نشه و خروجیش cocoon) برای تست که باز کردن همه مراحلش 5 تومن بود با لاکی پچر 1 دقیقه هم نشد:

[تصویر:  photo_2016_02_25_22_36_57.jpg]
بهترین روشش فعلا همین پلاگین هست که بعضی از بازی ها مثل فروت کروفت هم دقیقا از روش ما رفتند یعنی برسی می کنه ببین لاکی نصبه یا نه!!
  پاسخ

سپاس شده توسط: Vizmark# ، Mojtaba
لینک لاکی پچرتون رو بدید ؟ چطوری پچ کردید ؟
این خروجیش cocoon.io و canvas+ هست ؟ از آخرین نسخه پرداخت درون برنامه استفاده شده ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
لاکی پچر در همه سایت ها موجوده که بنده از apktop دریافت کردم و آموزشش هم هست!!
2222 خب در بالا گفتم که خروجی cocoon هست و کسی که وب ویو خروجی نمیگره برای بازیش که 2222 100% canvas!
ربطی به نسخه جدید و قدیم نداره چون اصلا لاکی پچر با اون کار نداره لاکی پچر خرید را دوره میزنه و متاسفانه تو کارش حرفه ای!
حتی بازی های حرفه ای که در بازار هستند هم هک میشند راحت مثل بازی چهار یا فروت کروفت که نهایتا مثل ما عمل کردند!
  پاسخ

سپاس شده توسط: vng
تو یونیتی اون پلاگینی که تو است استور هست چجوری قفل گذاری میکنه ؟ نمیشه اونو پیاده کرد ؟ من هر راهی به ذهنم میرسه لاکی پچر میتونه ردش بده چون در نهایت به یک.متغیر و یک خرید ختم میشه .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ممنون آقا مجتبی به خاطر ساخت این پلاگین 1
70% تلاش
29% خلاقیت
1% استعداد

پاسخ

سپاس شده توسط: Mojtaba
سلام
1.من یک مشکلی دارم زمانی که خروجی کردوا میگیرم اصلا آدر گیت هاب پلاگین
همراهش نیست
2.هنگام اضافه کردن پلاگین در سایت کوکون از گیت هابی که
شما در بالا قرار داده اید استفاده کردم ولی باز هم مشکل رفع نشد

کد:
https://github.com/ohh2ahh/AppAvailability.git

شماره 1 مشکلی نداره یا باید حتما آدرسش هنگام خروجی کوکون اضافه بشه؟
[تصویر:  banner.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/3/9، 06:29 صبح)directionteam نوشته است: سلام
1.من یک مشکلی دارم زمانی که خروجی کردوا میگیرم اصلا آدر گیت هاب پلاگین
همراهش نیست
2.هنگام اضافه کردن پلاگین در سایت کوکون از گیت هابی که
شما در بالا قرار داده اید استفاده کردم ولی باز هم مشکل رفع نشد

کد:
https://github.com/ohh2ahh/AppAvailability.git

شماره 1 مشکلی نداره یا باید حتما آدرسش هنگام خروجی کوکون اضافه بشه؟

علیک سلام
نمی‌دونم، ولی همون روشی که نوشتم کار می‌کرد.
دقیقاً مثل همون عکسی که گذاشتم پیش رفتید توی کوکون؟
شماره‌ی ۱ مشکل خاصی نباید ایجاد کنه، دستی می‌شه اضافه‌ش کرد.
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام برای جلوگیری از هک بازی البته پرداخت درون برنامه رو نمیگم،با برنامه هایی مثل گیم هکر من خبر دارم اونا متغیر رو هک میکنن اگه اینطور باشه میشه زد همیشه برای مثال سکه رو دو تا کم تر نشون بده و قیمت چیز های خریدنی بازی هم دو تا سکه کمتر باشه و اینطور کسی تعداد سکه ای رو که میبینه میزنه داخل گیم هکر متغیری به اون مقدار نیست و هک نمیشه.
البته من چیزی نمیدونم به نظرم اینطوره.یاعلی
اين همه لاف زن و مدعي اهل ظهور
پس چرا يار نيامد که نثارش باشيم
سالها منتظر سيصدو اندي مرد است
آنقدر مرد نبوديم که يارش باشيم
اگر آمد خبر رفتن ما را بدهيد
به گمانم که بنا نيست کنارش باشيم
آیت الله بهجت(ره)
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/3/9، 04:44 عصر)mahdiirani نوشته است: سلام برای جلوگیری از هک بازی البته پرداخت درون برنامه رو نمیگم،با برنامه هایی مثل گیم هکر من خبر دارم اونا متغیر رو هک میکنن اگه اینطور باشه میشه زد همیشه برای مثال سکه رو دو تا کم تر نشون بده و قیمت چیز های خریدنی بازی هم دو تا سکه کمتر باشه و اینطور کسی تعداد سکه ای رو که میبینه میزنه داخل گیم هکر متغیری به اون مقدار نیست و هک نمیشه.
البته من چیزی نمیدونم به نظرم اینطوره.یاعلی

باسلام

این روش تقریبا میشه گفت خوبه .
اما در نسخه جدید گیم هکر بنده ، وقتی مثلا میزنید 1000 و متغیر های 1000 کم باشه ( یا نباشه ) . تمامی متغیر های نیزدیک به 1000 رو میذاره + اسمشون > که این خیلی ساده هستش ...

برای راه حل مشکل این مورد ، یا باید بازی به سرور وصل باشه ( آنلاین باشه ) یا باید برای اینکه این مورد ( کمتر بشه نه 100% ) دیتابیس داخلی برای برنامه بسازید که بازم قابل هک هست .
مثلا بازی ماشین جنگی تانگو با گیم هکر ، هک نمیشه ، اما راحت میشه دیتابیس داخلی بازیشو هک کرد .

موفق و پیروز باشید

========================================

درباره این پلاگین نیز با گفته های دوستان که همون بررسی پکیج لاکی پچر هست پس باز هم بدرد نمیخوره .
( البته سوء تفاهم به آقا مجتبی نشه ، قصد پایمال کردن حق ایشون رو ندارم ) ///
اما خب وقتی که دارید سر اینطور چیز ها هدر میدید رو میتونید برای یک پلاگین وقت بذارید که توکن و کلاینت بازار رو بررسی کنه .
که البته بنده اصلا توی کانستراکت نمیدونم چطوریه ، وگرنه پلاگین های ساخت خود بازار همچین مشکلاتی رو ندارن و اگر طبق آموزش های اون بریم ، 100% خل شدنیه .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خیلی ممنون
از جوابتون
همون موقع یه خروجی دیگه گرفتم حله شاید سورسش هم بزارم بقیه استف کنن
با تشکر
[تصویر:  banner.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mojtaba

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها miladesign 89 55,694 1402/1/31، 09:08 عصر
آخرین ارسال: nimemah
  پلاگین فارسی ارسال نوتیفیکشن آفلاین rezamms 11 9,027 1401/8/7، 03:50 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  پلاگین درخواست لینک دانلود مثال های مجموعه پلاگین REX'S PLUGINS firooz 0 3,820 1401/6/13، 11:26 عصر
آخرین ارسال: firooz
  پلاگین درخواست پلاگین table یا 2d dictionary aliCo 0 1,327 1401/5/9، 03:24 صبح
آخرین ارسال: aliCo
  پلاگین زرین پال (اندروید) miladesign 8 8,009 1401/3/11، 01:34 صبح
آخرین ارسال: ahmad44

پرش به انجمن: