پلاگین درون پرداخت بازار، مایکت، ایران اپس، پارس هاب، کندو و اول مارکت
(1395/3/7، 05:33 عصر)miladesign نوشته است: سلام
چون هر سه پلاگین مشابه هم هستن با هم توی یه پست میذارم.
دریافت پلاگین بازار: http://s6.picofile.com/file/8253192342/M...addon.html - سورس استفاده: http://s7.picofile.com/file/8253192484/B....capx.html
دریافت پلاگین مایکت: http://s7.picofile.com/file/8253193100/M...addon.html - سورس استفاده: http://s7.picofile.com/file/8253192926/M....capx.html
دریافت پلاگین ایران اپس: http://s7.picofile.com/file/8253193268/M...addon.html - سورس استفاده: http://s7.picofile.com/file/8253192526/I....capx.html

برای نصب پلاگین ها اونا رو بکشید و توی محیط کانستراکت رها کنید. یه بار هم برنامه رو ریستارت کنید.

پیاده سازی:
  • در منوی درختی سمت راست کلیک راست کنید و گزینه Insert new object رو انتخاب کنید.
  • پلاگین مورد نظر رو انتخاب کنید.
  • از منوی سمت چپ کلید عمومی (RSA) رو قرار بدید. (3 مرحله گفته شده در عکس زیر)
[تصویر:  01.png]

برای راهنمایی بهتر فایل سورس رو باز کنید: 
[تصویر:  02.png]
  • در منوی سمت چپ پکیج نیم بازی یا برنامتونو قرار بدید. (همون پکیج نیمی که توی پنل خودتون ثبت کرده اید باشه)
  • مطابق تصویر: 
  1. خط 1 - افزودن شناسه محصولات (با , از هم جداشون کنید) و بعد از اون درخواست لیست محصولات
  2. خط 2 - انجام عملیات پرداخت محصول غیرمصرفی (شناسه محصول رو وارد کنید)
  3. خط 3 - عملیاتی که بعد از پرداخت موفق محصول غیرمصرفی انجام میشه.
  4. خط 4 - عملیاتی که بعد از خطا در پرداخت محصول غیر مصرفی انجام میشه.
  5. خط 5 - انجام عملیات پرداخت محصول مصرفی (در این مثال دریافت 50 سکه)
  6. خط 6 - اگه محصول مصرفی اولمون (همون 50 سکه) با موفقیت انجام بشه مصرف بشه تا دوباره بشه اون محصول رو خرید. (در اینجا عملیات بعد از پرداخت موفق باید انجام بشه. مثلا اضافه شدن 50 سکه به سکه های کاربر)
  7. خط 7 - اگه پرداخت محصول مصرفی اول با خطا مواجه شد این عملیات انجام میشه.
  8. خط 8 تا 10 - همانند 3 خط بالا ولی واسه محصول مصرفی دوم (در این مثال دریافت 5 الماس)
ایونت های دیگر:
  • ایونت های بازگشت پرداخت (استرداد وجه) توی هیچ کدوم از مارکتا فعال نیس و فعلا کاربردی ندارند. (جدیدا مایکت این امکان رو گذاشته ولی نمیدونم کار میکنه یا نه)
  • ایونت (اگر لیست فروشگاه با موفقیت دریافت شد) عملیاتی که بعد از دریافت لیست محصولات فروشگاه انجام میشه.
  • اینت (اگر لیست فروشگاه دریافت نشد) عکس ایونت بالاییه
  • ایونت (وضعیت فروشگاه) وضعیت فروشگاه رو چک میکنه اگه آماده باشه عملیات انجام میشه. ممکنه موقع پرداخت برنامه فورس کلوز بده بخاطر همین بهتره قبل از انجام عملیات پرداخت اول وضعیت فروشگاه چک بشه تا مانع فورس کلوز بشه.
  • ایونت های (مصرف موفق) و (مصرف ناموفق) عملیات بعد از مصرف شدن یا نشدن محصولات مصرفی رو انجام میده.
  • ایونت (دارای محصول) چک میکنه اون شناسه ای کو توی این ایونت دادین قبلا پرداخت شده یا نه
  • ایونت های (اگر هر پرداختی با موفقیت انجام شد) و (اگر هر پرداختی با خطا مواجه شد) عملیاتی که بعد از انجام موفق یا ناموفق تمامی پرداخت ها به صورت مشترک انجام میشه.
توی قسمت اکشن ها دوتا اکشن (بازگشت پرداخت) و (پرداخت app) توی مارکتا کارآیی نداره فعلا (مال مارکت گوگله)
پلاگین به صورت فارسی هستش و باید کار باهاش راحت باشه. (واسه منی که کانستراکت بلد نیستم راحت بوده)  4

من با xdk خروجی گرفتم که چون حجم خروجی بالا بود (22 مگ 121 ) نمیتونم آپلودش کنم.
دوستانی که واردترند با برنامه های دیگه خروجی بگیرند ببینن مشکلی داره یا نه.

امیدوارم به کار بیاد  1 
سلام دوست عزیز و گرامی من!
خیلی ممنون بابت گذاشتن پلاگین مایکت واقعا نیاز داشتم بهش اگه میشه پلاگین برای درگاه های پرداخت مثل شتاب ها بساز بازم ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط: erfab
اگه مستندات کوردوا داشته باشه میتونم بسازم. مثلا الان مگنت کوردوا داره که دارم پلاگینشو میسازم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: sajjadrezai ، arashsameni
واو پسر دمت گرم واقعا 1
راستی ، پلاگین عدد هم میتونید بسازید ؟ 
شاید برای اپها استفاده بشه 
کلکسیون پلاگینای کانس داره تکمیل میشه 1 هر روز بهتر از دیروز
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام پلاگین رو میتونی اینارو براش اضافه کنی ؟
به جای اونت دارای محصول باید اکشن دارای محصول باشه و بعد از اکشن توی اونت تستش کنه
و یه اونت دیگه هم باشه که هر محصولی که داریم و مصرف نشده رو بر گردونه با اطلاعات کامل اون
بعد اکسپرشن ها هم کامل کنی یعنی مهماش یکی شناسه محصول و شناسه خرید (توکن) هست
  پاسخ

سپاس شده توسط:
پلاگین رو امتحان کردم
خرید رو مصرف نمیکنه !
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/3/8، 03:54 عصر)mahdi71 نوشته است: پلاگین رو امتحان کردم
خرید رو مصرف نمیکنه !

برای کدوم مارکت استفاده کردید

بعد فقط آدرس گیت هابو توی قسمت کاستوم کوکون وارد کردید؟

70% تلاش
29% خلاقیت
1% استعداد

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/3/8، 04:01 عصر)arsalan1366 نوشته است:
(1395/3/8، 03:54 عصر)mahdi71 نوشته است: پلاگین رو امتحان کردم
خرید رو مصرف نمیکنه !

برای کدوم مارکت استفاده کردید

بعد فقط آدرس گیت هابو توی قسمت کاستوم کوکون وارد کردید؟

بله درست وارد کردم
پللاگین بازار رو میگم
کلا با هرچی تست میکنم بازار خرید رو برای من مصرف نمیکنه
کسی میتونی تست کنه ؟ ببینه خریدش مصرف میشه ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من آدرس گیت هابو تو کوکون که میزنم بعد تو خروجی ارور میده نمیدونم مشکلم کجاست....وقتی هم از پلاگین کوکون آدرسو حذف میکنم مشکلی نیست...

توی کاستوم وارد کنیم کافیه؟بعد پارامترشم مثل پلاگین قبلی بازاره؟ یعنی:

APP_ID.....آدرس گیت هاب؟
70% تلاش
29% خلاقیت
1% استعداد

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/3/8، 04:17 عصر)arsalan1366 نوشته است: من آدرس گیت هابو تو کوکون که میزنم بعد تو خروجی ارور میده نمیدونم مشکلم کجاست....وقتی هم از پلاگین کوکون آدرسو حذف میکنم مشکلی نیست...

توی کاستوم وارد کنیم کافیه؟بعد پارامترشم مثل پلاگین قبلی بازاره؟ یعنی:

APP_ID.....آدرس گیت هاب؟

آدرس رو توی کاستوم بزن درسته
پارامتر فک نکنم بخواد
  پاسخ

سپاس شده توسط:
والا من تو خروجی ارور دارم نمیدونم چشه
70% تلاش
29% خلاقیت
1% استعداد

پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star پلاگین پرداخت درون برنامه تمام مارکت ها miladesign 89 55,697 1402/1/31، 09:08 عصر
آخرین ارسال: nimemah
  پلاگین فارسی ارسال نوتیفیکشن آفلاین rezamms 11 9,027 1401/8/7، 03:50 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  پلاگین درخواست لینک دانلود مثال های مجموعه پلاگین REX'S PLUGINS firooz 0 3,820 1401/6/13، 11:26 عصر
آخرین ارسال: firooz
  پلاگین درخواست پلاگین table یا 2d dictionary aliCo 0 1,327 1401/5/9، 03:24 صبح
آخرین ارسال: aliCo
  پلاگین زرین پال (اندروید) miladesign 8 8,009 1401/3/11، 01:34 صبح
آخرین ارسال: ahmad44

پرش به انجمن: