حل شده فضای خالی
Thumbs Down 
چرا فضای خالی در بازی موقع تست کردن وجود دارد. من تمام فضا را پر کردم اما موقع تست فضای سفیدی وجود دارد. اندازه لایوت با اندازه دوربین یکی است و از حالت Scale Outer استفاده کردم. 800*400.
  پاسخ

سپاس شده توسط: keyhan
دوست عزیز حتما این پست را نگاه کنید متوجه میشید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
چطوری اتوماتیک بتوانیم لایوت را با همه صفحه نمایشگر ها تنظیم کنیم .من از تابعی استفاده کردم  که اندازه روزلوشن صفحه فرد را بگیرد سپس براساس آن صفحه لایوت بزرگ شود . این روش تا حدودی جواب داد اما یه مشکل دارد. واین هست که باید رزلوشن بازی را تغییر دهد نه اندازه لایوت . شما پیشنهاد می دهی که از چه حالت بزرگ نمایی استفاده کنم .
تا جایی که می دانم اکثر روزلوشن کامپیوتر به نسبت 1.5 تغییر می کند .
موبایل هم بیشتر روزلوشن 800*480 بین 960*1280 است. 
نسبت عمودی و افقی را چطر تنظیم کنیم تا تمام صفحه شود. واقعا پوشاندن کل مرحله بازی خیلی درد سر دارد با کانسراکت. من با انجین ساده تری دی گیم استادیو هیچ مشکلی در این رابطه نداشتن.
من اندازه لایوت  ودوربین را برای 480*800 تنظیم کردم با اینکه دوربین هم ثابت است با موبایلی با این روزلوشن باز کمی فضای خالی وجود دارد

پاسخ

اگر نظر من را می خوای از Lettrbox scale استفاده کن چون معمولا رو اکثر گوشی ها جواب میده(رو 15 تا گوشی با صفحه نمایش مختلف تست کردم جواب داد تقریبا خوب بود) و روزلوشن 484*854 در حالت افقی و 854*484 در حالت عمودی که من برای گوشی گرفتم عالی بوده ولی اینکه بخوای در حالت عمودی بازی بسازی و در صورت چرخش صفحه بازی افقی بشه بر عکس بسیاری از بازی ها اون چیزی که بخوای نمیشه چون از Lettrbox scale استفاده کردیم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
آیا اکشنی وجود دارد که اندازه لایوت با اندازه صفحه نمایشگر یکی شود و لیوت کل صفحه را بپوشاند حالت کشیدن لایوت نه بزرگنمایی
  پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 960 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 423 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 363 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,512 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,054 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: