دوره دوم ساخت بازی شوتر اول شخص در یونیتی ، شلیک راکت و قفل روی هدف
(1395/2/24، 08:57 عصر)developer نوشته است:
(1395/2/24، 07:45 عصر)Abbasfire نوشته است: سلام به نظر من کانستراکت خوبه برای بازی سازی ولی برای کسایی ساخته شده که از برنامه نویسی بیزارَن 

ولی یونیتی خوب ترینه واسه ساخت بازی چون در یونیتی قابلیت کد نویسی موجودِ و میتونیم بازی های بسیار با کیفیت و... خلق کنیم و %100 قابلیت هایی داره که کانستراکت نداره 
یونیتی هم قابلیت ساخت بازی 2D و هم قابلیت ساخت بازی های 3D رو داره که این خیلی خوبه
در ضمن کد نویسی چیزه خیلی خوبیه اگه کسی پیدا بشه که به ما یاد بده 
من خیلی به کد نویسی علاقه ی زیادی دارم ولی به خاطر موقعیت زندگیم و جایی که هستم متاسفانه نمیتونم کدنویسی رو یاد بگیرم (البته جایی که من زندگی میکنم کلاس یا... وجود نداره که بتونم برم) 
اگه کسی پیدا میشد که کد نویسی رو به همه ی ما یاد بده خیلی خوب میشد 
من هم طرفِ دوستِمونو میگیرم کاش میشد به یونیتی نقل مکان کنیم. 

سلام دوست عزیز من به شما قول میدم به زودی کار با یونیتی و برنامه نویسی در اون رو به طور رایگان بهتون آموزش بدم

اصلا نگران نباشید و برای بازی سازی با انجین یونیتی آماده باشید!

تا 15 خرداد آموزش های من ضبط میشه ، در اون آموزش ها شما کاملا اصولی برنامه نویسی رو یاد می گیرید و البته کاملا اصولی کار با یونیتی رو 

منتظر باش دوست عزیز

موفق باشی

بی صبرانه منتظرم دوست عزیز  1

(1395/2/24، 10:18 عصر)hesam3 نوشته است:
(1395/2/24، 07:45 عصر)Abbasfire نوشته است: سلام به نظر من کانستراکت خوبه برای بازی سازی ولی برای کسایی ساخته شده که از برنامه نویسی بیزارَن 

ولی یونیتی خوب ترینه واسه ساخت بازی چون در یونیتی قابلیت کد نویسی موجودِ و میتونیم بازی های بسیار با کیفیت و... خلق کنیم و %100 قابلیت هایی داره که کانستراکت نداره 
یونیتی هم قابلیت ساخت بازی 2D و هم قابلیت ساخت بازی های 3D رو داره که این خیلی خوبه
من خیلی به کد نویسی علاقه ی زیادی دارم ولی به خاطر موقعیت زندگیم و جایی که هستم متاسفانه نمیتونم کدنویسی رو یاد بگیرم (البته جایی که من زندگی میکنم کلاس یا... وجود نداره که بتونم برم) 

احتیاجی به کلاس های حضوری نیست .
بنده خودم به شخصه کلاسی برای برنامه نویسی نرفتم ، ( هیچ زبانی ، اما الان php ، html ، c ، java ، که البته پشتوانه اندروید هم هست ) یاد دارم .
برای تمام این ها هم 2.5 سال وقت گذاشتم .
این ها مربوط به علاقه شخصی شما میشه .
برای شروع کار با یونیتی ، میتونید از آموزش های این دوستمون استفاده کنید ، بنده به شخصه به وجد اومدم . اگرم میخواید کلی محیط رو از صفر تا صد یاد بگیرید ، از دی وی دی های آموزشی ( فقط ویدئویی ) خریداری کنید . بنده خودم همیشه ویدئویی میخرم و به اینجور آموزش های علاقه مندم ، چون هم ارزان قیمت هستن ( به جای رفتن کلاس های میلیون آموزشی که همیشه برای پول خودشون میچرخوننتون ) / میتونید با 20 ، 30 تومن آموزش این بسته هارو بخرید .
برای شروع آموزش این رفیقمون خیلی خیلی عالیه توصیه میکنم ی قسمتشونو بگیرید ، اگر خوشتون اومد بقیشم بگیرید ، البته بنده نگرفتم ولی از دمو خوشم اومد 1

موفق باشید
  ببخشید ولی من عرض کردم که موقعیت زندگی فعلی بنده طوریِ که نمیتونم کد نویسی رو به صورت جامع یاد بگیرم و در ضمن دو سال و نیم وقت ارزش مندیه
اگه بهت گفتن که دیگه راهی نیس                                                                                                                                                                خونه مون بی تو خالی نیس

نه نکنی باور.................... نه... نه  نکنی باور                                                                     Abbas Fire
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/2/24، 11:57 عصر)Abbasfire نوشته است:
(1395/2/24، 08:57 عصر)developer نوشته است:

سلام دوست عزیز من به شما قول میدم به زودی کار با یونیتی و برنامه نویسی در اون رو به طور رایگان بهتون آموزش بدم

اصلا نگران نباشید و برای بازی سازی با انجین یونیتی آماده باشید!

تا 15 خرداد آموزش های من ضبط میشه ، در اون آموزش ها شما کاملا اصولی برنامه نویسی رو یاد می گیرید و البته کاملا اصولی کار با یونیتی رو 

منتظر باش دوست عزیز

موفق باشی

بی صبرانه منتظرم دوست عزیز  1

(1395/2/24، 10:18 عصر)hesam3 نوشته است:

احتیاجی به کلاس های حضوری نیست .
بنده خودم به شخصه کلاسی برای برنامه نویسی نرفتم ، ( هیچ زبانی ، اما الان php ، html ، c ، java ، که البته پشتوانه اندروید هم هست ) یاد دارم .
برای تمام این ها هم 2.5 سال وقت گذاشتم .
این ها مربوط به علاقه شخصی شما میشه .
برای شروع کار با یونیتی ، میتونید از آموزش های این دوستمون استفاده کنید ، بنده به شخصه به وجد اومدم . اگرم میخواید کلی محیط رو از صفر تا صد یاد بگیرید ، از دی وی دی های آموزشی ( فقط ویدئویی ) خریداری کنید . بنده خودم همیشه ویدئویی میخرم و به اینجور آموزش های علاقه مندم ، چون هم ارزان قیمت هستن ( به جای رفتن کلاس های میلیون آموزشی که همیشه برای پول خودشون میچرخوننتون ) / میتونید با 20 ، 30 تومن آموزش این بسته هارو بخرید .
برای شروع آموزش این رفیقمون خیلی خیلی عالیه توصیه میکنم ی قسمتشونو بگیرید ، اگر خوشتون اومد بقیشم بگیرید ، البته بنده نگرفتم ولی از دمو خوشم اومد 1

موفق باشید
  ببخشید ولی من عرض کردم که موقعیت زندگی فعلی بنده طوریِ که نمیتونم کد نویسی رو به صورت جامع یاد بگیرم و در ضمن دو سال و نیم وقت ارزش مندیه
خیر ، دو سال و نیم وقت ارش مندی نیست .
در جایی که شما نشستید و میگید من موقعیت ندارم و ( مثال هست به کسی بر نخوره ) من 5 زبان بزرگ برنامه نویسی رو یاد گرفتم و از همین راه هم چندین ساله دارم کسب درآمد میکنم ...
البته اشتباه نگیرید من آدم شاخی نیستم . من 22 سالم هست و از 14 سالگی دارم در اینترنت فعالیت میکنم .
( پس موقعیتی نداریم ، چون منم موقع 14 سالم بود تقریبا هیچ کسی حمایتم نمیکرد ، کلاسی هم نرفتم ، انجمنی هم اون موقع نبود که به ما چیزی یاد بده . از رفیقام پول قرض میگرفتم میرفتم ی کتاب آموزشی میگرفتم بعد از چند وقتم دی وی دی های آموزشی اومد که اونارو رفتم خریدم ... 10

منم بی صبرانه منتظر آموزش های قشنگتون هستم و هر پستی بزنید مطمئنا حمایتتون خواهم کرد .

موفق و پیروز باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درباره موهو (انیمه استودیو): azin24 3 6,500 1400/2/2، 09:41 عصر
آخرین ارسال: Mikaeil
  دوره آموزشی ساخت بازی ساده برای سطح مبتدی general-sherman 3 3,518 1399/9/27، 04:54 عصر
آخرین ارسال: general-sherman
Star آموزش نامه ی گرافیک طراحی ی خودروی ایرانی Mohamad## 2 2,670 1399/6/11، 11:51 صبح
آخرین ارسال: Mohamad##
  موقعیت شغلی انیماتور 2 بعدی : azin24 2 2,710 1399/2/6، 01:56 عصر
آخرین ارسال: mahdi.paradox
  ریگ بندی لذت بخش و متفاوت با نسخه ی جدید اسکریپت Duik azin24 1 2,431 1399/2/6، 01:51 عصر
آخرین ارسال: M.gh

پرش به انجمن: