حدس فیلم ( پروژه تمام شده)
هرکی از یک سبک گرافیکی خوشش میاد و این ربطی نداره که خوبه یا بد . اگر گرافیک بد باشه میشه اشکال گرفت ولی سبک گرافیکی رو نه . ایشون از سبک فلت استفاده کرده و هارمونیه رنگ هم که متریال فلت مایکروسافته و به نظر من بد طراحی نشده ! سبک هم سلیقه ایه مثلا یه نفر از سبک گرافیکیه پیکسلی خیلی خوشش میاد اما من حالم بهم میخوره . دیحیاتو اومده گفته از آبجکت های ساده که کاملا اشتباه گفته چون سبک فلت همینه !!!
.
تنها اشکالی که از نظر گرافیکی به چشم میخوره ترکیب رنگ هست . رنگ های سرد و گرم باهم مخلوط نشدن و فقط از رنگ های سرد استفاده شده وقتی از فیروزه ای و بنفش کمرنگ استفاده میشه رنگ قرمز هم نباید کمرنگ باشه . بهتر بود قرمز پر رنگ باشه . فقط با پررنگ کردن رنگ قرمز کلی سبک گرافیک عوض میشد . اضافه کردن رنگ زرد و نارنجی به کلی گرافیکو تغییر میداد .
.
موفق باشی رضا . الان با کامپیوترم با موبایل که رفتم حتما بازی رو دانلود میکنم
  پاسخ

سپاس شده توسط: Rounder
(1395/2/11، 01:56 عصر)kamran_cn نوشته است: راستش من چند وقت پیش که این بازی رو دیدم گرافیکش برام جالب نبود چون رنگ بندی غیر متناسب وظاهر ابتدایی داشت. 
بخاطر همین نظر بعضی دوستان که گرافیک رو عالی میدونستن برام خیلی عجیب بود و به سلیقه گرافیکی خودم شک کردم.
امروز که تحلیل سایت دیجیاتو رو دیدم فهمیدم چندان هم اشتباه فکر نمیکردم و گرافیک از نظر اونها هم خوب نیست.
امیدوارم از انتقاد من ناراحت نشید و کاملا مشخصه که گرافیک سلیقه ای است و بعضی ها هم خوششون اومده.
بهرحال به نظر من همیشه زیبایی در سادگی نیست و باید ترکیب رنگ و کیفیت هم رعایت شود. موفق باشید

خواهش میکنم , اتفاقا نقد میتونه سازنده باشه , در هر صورت ممنون از نظرتون 1

(1395/2/11، 02:48 عصر)sajad888 نوشته است: فقط دوست عزیز یه سوال:
چند روز کشید تایید کنن بازیتو؟

بازیت فوق العادست... 3

سجاد جان حداکثر یک هفته طول میکشه تا تایید بشه ,
ممنون از نظرت و دلگرمی که دادی 1

(1395/2/11، 02:52 عصر)orache نوشته است: هرکی از یک سبک گرافیکی خوشش میاد و این ربطی نداره که خوبه یا بد . اگر گرافیک بد باشه میشه اشکال گرفت ولی سبک گرافیکی رو نه . ایشون از سبک فلت استفاده کرده و هارمونیه رنگ هم که متریال فلت مایکروسافته و به نظر من بد طراحی نشده ! سبک هم سلیقه ایه مثلا یه نفر از سبک گرافیکیه پیکسلی خیلی خوشش میاد اما من حالم بهم میخوره . دیحیاتو اومده گفته از آبجکت های ساده که کاملا اشتباه گفته چون سبک فلت همینه !!!
.
تنها اشکالی که از نظر گرافیکی به چشم میخوره ترکیب رنگ هست . رنگ های سرد و گرم باهم مخلوط نشدن و فقط از رنگ های سرد استفاده شده وقتی از فیروزه ای و بنفش  کمرنگ استفاده میشه رنگ قرمز هم نباید کمرنگ باشه . بهتر بود قرمز پر رنگ باشه . فقط با پررنگ کردن رنگ قرمز کلی سبک گرافیک عوض میشد . اضافه کردن رنگ زرد و نارنجی به کلی گرافیکو تغییر میداد .
.
موفق باشی رضا . الان با کامپیوترم با موبایل که رفتم حتما بازی رو دانلود میکنم

خیلی خوب تحلیل کردید , ممنونم 1

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر