2 تا سوال در مورد کانستراکت !
سلام مشکل اولم اینه که هربار میخام بازیمو تست کنم باید 40 مگ دانلود کنم و نصب کنم تو گوشیم کمی اذیتم میکنه چجوری میشه انلاین تست کرد توسط موبایل ؟ 
.
دومین سوالم در مورد سنسور هست فرض کنین یه ابجکت هست میخام با چپو راست کردن گوشیم ابجکت چپو راست بره یه سورس دوستم داد ولی باینری بود یعنی فقط حرکت میکرد بدون در نظر گرفتن سرعت من میخام مثل دودل جامپ باشه یعنی سرعت چپو راست رفتنش بستگی  داشته باشه به اینکه ما چقدر گوشی رو حرکت دادیم چون تاحالا با سنسور کار نکردم نمیدونم چجوریه 
ممنون 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
قبل اینکه سوالی داشته باشید اول قسمت پرسش ها را نگاه کنید شاید سوال شما را کسی دیگه پرسیده باشد:
سوال یک:
لطفا این پست را نگاه کنید.
سوال دو
یک مثال در خوده برنامه هست به نام instian jamping توی این مایه ها بود با سنسور کار کرده ولی مشکل اینجاست که عمل نمی کنه نمیدونم چرا؟

پاسخ

سپاس شده توسط: mehrad77 ، seyed
ممنون مشکلم حل شد
واسه من کار کرد فکر نمیکردم اینقدر راحت باشه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1393/10/9، 11:25 عصر)orache نوشته است: ممنون مشکلم حل شد
واسه من کار کرد فکر نمیکردم اینقدر راحت باشه

مدل گوشیتون چی هست؟که کار کرد
بعد سنسور سخته؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خداییش ساده ترین کاره این سنسور تصویر: images/smilies/yahoo/4.gif
سنسور که الان تو تمامی گوشی ها هست من LG G3 دارم رو S4 سامسونگ هم امتحان کردم شد دیگه نیازی به اسلرو متر و جیرسکوپ نیست چون رو ایفون هم شد یعنی نیازی به تخصیص هرکدوم نیست فقط تو ایفون بازی کمی کند بود چون مدل قدیمی تر بود ! 
این سنسور اماده هست مثلا گاما الفا بتا 3 تا نامه که گاما وقتی موبایلو به چپو راست میچرخونی عمل میکنه الفا و بتا برای جلو عقب و بالا پایینه مثلا میگی اگر گاما کوچیک تر از -8 بود فلان چیز اتفاق بی افته اون -8 هم درجشه یعنی 8 درجه به چپ حرکت کرد خیلی راحته 
موفق باشی تصویر: images/smilies/yahoo/1.gif

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1393/10/10، 01:35 عصر)'orache' نوشته است: خداییش ساده ترین کاره این سنسور تصویر: images/smilies/yahoo/4.gif
سنسور که الان تو تمامی گوشی ها هست من LG G3 دارم رو S4 سامسونگ هم امتحان کردم شد دیگه نیازی به اسلرو متر و جیرسکوپ نیست چون رو ایفون هم شد یعنی نیازی به تخصیص هرکدوم نیست فقط تو ایفون بازی کمی کند بود چون مدل قدیمی تر بود ! 
این سنسور اماده هست مثلا گاما الفا بتا 3 تا نامه که گاما وقتی موبایلو به چپو راست میچرخونی عمل میکنه الفا و بتا برای جلو عقب و بالا پایینه مثلا میگی اگر گاما کوچیک تر از -8 بود فلان چیز اتفاق بی افته اون -8 هم درجشه یعنی 8 درجه به چپ حرکت کرد خیلی راحته 
موفق باشی تصویر: images/smilies/yahoo/1.gif

ممنون اگر برات مقتور نیست رو گوشی های هواوی تست کنی ببینی جواب میده یا نه مدل گوشی من G750 ولی جواب نمیده

پاسخ

سپاس شده توسط:

متاسفانه هواوی ندارم ! 
اقا یکی به دادمون برس تا ازش تعریف کردیم خراب شد  
من بازیم landscape هست وقتی angel رو میزارم کمتر از 90 باشه اصلا کار نمیکنه و و قتی میذارم 80 تا 1 درجه موبایلو حرکت میدم فعال میشه تازه بالا پایین هم نمیتونم درست کنم در کل هر عددی بذارم تا موبایلو 1 میلیمتر حرکت میدم کار می افته مشکل از منه یا کانستراکت ؟ 
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 332 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: