بازی دفاعی " مدافعان حرم " منتشر شد.
سلام؛
تبریک میگم مصطفی جان ! با اینکه خودت میگی که از سودش راضی نبودی ولی بنظرم مبلغ قابل توجهیه یک میلیون تومن ! شما فقط درآمد رو نگاه نکن ! اینم به خودت بگو که اولین بازیت بوده که درون پرداخت داشته ( البته مطمعن نیستم قبلش بازی درون پرداخت داشتین یا نه p: ) و اینجوری تجربت بیشتر شده ( راه حل ضدهک کردن بازی مخصوصا )، از طرف دیگه ساخت اجزای بازی خودش مطمعنا براتون چالش هایی داشته که الان مطمعنا خیلی سواد کانستراکتیتون با زمانی که ساخت بازی رو شروع نکرده بودین فرق داره و این خیلی ارزشمنده !

همیشه نتیجه نباید به موفقیت مالی ختم بشه ! تجربه خیلی مهم تره بنظرم ! شاید الان از درآمد راضی نباشید ولی با تجربه ای که کسب کردید مطمعنا در بازی بعدیتون اصولی تر و با یه بیزینس پلن فوق العاده میتونید هدف مالی رو هم فتح کنید و فروش خوبی رو تجربه کنید !

امیدوارم کارها و صحبتتون سرمشق بشه برای کسایی که نمیتونستن ریسک و خطرپذیری ساخت بازی رو به جون بخرن و الان با یه روحیه ی خوب کارشون رو شروع کنن البته اصولی و حرفه ای.

در اخر اینکه امیدوارم کانستراکت به جایگاهی بهتر از چیزی که الان هست دست پیدا کنه ! به امید موفقیت همه ی بچه های انجمن ! سال پرپولی داشته باشین D:

Sent from my LG-E612
  پاسخ

سپاس شده توسط: shaygaaan ، mostafanastary
ممنون.

اره، من خودم تجربیات زیادی رو در ساخت این بازی بدست آوردم و همین هم برای من بسه، فقط چون دوستان از بابت مالی پرسیده بودند، گفتم از چیزی که فکر میکردم، خیلی کمتره تا الان.
واقعیت امر اینه که من بازی رو بیشتر از بابت فرهنگی و ارزشی بودن ساختم. وگرنه میتونستم کار دیگه ای رو انجام بدم.
به خاطر اینکه بی ارزش نباشه کار هم، پرداخت درون برنامه رو قرار دادم.
اما کمی که جلو رفتم، دیدم بهتره از بابت مالی، درآمدی هم داشته باشه که دلگرم ساخت بازی های بهتر بشم.

در نهایت برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت میکنم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: chips ، shaygaaan
خب خداروشکر ، شما خوشحال باشی ، ما هم به خوشحالی و سود شما خوشحال میشیم .
امیدوارم که باقی بروبکسی که دارن برای بازی هاشون زحمت میکشن هم یک درآمد خستگی شکن به دست بیارن ...
15
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary
ممنونم از شما آقا مصطفی عزیز که در رابطه با تاثیر قرار گرفتن بازی دربرگزیده ها مارو راهنمایی کردی.
موفقیت روز افزون رو برای شما و همه بازیسازان ایرنی خواستارم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mostafanastary
(1395/6/14، 05:28 عصر)hesam3 نوشته است: خب خداروشکر ، شما خوشحال باشی ، ما هم به خوشحالی و سود شما خوشحال میشیم .
امیدوارم که باقی بروبکسی که دارن برای بازی هاشون زحمت میکشن هم یک درآمد خستگی شکن به دست بیارن ...
15
ممنون.
(1395/6/14، 05:46 عصر)chips نوشته است: ممنونم از شما آقا مصطفی عزیز که در رابطه با تاثیر قرار گرفتن بازی دربرگزیده ها مارو راهنمایی کردی.
موفقیت روز افزون رو برای شما و همه بازیسازان ایرنی خواستارم.
خواهش میکنم
(1395/6/14، 05:54 عصر)hunk نوشته است: راستی اقای نستری یک
پیشنهاد براتون دارم البته عذر بنده رو پذیرا باشید من در حدی نیستم که پیشنهاد بدم اما امیدوارم خوشتون بیاد
بنظرم کمی سبک بازی رو به سوی سبک بازی warcraft سوق بدید یعنی چند کاراکتر با هم برای مثال سردار سلیمانی در مقابل یکی از فرماندهان کفار اینطوری بازی زیبا تر میشه
خواهش میکنم.شما لطف داری،
متوجه نشدم دقیقا!
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بازی بسیار عالیه ولی سوال من در مورد بازی نیست

فقط میخواستم بدونم آقای "alirezagamemaker"  که میگفتن من درون پرداخت این بازی رو هک میکنم آخرش تونستن این کارو بکنن یا نه؟؟!!! 39
[url=http://construct2.ir/User-alirezagamemaker]

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
خواهش میکنم.

خیر، ایشون هک نکردن، یعنی حرفشون درست بود، ولی اشکال از طرف سرور بود که من برای تهیه آموزش ، یه تغییری داده بودم و اینطوری با لاکی پچر هک میشد، که بعد از اینکه این مورد رو اعلام کردن که هک شده، من کد رو اصلاح کردم.

وگرنه از طریق آموزشی که در سایت قرار دادم، امکان هک، اصلا وجود نداره.
  پاسخ

سپاس شده توسط: royapm ، seyed
سلام 
سورس بازی هم میزارید؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام. داخل ساخت این بازی از پت فایند استفاده کردی دیگه؟ درسته؟
منم میخوام درستش کنم یعنی درست کردم، اما یه سری قابلیت اضافه کردم که مثلاً دشمن از حرکت
لحظه ای به ایسته و ....

همین اولی یه باگ داره اونم اینه که وقتی می ایسته دیگه نمی تونم حالش کنم بعد از چند ثانیه
دوباره به حرکتش ادامه بده، چندین راه رو امتحان کردم اما هیچ کدوم عمل نمی کنن.

اونت ها رو هم توی این تاپیک گذاشتم، لطف کن یه نگاهی بهشون بنداز
که راه حل چیه؟

دستور پت فایند و مشکل در اجرای دستور

-
-
عبادت بی ولای او نمازیست بی وضو / به منکر علی بگو نماز خود قضا کند
_________

سلام به کانستراکتی های عزیز، خوشحالم بعد از مدت ها دوباره تونستم به
انجمن برگردم

سال نو مبارک
-
[تصویر:  Logo.Hiwa-Game-4.jpg]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام آقا مصطفی واقعا بازی خیلی خوب و با کیفیتی هست اگه میشه یه آموزش درباره ساخت منو مراحل بدید لطفا ! ممنون  4
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازی تانک وار کامل شد (:--ALI--:) 0 150 1402/12/7، 03:57 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  بازی جواب طلایی alirezauu13 4 522 1402/8/17، 06:52 عصر
آخرین ارسال: hasansanaei
Smile اولین بازی من :) SHAMIRZA 4 776 1402/6/30، 08:35 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  قسمت چهار منطقه آلوده منتشر شد alii 3 880 1402/6/26، 09:33 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba81