چرا انجین یونیتی را برای ساخت بازی انتخاب نکردید؟
برنامه نویسی یاد ندارم.
31.48%
17
محیط یونیتی پیچیده است.
3.70%
2
با یونیتی آشنا نیستم.
3.70%
2
برنامه نویسی یاد دارم ، اما با اسکریپت نویسی در یونیتی آشنا نیستم.
5.56%
3
آموزش های اصولی فارسی از یونیتی وجود ندارد.
9.26%
5
موارد 1 و 2
38.89%
21
موارد 4 و 5
7.41%
4
54 رأی
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

شروع آموزش های یونیتی (نظرسنجی مهم)
Lightbulb 
[تصویر:  WHlUCug.jpg]

سلام دوستان
من مدرس انجین یونیتی هستم و البته یک بازیساز!

زمانی که خودم چند سال پیش کار با یونیتی را شروع کردم بزرگ ترین مشکلم برنامه 

نویسی در یونیتی بود که با تلاش زیاد این مشکل  حل شد و الان به لطف خدا در حال 

تدریس مباحث این انجین هستم.

من در حال تهیه یک دوره جامع برای کسانی هستم که قصد دارند تازه با انجین یونیتی کار 

کنند و هیچ دانش برنامه نویسی ، ندارند.

نیاز به جمع آوری یک آمار دارم تا ببینم چرا خیلی از دوستان با توجه به قدرت انجین یونیتی 

، از انتخاب این انجین منصرف شدند.

خیلی از دوستان شاید برنامه نویسی رو دلیل بیاورند اما شاهد بودم عزیزانی که به برنامه 

نویسی هم تسلط دارند یونیتی را انتخاب نکردند.

قطعا شرکت شما در نظر سنجی باعث می شود آموزش های من جهت دهی داشته 

باشد ، تا عزیزان بیش تری بتوانند از آن ها استفاده کنند.

مچکر

نظر سنجی در بالای پست فعال است

سوال : 
چرا انجین یونیتی را برای ساخت بازی انتخاب نکردید؟

1- برنامه نویسی یاد ندارم.

2- محیطش پیچیده است.

3- با یونیتی آشنا نیستم.

4- برنامه نویسی یاد دارم، اما با اسکریپت نویسی در یونیتی آشنا نیستم.

5- آموزش های اصولی یونیتی به زبان فارسی نیست!

6- موارد 1 و 2.

7- موارد 4 و 5.

عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: amira94 ، montazeria ، royapm
سلام دوست عزیز
من اول بازی سازی رو با یونیتی شروع کردم
اما همین برنامه نویسی و حجم بالای خروجی اندروید با یونیتی بود که منو از ادامه کار با این انجین قدرتمند بازیسازی مایوس میکرد و به کلی الان دیگه با یونیتی کار نمیکنم، درحالی که آموزش های فارسی و جامعی هم دارم!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/2/26، 01:20 عصر)mafh915 نوشته است: سلام دوست عزیز
اما همین برنامه نویسی و حجم بالای خروجی اندروید با یونیتی بود که منو از ادامه کار با این انجین قدرتمند بازیسازی مایوس میکرد و به کلی الان دیگه با یونیتی کار نمیکنم، درحالی که آموزش های فارسی و جامعی هم دارم!

باسلام.)

یونیتی حجم زیادی در خروجی نمیگیره ، شما برای گرفتن خروجی اندروید هم باید کار های مختص به اندروید رو انجام بدید .
یونیتی بدون هیچ حجم اضافه ای از بازی ( ها ) شما از هر نوعی که بخواهید خروجی میگیره ( البته که خروجی مستقیم ... ) نه مثل کانستراکت خروجی فلان ، خروجی ال ، خروجی ول ...

بنده تمام شرایط رو دارم ، هم برنامه نویسی و هم چیز های دیگه ، اما خب شریکی برای ساخت گرافیک و مدل سازی ندارم .
این میتونه دلیل بنده باشه .
موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط: developer

بله متاسفانه حجم خروجیش بالا هستش , شما کافیه یه پروژه خالی رو خروجی اندروید بگیرید حدود 20 مگ حجمش میشه و اگر دقیقتر بگم از 18 مگ کمتر نمیشه ,

پاسخ

سپاس شده توسط:

سلام دوست خوبم
از نظرت ممنون
در مورده برنامه نویسی باید بگم که اگر با برنامه نویسی آشنا باشید کمی که با یونیتی کار کنید دستتون میاد چطور مشکلاتون رو بر طرف کنید 
حجم بالای اندروید در یونیتی هم به یکسری تنظیمات مربوطه که می تونید کاهشش بدید
نمی دونم با بازی 41148 آشنا هستید من خودم تستر نسخه 3 این بازی بودم، با یونیتی ساخته شده کیفیت بازی رو اگر ببینید تعجب می کنید که چرا با این گرافیک خوب حجمش این قدر پائینه!
و در نهایت دوست عزیز باید بگم اگر بخواید در صنعت بازیسازی به فعالیت ادامه بدید باید با یک انجین قوی کار کنید که آینده درخشانی داره یونیت شاید اولش کار باهش سخت به نظر بیاد ولی بعد از مدتی می بینید نه تنها کار باهش سخت نیست بلکه شیرین و سادست فقط کافیه اصولی کار رو یاد بگیرید
موفق باشید

(1395/2/26، 02:13 عصر)Rounder نوشته است:

بله متاسفانه حجم خروجیش بالا هستش , شما کافیه یه پروژه خالی رو خروجی اندروید بگیرید حدود 20 مگ حجمش میشه و اگر دقیقتر بگم از 18 مگ کمتر نمیشه ,

سلام دوست عزیز
خروجی اندروید با یکسری تنظیمات حجمش کاهش پیدا می کنه و البته نکته دیگه اینه که اگر فرض بگیریم که 18 مگ خروجی داشته باشه با تغییراتی که شما در بازی تون میدید نهایت 25 مگابایت میشه که این حجم ناچیزی است بهتر است بازی های ساخته شده با یونیتی رو مشاهده کنید، نمونه ایرانی موفق 41148
موفق باشید

(1395/2/26، 01:26 عصر)hesam3 نوشته است:

باسلام.)

یونیتی حجم زیادی در خروجی نمیگیره ، شما برای گرفتن خروجی اندروید هم باید کار های مختص به اندروید رو انجام بدید .
یونیتی بدون هیچ حجم اضافه ای از بازی ( ها ) شما از هر نوعی که بخواهید خروجی میگیره ( البته که خروجی مستقیم ... ) نه مثل کانستراکت خروجی فلان ، خروجی ال ، خروجی ول ...

بنده تمام شرایط رو دارم ، هم برنامه نویسی و هم چیز های دیگه ، اما خب شریکی برای ساخت گرافیک و مدل سازی ندارم .
این میتونه دلیل بنده باشه .
موفق باشید
سلام
ممنون از نظره مفیده شما
دوست عزیز برای ساخت بازی مستقل نیازی به مدل ساز نداری می تونی از پکیج های زیاده یونیتی استفاده کنی ولی اگر بخوای بازی دو بعدی بسازی از هر اسپرایتی میشه استفاده کرد 
و البته با قابلیت مد نویسی شما قدرت مانور زیادی داری
موفق باشی
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

پاسخ

سپاس شده توسط: amira94
باسلام

اکثر پکیج های سایت یونیتی پولی هستن و بدرد کار های خصوصی نمیخورن ، اگر تونستید فری یا افرادی برای مدل سازی و تکسچر و ... با بنده آشنا کنید لطفا برام پیام خصوصی کنید .

موفق و پیروز باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/2/26، 03:17 عصر)hesam3 نوشته است: باسلام

اکثر پکیج های سایت یونیتی پولی هستن و بدرد کار های خصوصی نمیخورن ، اگر تونستید فری یا افرادی برای مدل سازی و تکسچر و ... با بنده آشنا کنید لطفا برام پیام خصوصی کنید .

موفق و پیروز باشید .

سلام دوست عزیز

دانلود کردن پکیج هلی پولی یونیتی کاره خیلی ساده ایه کافیه نام پکیج رو در وب سایت https://www.torrentdownloads.me/ سرچ کنید (البته با فیلتر شکن) سپس فایل تورنت رو دانلود کنید ، داخل نرم افزار دانلود فایل های تورنت بازش کنید و سپس دانلود!
ولی یک راه ساده تر از اینم استفاده از سایت هایی که پکیج ها رو واسه دانلود قرار میدن که اکثرا رایگان هست و پولی ها هم قیمتشون از 3000 هزار تومان بیش تر نیست 
مثل : http://unitypackage.ir/

مدل سازی که با گیم آشنا باشه و کار کنه من نمیشناسم دوست عزیز
امیدوارم شما هم در مراحل زندگی موفق باشی ...

پاسخ

سپاس شده توسط: amira94
من اول از یونینی شروع کردم و حدود یک سال باهاش کار کردم و با قدرتش آشنا هستم ولی مشکل اصلی یاد نداشتن زبان برنامه نویسی بود که تازگی یا به یاد گیری زبان برنامه نویسی سی شاب پرداختم دار واقعیت یونیتی خیلی بهتر از کانستراک و گیم میکره ولی باید کد نویسی شو بلد باشین و در واقع من یک ماهه که با کانسترکت اشنا شدم و ازش خوشم اومد و لی هیچ موتوری به پای یونیتی نمیرسه

فرستاده شده از HUAWEI G610-U20ِ من با Tapatalk
  پاسخ

سپاس شده توسط:
وقت کافی نداشتن
آیدی من در تلگرام  جهت تبادل و ...

@omidamiri_2017
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من همه موارد رو میخوام انتخاب کنم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مکاتبه با سیرا nariman 24 10,163 1400/1/13، 03:55 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  یونیتی سرانجام ویژوال اسکریپت رو اضافه کرد Mehrdad 0 1,806 1399/12/17، 12:11 عصر
آخرین ارسال: Mehrdad
  حل شده یک سوال مهم M.Y 6 3,530 1399/11/5، 03:23 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  اموزش یونیتی از پایه general-sherman 5 3,234 1399/9/25، 01:28 صبح
آخرین ارسال: M.gh
  انیمیشن سه بعدی "نماز در قدس" AliAliAliAli 12 6,493 1399/7/25، 02:59 عصر
آخرین ارسال: AliAliAliAli

پرش به انجمن: