مشکل خروجی با اندروید
من از بازیم خروجی اندروید توسط اینتل ایکس دی کی گرفتم وقتی روی گوشی امتهان کردم دیدم برخی از اشیایم ناپدید می شوند یا وقتی به کناره ها که دیوار می رسند از دیوار رد می شد . من قبل خروجی تستش کردم مشکلی نداشت و حتی در شبیه ساز اینتل هم مشکلی ندارد آیا مشکل از خروجی گرفتن است یا عدم ساپورت گوشی بهترین روش خروجی در اینتل کدام است چون چندین زیر مجموعه برای اندروید دارد.
  پاسخ

سپاس شده توسط: keyhan
(1393/10/17، 11:20 صبح)mehrdad.ch نوشته است: من از بازیم خروجی اندروید توسط اینتل ایکس دی کی گرفتم وقتی روی گوشی امتهان کردم دیدم برخی از اشیایم ناپدید می شوند یا وقتی به کناره ها که دیوار می رسند از دیوار رد می شد . من قبل خروجی تستش کردم مشکلی نداشت و حتی در شبیه ساز اینتل هم مشکلی ندارد آیا مشکل از خروجی گرفتن است یا عدم ساپورت گوشی بهترین روش خروجی در اینتل کدام است چون چندین زیر مجموعه برای اندروید دارد.

سلام
منم مشکل دارم با XDK
وقتی بازیم رو اجرا میکنم صفحه سفید میاد
​میدونی مشکل از کجاست؟؟؟
  بعد از یک سفر ۱۲ روزه ...
  در حال انجام کارهای نهایی بازی "پرپر"
به زودی زود در جشنواره بازیسازان مستقل
و بعد از اون برای مارکتهای اندرویدی
4 3 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
پشنهاد می کنم این فیلم را ببینید.
نکته:
ما خروجی معمولی اندروید گرفتیم نه کراس واک
برای خروجی کراس واک باید Crosswalk for Android رو انتخاب کنید نه Android خالی
کیفیت کراس واک از اندروید معمولی بهتره
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من با  Crosswalk for Android گرفتم اما حجم خروجی خیلی زیاد است یک بازی یک مگا بایت  در حدوود 55 مگابایت خروجی می گیرد که واقعا حجم آن بالا است داخل فایل آن یک فایل است که حدود 52 مگابیت است آیا راهی ندارد که حجم را پایین و یا این فایل  را حذف کرد
  پاسخ

به این تاپیک مراجعه کنید:
حجم بازی ها!!!
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1393/10/19، 12:01 صبح)mehrdad.ch نوشته است: من با  Crosswalk for Android گرفتم اما حجم خروجی خیلی زیاد است یک بازی یک مگا بایت  در حدوود 55 مگابایت خروجی می گیرد که واقعا حجم آن بالا است داخل فایل آن یک فایل است که حدود 52 مگابیت است آیا راهی ندارد که حجم را پایین و یا این فایل  را حذف کرد

تو چطور خروجی گرفتی که شده اینقد؟؟؟ 39
از crosswalk for android خروجی گرفتی؟
من یه بازی ۲ مگی رو خروجی گرفتم شد ۱۶ مگ!!!
کراس واک فقط اندروید ۴ به بالا رو ساپورت میکنه؟
اندرویید ۲.۳ به بالا نداره؟
4 3 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سه سوال بی جواب:
1- روشی که گفنه اید فقط روی اندروید نسخه 4 به بالا بکار می رود آیا روشی هست که برای نسخه های 2 و 3 هم خروجی بگیرد که باگ نداشته باشد
2- آیا روشی غیر از گوشی هست که بتوان خروجی اندروید را برای گوشی های مختلف تست کرد . اگر کسی می دانه که چطور خروجی اندروید را داخل شبیه ساز های اکلیپس برد لطفا به ما هم بگوید
3- چطور بفهمیم که بازیمان به چه سیتمی ساگار است و حداقل منابع سخت افزاری چقدر می خواهد آیا کانسراکت قسمتی برای نمایش مقدار سخت افزار نداره.(برای وب میزان حافظه و سرعت دانلود را میزنه من برای اندروید و رایانه می خواهم)
راستی 50 مگابایت یادم امد که دونسخه گرفتم و هر نسخه 22 مگا بیت شد یکی برای ARM , X86
  پاسخ

سپاس شده توسط: [M.H.P] ، keyhan
کسی سه سوال بالا را که جواب نداد33
چند سوال در مورد اندروید
1- آیا Webstorage روی اندروید هم کار می کند می شود از ان برای ذخیره دائمی متغییر ها استفاده کرد
2 آیا می توان اندازه پنجره یا روزلوشن مثل بازی دیگر که توسط کاربر تغییر می کند در کانسراکت برای اندروید انجام داد. اگر بتوان تغرییبا تمام مشکلات ناسازگاری صفحه کمتر می شود
3- موقعه خروجی آیا افکت ها که برای اشیا در نظر گرفته ایم در اندروید هم سازگار است و به همان شکلی که ساختم اجرا می شود
  پاسخ

(1393/10/25، 11:22 صبح)mehrdad.ch نوشته است: کسی سه سوال بالا را که جواب نداد33
چند سوال در مورد اندروید
1- آیا Webstorage روی اندروید هم کار می کند می شود از ان برای ذخیره دائمی متغییر ها استفاده کرد
2 آیا می توان اندازه پنجره یا روزلوشن مثل بازی دیگر که توسط کاربر تغییر می کند در کانسراکت برای اندروید انجام داد. اگر بتوان تغرییبا تمام مشکلات ناسازگاری صفحه کمتر می شود
3- موقعه خروجی آیا افکت ها که برای اشیا در نظر گرفته ایم در اندروید هم سازگار است و به همان شکلی که ساختم اجرا می شود

۱. آره میشه
۲. نه نمیشه ولی با تنظیمات میشه درستش کرد
۳. اشیا رو نمیدونم ولی من fade برا بکگراند گذاشتم کار کرد

۳ تا سوال قبلیت : 
۱. کراسواک کلا ۴ به بالاست ولی با coConjs  فک کنم میشه
۲. میتونید از پیشنمایش در مروگر استفاده کنید
سوال در رابطه با بازی سازی پیشرفته؟
۳.خودمم میخوام بدونم ولی فکر کنم باازیاش تو هر سیستمی بیان
4 3 
  پاسخ

سپاس شده توسط: mehrdad.ch
چطور با WebStorage می شود متغییر ها را ذخیره کرد راهنما کاملی ندارید آیا می توان حالت های ابکنها مثل موقیعت اسپرایت و یا رزلوشن صفحه را هم ذخیره کرد . کسی می داند
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: