حل شده مشکل Load image from URL
من می خوام یک اسپریت داخل بازیم بیارم و ازش یه کپی بگیرم یعنی از یک اسپریت دوتا الان تو صفحمون هست حالا می خوام با AJAx براش لینک تعریف کنیم که در شروع لیوت این اسپریت از فلان لینک بارگذاری کنه تا اینجا درست وقتی بازی را تست می کنیم در اسپریت دیگر که کپی کردیم هم نمایش میده در حالی که می خوام در اسپریت کپی لینک دیگه ای را تعریف کنم.
خلاصه:
اسپریت های کپی را از اسپریت اصلی جدا کنم با IID یا UID
حالا می خوام به ترتیب IID اسپریت ها را زیر هم کپی کنم و چنین دستوری بدم که در شروع لیوت AJAx این فایل را دریافت کنه و در صورت کامل شدن اسپریت ما به ترتیب جزء جزء لینک را نشون بده(مانند امتیاز های آنلاین که names را به ترتیب زیر هم کپی می کردیم و با IID جدا می کردیم)حالا همین را برای عکس می خواهم.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام. مشکل این‌جاست که Load image from URL انیمیشن رو برای کلّ اون اسپرایت عوض می‌کنه. برای رفع مشکل می‌شه برای هرکدوم از اینستنس‌ها (وقتی از روی یک اسپرایت یا بک گراند یا… چند تا کپی می‌کنید، به هر کدوم از اون کپی‌ها به تنهایی می‌گیم یک اینستنس) یک انیمیشن جدا بسازیم، حالا می‌تونیم تو اون انیمیشن‌ها هیچی قرار ندهیم تا بی‌خودی حجم بازی بالا نره. بعد مشکل حل می‌شه. این مثال رو نگاه کنید بد نیست:

https://www.dropbox.com/s/wf8t18cjgb1geb....capx?dl=1
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria
خیلی ممنون همونی که خواستم شد فقط الان من تو لینک خودم که باید آدرس عکس ها را کپی کنم بعد از آدرس این گزینه | را بگذارم دیگه؟! مثل زیر:
آدرس عکس 1 |آدرس عکس 2|آدرس عکس3
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دیگه باید از یک جداساز استفاده کنید، حالا فرقی نمی‌کنه که از | به عنوان جداساز استفاده کنید، یا از اینتر، یا از هرچیز دیگه. فقط جداساز نباید در خود متن آدرس عکس‌ها به کار رفته‌باشه. بعد باید در tokenat جداساز رو تعیین کنید.
کد:
tokenat(AJAX.LastData, Self.IID, "|")
مثلاً در بالا | به عنوان جداساز معرّفی شده. در اکسپرشن زیر، اینتر (خطّ جدید) به عنوان جداساز معرّفی شده:
کد:
tokenat(AJAX.LastData, Self.IID, newline)
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط: wowxpria ، majid tarh
آقا مجتبی حالا اگر بخوام بروی هر اسپریت که براش انیمش تعریف کردم لمس بشه از آژاکس اطلاحاتی را دریافت کنه و در صورت کامل شدن می خوام شئ Browser برام وارد لینک وب بشه مثلا:
اگر رو اسپریتی با UID 25 لمس شد از آزاکس لینک1 را دانلود کنه و اگر بر روی اسپریتی با UID 26 لمس شد از آزاکس لینک2 را دانلود کنه من با از این روش امتحان کردم و جواب داد فقط کمی طولانی میشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: majid tarh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 961 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 423 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 363 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,513 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,054 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: