بازی دفاعی " مدافعان حرم " منتشر شد.
امید وارم ناراحت نشید ولی به نظر من بازی شما یک کپی واضح از بتلفیش هست
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary
(1395/4/24، 11:40 صبح)mohammadhassan نوشته است: امید وارم ناراحت نشید ولی به نظر من بازی شما یک کپی واضح از بتلفیش هست

سلام. نظرتون محترمه، اما همونطور که دوست عزیزمون hunk گفتن، و خودتون هم دارین میگین ( بتلفیش ! یعنی نبرد ماهی ) که غیر از اینکه هیچ قسمتی از بازی به بتلفیش شبیه نیست، غیر از سبک بازی ( دفاعی بودن ، که صد ها بازی در این سبک تولید شده است، حتی خود کلش رویال هم یه جورایی تدافعی هست، البته حمله هم دارین)

ولی نکته ای که باید عرض کنم و مطمئن هستم که منظورتون این نبوده ، ولی مقایسه یک بازی که برای شهدا و مدافعان حرم حضرت زینب(س) تولید شده و بازی که فقط توش ماهی و مارماهی توی رودخانه شنا میکنن و فقط شما قابلیت تیراندازی به اونا رو دارین، با این بازی مدافعان یکی کنین.

در ضمن، نکته ی دیگه ای هم هست، اگه اینترنت رو بگردین، سورس فروشی بازی جنگ خلیج رو میبینین که کاملا خارجی هست و دوستان عزیز زحمت فارسی کردنش رو کشیدن! و نمونه هایی از این قبیل.

نقل قول: سلام با نظرتون به شدت مخالف هستم چون شما دارید صنعت بازی های دیفنس رو زیر سوال میبرید
از این گذشته وقتی اطلاع کامل ندارید نظر ندید
کجای این بازی شبیه بتلفیش هست؟ اسپرایت ها دیزاین هیچ چیز شبیه به بتلفیش نیست! الکی نظر ندید
از این گذشته اگه اینطوری هست که شما میگید پس بتلفیش هم کپی هست چون بازی در سبک دیفنس رو اول سازندگان بازی pocket heroes ساختند و بتلفیش هم از نظر من یک کپی از بازی اون هاست
امیدوارم ناراحت نشید

ممنون عزیز
  پاسخ

سپاس شده توسط: fake ، developer ، shazde
سلام بازیتون خیلی خوبه فقط یک مشکل بنظرم جلوی جذابیت رو گرفته رنگ داخل نقشه سرد به نظر میاد بنظرم یکم گرم کنید بهتر باشه یاعلی
اين همه لاف زن و مدعي اهل ظهور
پس چرا يار نيامد که نثارش باشيم
سالها منتظر سيصدو اندي مرد است
آنقدر مرد نبوديم که يارش باشيم
اگر آمد خبر رفتن ما را بدهيد
به گمانم که بنا نيست کنارش باشيم
آیت الله بهجت(ره)
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary ، shazde
آقا مصطفی ، فکر کنم بازیتون حذف شده !
حالا یا حذف کردید یا هر چیز دیگه ای ، لطفا یک بررسی بکنید .
  پاسخ

(1395/4/25، 02:37 صبح)mahdiirani نوشته است: سلام بازیتون خیلی خوبه فقط یک مشکل بنظرم جلوی جذابیت رو گرفته رنگ داخل نقشه سرد به نظر میاد بنظرم یکم گرم کنید بهتر باشه یاعلی

سلام
ممنون بابت نظرتون، حقیقتش ، فقط بحث سرد بودن جنگ و خونریزی این رنگ رو انتخاب کردیم، یعنی کلا از رنگ های سرد تری استفاده کردیم.

نقل قول: آقا مجتبی ، فکر کنم بازیتون حذف شده !

کوچیک شما، مصطفی هستم.
بازی به خاطر نقض قانون بازار، از حالت انتشار در اومده و ان شاء الله تا شنبه بر میگرده.
ممنون

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/4/25، 04:06 صبح)mostafanastary نوشته است:
(1395/4/25، 02:37 صبح)mahdiirani نوشته است: سلام بازیتون خیلی خوبه فقط یک مشکل بنظرم جلوی جذابیت رو گرفته رنگ داخل نقشه سرد به نظر میاد بنظرم یکم گرم کنید بهتر باشه یاعلی

سلام
ممنون بابت نظرتون، حقیقتش ، فقط بحث سرد بودن جنگ و خونریزی این رنگ رو انتخاب کردیم، یعنی کلا از رنگ های سرد تری استفاده کردیم.

نقل قول: آقا مجتبی ، فکر کنم بازیتون حذف شده !

کوچیک شما، مصطفی هستم.
بازی به خاطر نقض قانون بازار، از حالت انتشار در اومده و ان شاء الله تا شنبه بر میگرده.
ممنون

عذر میخوام ی اشتباه فکری بود .
امیدوارم که مشکلی نباشه ، بازیتون در سبک دیفنس واقعا عالی بود . بهتون توصیه میکنم برای بازیتون حتما از تبلیغات عدد و یا تپسل استفاده کنید ، واقعا گیرا هست و موفق خواهد بود .

موفق و پیروز باشید
  پاسخ

(1395/4/24، 11:40 صبح)mohammadhassan نوشته است: امید وارم ناراحت نشید ولی به نظر من بازی شما یک کپی واضح از بتلفیش هست

کلا بازی های سبک دفنس همه گیم پلیشون یکیه و ابتکار در اونا خیلی سخته و شما نمی تونی بگی این بازی عین بتلفیشه اونوقت باید به جنگ خلیج بگیم خود استیم پانکه چون گرافیک هاشم کپین
همیشه اعتقاد داشتم حیفه که با کامپیوتر بازی کرد ولی آخرش به بازی ساختن علاقه مند شدم...
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1395/4/25، 09:38 صبح)mahdi797979 نوشته است:

کلا بازی های سبک دفنس همه گیم پلیشون یکیه و ابتکار در اونا خیلی سخته و شما نمی تونی بگی این بازی عین بتلفیشه اونوقت باید به جنگ خلیج بگیم خود استیم پانکه چون گرافیک هاشم کپین

اصلا خود جنگ خلیج، فقط فارسی شده و پرداخت درون برنامه بهش اضافه شده.

راستش من خودم قبل از اینکه، تیمی که اینو فارسی کرده بخره، میخواستم بخرم، مشکلاتی پیش اومد و نشد، بعد از چند وقت دیدم اینو گذاشتن.

[تصویر:  tower-defense-game-8276_image_8276.jpg]

[تصویر:  tower-defense-game-8276_imgs_8276_1.jpg]
[تصویر:  tower-defense-game-8276_imgs_8276_2.jpg]

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
(1395/4/25، 10:33 صبح)mostafanastar نوشته است: اصلا خود جنگ خلیج، فقط فارسی شده و پرداخت درون برنامه بهش اضافه شده.

راستش من خودم قبل از اینکه، تیمی که اینو فارسی کرده بخره، میخواستم بخرم، مشکلاتی پیش اومد و نشد، بعد از چند وقت دیدم اینو گذاشتن.
  هنوز بازیتون رو ندیدم ولی مطمعن هستم بازی بسیار عالی هست تبریک میگم اگه میشه خصوصی رو چک بکنید ممنون
  پاسخ

آقا بازی حذف شده از بازار  39
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر