حذف موضوعات انجمن
سلام

من طی این مدتی که در این انجمن عضو بودم، به دفعات زیاد دیدم که مدیران محترم، تاپیک خاصی رو بدون هیچ دلیل خاصی حذف میکنن!!

مثلا همین اواخر، تاپیک مربوط به هک بازی آقای حیدرزاده یا همین چند ساعت پیش، تاپیک مشکل پرداخت درون برنامه ای رو حل کردم!

این از نظر من بسیار کار نادرستی است که کل تاپیک حذف بشه و مدیران در صورتی کحه خلاف قانونی شده است، میتونین یا اون پست رو ویرایش کنند یا همون پست مورد دار رو حذف کنن.

مثلا در دو تا تاپیک مذکور، مواردی مطرح شده بود که از لحاظ فنی مورد استفاده قرار میگرفت،
تعجبه که تاپیکی که در مورد امنیت بازی و اپلیکیشن های کانستراکت هست، معمولا حذف میشه،

من حدس میزنم اینکه دوستانی که اینگونه تاپیک ها رو حذف میکنن، برنامه هایی دارن که میترسن از طریق موراد گفته شده در تاپیک ها، به خطر هک بیفتن!

امیدوارم لااقل این تاپیک حذف نشه!!!!
و اینکه دوستان، یه دلیل منطقی ارائه بدن!

پاسخ

سپاس شده توسط: vng ، Vizmark# ، shazde
سلام،
دوست گرامی زود قضاوت نکنید! وقتی استارتر تایپیک پست اول را حذف کند کل تایپیک حذف خواهد شد.این مواردی هم که اشاره کردید استارتر های تایپیک پست اول خود را حذف کردند.

در ضمن،بارها شده است بنده و دیگر دوستان مدیر برای حفظ نظم انجمن، بدون دادن تذکر و اخطار به کاربران بی ملاحظه، با اینکه کار زمانبری بوده است تایپیک ها و عنوان های نامناسب را اصلاح و مرتب کرده و یا به جای صحیح منتقل کرده ایم.احتمالاً شما نحوه ی برخورد مدیران انجمن های دیگر را با کاربرانی که کوچکترین خطائی را انجام میدهند دیده اید؟ فکر میکنید این سهل گیری ها در این انجمن بر خلاف انجمن های دیگر برای چه بوده است؟صرفاً جزء حفظ جو دوستانه و نظم انجمن و دلسوزی گروه مدیریت؟

این جمله ی شما که نوشته اید"نمی خواهید به خودتان زحمت دهید!" خود شخص بنده به کنار، شاید من آنچنان که باید و شاید به وظایفم عمل نکرده باشم اما این حرف شما توهین به دیگر دوستان من و مدیران زحمت کش این انجمن است، الحمدلله گروه مدیریت انجمن در سطحی هستند که احتیاج به کاربران عادی ندارند.شما فکر میکنید به جهت فعالیت دوستان مدیر در این انجمن عایدی و بهره ئی به آنها میرسد؟ حال بماند بعضاً در ازای خدماتی که کرده اند نه تنها یک تشکر و سپاس ساده هم از آنها نشده بلکه بارها به جهت خدمات و تلاش برای انجام وظایف از جانب برخی دوستان و کاربران مورد بی مهری قرار گرفته اند و اهانت و تهمت شنیده اند! پس کمی منصفانه تر به موضوعات بنگرید و عدالت را در گفتار حفظ کنید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------
[تصویر:  vngames_mobarez.png]

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، Vizmark# ، empire of vampire ، Mojtaba ، wowxpria ، shaygaaan ، shazde ، ᔕinaᗪehghani
سلام مجدد
بابت اینکه گفتم زحمت نمیدید به خودتون، عذرخواهی میکنم.

منظورم بیشتر بابت تاپیک های اخیر بود که پاک شدند، کما اینکه دوست عزیزمون sajad888 باید توضیح بدهند که چرا تاپیک رو حذف کرده اند ( اگه کار ایشون هست که بنده مجددا عذرخواهی میکنم)

اما تاپیک هک بازی اقای حیدرزاده، دقیقا قبل از حذف اعلام شده بود که حذف خواهد شد. و بعد از اون هم که حذف شد.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Vizmark#
باسلام.)

استارتر پست هک بازی ها بنده بودم که حذف کردم .

...
لذا حوصله جواب گویی به بعضی از افراد ابله نداشتم . بخاطر همین حذف زدم تا خیال خودم رو راحت کنم .

البته اگر بالا کسی فکر میکنه بهش توهین شده مدیونه ، همینطوری گفتم . 4
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من گناه شما و sajad888 رو انداختم گردن مدیران!!!! 4 
نکن برادر من!
شما تاپیک زدی، یه سری مطالب توش نوشتی، حذف نکن تا ملت بهره ببرند، البته به عزیزانی که این پست رو میخونن بگم که من معمولا صفحات وبی رو که میبینم، ذخیره میکنم.
اگه کسی متن های این تاپیک ها رو میخواد، بگه تا بذارم...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوست عزیز ، عملا اگر بنده پست رو حذف کردم پس راضی هم نیستم دست کسی باشه .

اگر قرار بود بخاطر هر پست بخوام به همه جواب بدم مطمئن باشید هیچ وقت پستی نمیزنم که مشکلات خیلی از دوستان بخاطرش حل بشه ...
مثلا همین دوستان ادعا ...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/2/18، 07:59 عصر)hesam3 نوشته است: دوست عزیز ، عملا اگر بنده پست رو حذف کردم پس راضی هم نیستم دست کسی باشه .

اگر قرار بود بخاطر هر پست بخوام به همه جواب بدم مطمئن باشید هیچ وقت پستی نمیزنم که مشکلات خیلی از دوستان بخاطرش حل بشه ...
سلام ! شما که بیشتر از ما ادعاتون میشد ! در ضمن تاپیکتونم بار علمی نداشت فقط کری و کل کل ... حداقل تاپیک sajad888 یک راهنماییهای ریز وسطش داشت ! 
نمیدونم چجوریه جدیدا مد شده تا یه انتقاد میشنون میزنن زیر همه چی ! خب برادر من از همون اول بگو نمیخوام آموزششو به کسی بدم دیگه ! منت نزارید سر بچه ها مثل sajad888 که میگه اموززشو کمتر از بیست تومن نمیفروشه ! خب نفروش عزیز من . والا آدم از بعضی چیزا خندش میگیره !
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، vng
(1395/2/18، 09:31 عصر)Vizmark# نوشته است:
(1395/2/18، 07:59 عصر)hesam3 نوشته است: دوست عزیز ، عملا اگر بنده پست رو حذف کردم پس راضی هم نیستم دست کسی باشه .

سلام ! شما که بیشتر از ما ادعاتون میشد ! در ضمن تاپیکتونم بار علمی نداشت فقط کری و کل کل ... حداقل تاپیک sajad888 یک راهنماییهای ریز وسطش داشت ! 
نمیدونم چجوریه جدیدا مد شده تا یه انتقاد میشنون میزنن زیر همه چی ! خب برادر من از همون اول بگو نمیخوام آموزششو به کسی بدم دیگه ! منت نزارید سر بچه ها مثل sajad888 که میگه اموززشو کمتر از بیست تومن نمیفروشه ! خب نفروش عزیز من . والا آدم از بعضی چیزا خندش میگیره !
دوست عزیز کل اعضای انجمن شاهد بودن که من به صورت داوطلب خواستم که آموزشو بدم
تو همون پست اول اشاره کردم که یا رایگان و یا به قیمتی ناچیز می دم دستتون آموزش رو.
اما بعضی از آقایون نمی دونم برای چی شایدم برای خودنمایی شروع به کل کل کردن و من اینو گفتم که زیر 20 تا نخواهم فروخت.
تاپیک رو بخاطر این که بزنم زیرش حذف نکردم. فقط خواستم بحث ادامه پیدا نکنه. و انشالله اگر حاضر شد آموزشش یه تاپیک می زنم با موضوع قبلی...
فقط یه نصیحت (( اگه چیزی رو بلد نیستی الکی نیا به دیگران تهمت ندونستن بزن  هر وقت یاد گرفتی بیا اون وقت حرفتو بزن))
مدیونه کسی که نصیحت دوستانه منو به خودش بگیره
در ضمن دوستانی که میگن بلد نیستی چون کارت طول کشیده اینو خدمتتون عرض کنم که دنبال  ساخت یه پلاگین پرداخت درون برنامه(مثل ادپلی) اما قوی تر هستم. پس بهتون نزنین. مرسی
یا حق
بسم الله الرحمان الرحیم

16 -- بازی آنلاین و جذاب و اعتیاد آور جدیدی در حال ساخت است. -- 16

تاریخ شروع : ۱۳۹۵/۶/۲۰
تاریخ تقریبی اتمام : ۱۳۹۶/۷/۳۰

محتاج دعای شما هستم...
  پاسخ

سپاس شده توسط: Vizmark#
اوپس.... شیطونه میگه منم بزنم پست اول رو حذف کنم 4

ولی جدا از شوخی، منظورم از این که گفتم مطالب رو دارم، اون قسمت هایی رو که توش چیز بدردبخور هست، میدم به کسی که بخواد.

ولی در مورد آموزش و 20 تومن و ... از اینا، خبر نداشتم پس.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/2/18، 10:29 عصر)mostafanastary نوشته است: اوپس.... شیطونه میگه منم بزنم پست اول رو حذف کنم 4

ولی جدا از شوخی، منظورم از این که گفتم مطالب رو دارم، اون قسمت هایی رو که توش چیز بدردبخور هست، میدم به کسی که بخواد.

ولی در مورد آموزش و 20 تومن و ... از اینا، خبر نداشتم پس.

چیز بدرد بخور واقعی رو پیدا کردم! روش کار تو این لینک هست.به نظر به یک هاست و کدهای php  احتیاج داره، تا بشه ازش استفاده کرد،کانستراکت هم که با php و ajax مچ هست تو طول هفته که وقت نمیکنم اما ان شاء الله آخر هفته روش کار میکنم ببینم به چه نتیجه ای میرسیم.
--------------\\\\\\\\\\*******\\\\\\\\---------------------------\\\\\\\\\\**********\\\\\\\---------
[تصویر:  vngames_mobarez.png]

*«يَرْفَعِ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْكُمْ وَ الَّذِينَ أُوتُوا الْعِلْمَ دَرَجاتٍ//خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که دانش به آنان عطا شده است.درجات عظیمی می بخشد.»(قرآن کریم، المجادلة، 11 ‏)*

*پیامبر اکرم (ص) فرمود:«علم آموزي بر هر مرد و زن مسلمان، واجب است.»(مصباح‏ الشريعة، ج 13)
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده حل مشکل نبود کادر سفید برای تایپ در انجمن M.Y 2 3,748 1399/12/12، 10:06 صبح
آخرین ارسال: Hossein
  حل شده ایراد big-man 2 2,238 1399/11/25، 04:00 عصر
آخرین ارسال: big-man
  ایرادات سایت big-man 11 6,440 1399/8/12، 12:32 صبح
آخرین ارسال: big-man
  پیشنهاد در مورد قالب وبسایت(اصلاح شده) big-man 1 1,723 1399/8/11، 12:54 عصر
آخرین ارسال: mostafanastary
  پیشنهاد برای تازه کار های انجمن Hossein 6 3,328 1399/8/2، 01:20 صبح
آخرین ارسال: hasansanaei

پرش به انجمن: