حل شده مدیریت لایه
برادر مجتبی،
من خروجی اندروید گرفته ام با کانستراکت و بعد با Intel XDK اونو تبدیل کردم و موقع لود، لودینگ رو نشون میده ها.... ( شایدم من نگرفتم منظور شما رو)

البته من یه راه دیگه ای میرم معمولا، میام زمانی که خروجی رو میگیرم، آیکن های کاستراکت که داخل پوشه ی خروجی گرفته شده وجود داره رو با آیکن مد نظرم عوض میکنم و اینطوری، آیکن خودم لود میشه. ( اینم راهیه واسه خودش 1

پاسخ

سپاس شده توسط:
چطوری عکسی به پشت زمینه لودینگ قرار بدهیم می توانی سورس بگذاری. 
آیا هر بار مرحله  جدید اجرا می شود مثل اولین بار لود زمان می برد. چطور لودینگ را مدیریت کنیم
  پاسخ

سپاس شده توسط: keyhan
(1393/11/1، 03:12 صبح)mostafanastary نوشته است: برادر مجتبی،
من خروجی اندروید گرفته ام با کانستراکت و بعد با Intel XDK اونو تبدیل کردم و موقع لود، لودینگ رو نشون میده ها.... ( شایدم من نگرفتم منظور شما رو)

البته من یه راه دیگه ای میرم معمولا، میام زمانی که خروجی رو میگیرم، آیکن های کاستراکت که داخل پوشه ی خروجی گرفته شده وجود داره رو با آیکن مد نظرم عوض میکنم و اینطوری، آیکن خودم لود میشه. ( اینم راهیه واسه خودش 1 

من به شخصه امتحان نکردم. ولی خود اشلی در این‌جا گفته در خروجی‌های موبایل، لودینگ به نمایش در نمیاد:

نقل قول:
Loader layouts are not shown when publishing as native apps on mobile(e.g. via PhoneGapCocoonJS and appMobi). This is because the entire application is downloaded at once. Since all files are immediately available, nothing needs to be downloaded.

شاید به تازگی به نمایش در میاد ولی اشلی یادش رفته بیاد اینو اصلاح کنه!

درسته، ولی از اون روش شما فقط اون عکس رو تغییر می‌دین. ولی با Loader layout می‌شه از تمام امکاناتی که یک بازی داره می‌شه استفاده کرد. اوّل بدون نمایش لودینگ، Loader layout لود می‌شه (اگه این لیوت سبک باشه، سریع به نمایش در میاد، اگه سنگین باشه به جای لودینگ فقط یک صفحه‌ی سیاه دیده می‌شه) بعد از لود شدن این لیوت، انجین شروع می‌کنه به لود کردن لیوت‌های دیگه و کلّ بازی. در کلّ این مدّت Loader layout به نمایش در میاد که به شما اجازه می‌ده لودینگ‌تون رو به معنای واقعی شخصی‌سازی کنید.

(1393/11/1، 12:07 عصر)mehrdad.ch نوشته است: چطوری عکسی به پشت زمینه لودینگ قرار بدهیم می توانی سورس بگذاری. 
آیا هر بار مرحله  جدید اجرا می شود مثل اولین بار لود زمان می برد. چطور لودینگ را مدیریت کنیم

کاری نداره، فقط یک عکس معمولی در قالب اسپرایت یا بک‌گراند در Loader layout بگذارید.
خیر، فقط دفعه‌ی اوّل لودینگ طول می‌کشه، دفعه‌های بعدی به سرعت رد می‌شه.
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط:
من کار هایی که گفته اید را انجام دادم اما بازهم فقط یک صفحه مشکی لایوت می اید چطوری loadingprogress  دسترسی داشته باشم در داخل سیستم چنین  چیزی دیده نمی شود چطوری لایوت را به لودینگ اضافه کنم من تنظیمات اولیه را انجام دادم ولی تغییری نکرد و مثل اولش است هر بار تست می کنم صفحه مشگی لود می اید تنها توانستم حالت لود را تغییر بدهم آیا می توان هم حالت پر شدن اسپرایت و هم عدد برای لود داشته باشیم اگر می شود سورس بگذاری
کسی نبود . من برای اندروید می خواهم آیا در خروجی اندروید کار می کند یا نه . لطفا یک سورس بگذارید
  پاسخ

(1393/11/1، 02:22 صبح)Mojtaba نوشته است: البته لودینگ کانستراکت در بازی‌های خروجی گرفته‌شده‌ی نهایی اندروید به نمایش در نمی‌آید، در بازی‌های تحت وب هم فقط دفعه‌ی اوّل دیده می‌شود، چون وقتی کاربر دفعه‌ی اوّل بازی رو انجام بده در هنگام لودینگ فایل‌های بازی در کامپیوترش ذخیره می‌شوند و دفعه‌ی بعد به سرعت بازی به نمایش در می‌آید. با این حال، کانستراکت در مورد لودینگ خیلی بیشتر از گیم میکر دستتان را باز می‌گذارد. شما در کانستراکت به راحتی می‌تونید لودینگ‌های عجیب و غریبی خلق کنید، مثلاً در هنگام لودینگ یک مینی‌گیم بگذارید تا حوصله‌ی بازی‌کن سر نرود و خیلی کارهای بسیار جالب دیگه. برای این‌که بفهمید لودینگ چه قدر پیشرفت کرده‌است می‌تونید از اکسپرشن سیستمی loadingprogress استفاده کنید. مثلاً یک متن بگذارید تا این مقدار را نشان دهد، یا خیلی قشنگ‌تر یک بک‌گراند بگذارید و بگویید عرض آن برابر loadingprogress * Self.ImageWidth شود.

پاسخ

کمک فوری هم اکنون نیازمند کمکتان هستیم.
مشکل قدیمی من با لودینگ. من می خواهم در ابتدای بازیم که در حال لود شدن است لودینگم را شخصی سازی کنم. بازیم برای موبایل اندروید است. من ابتدا دکمه Use Loader layout  را ازتنظیمات پروژه yse کردم
سپس First layout را روی لایه ای که لودینگ را انجام بشه دادم . اما هیچ تغییری حاصل نشد و مثل گذشه هنگام تست در نود وب کیت مثل قبل یک صفحه مشکی ظاهر می شود. در هنگام خروجی گرفتن با کراس والک یا صفحه مشکی ظاهر می شود  ویا فقط یک عکس به عنوان اسفلش هست نمایان می شود و لود کردن دیگر دیده نمی شود مشکل کار من از کجاست
آیا شخصی سازی لود در کراس والک کار می کند یا سر کاری است
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: