اندازه layuot در اندروید باید چقدر باشه؟
سلام دوستان.میخواستم بدونم اندازه layuot برای بازی های اندروید باید در چه ملاکی تنطیم بشه؟در هر اندازه ای که باشه، به خوبی صفحه گوشی نمایش داده میشه؟بعد چیکار کرد که بازی به صورت افقی اجرا بشه؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
در مورد اندازه صفحه در این قسمت سایت می توانید بخوانید ولی اگر نظر من را می خواهید 485*854 که بر روی گوشی های صفحه نمایش 4 به بالا تست کردم و خیلی خوب جواب داده البته با حالت Letterbox scale.
در مورد افقی اگر بازیتون را در حالت افقی ساختین باید در قسمت ویژگی های پروژتون قسمت ...
...oran
گزینه  Landscape را انتخاب کنید و در هنگام خروجی در XDK نیز چنین کاری را انجام دهید تا دیگر بازی فقط در حالت افقی رخ دهد و عمودی نشود.
  پاسخ

سپاس شده توسط: mahdikafshgar ، mehrad77
(1393/12/4، 11:32 عصر)wowxpria نوشته است: در مورد اندازه صفحه در این قسمت سایت می توانید بخوانید ولی اگر نظر من را می خواهید 485*854 که بر روی گوشی های صفحه نمایش 4 به بالا تست کردم و خیلی خوب جواب داده البته با حالت Letterbox scale.
در مورد افقی اگر بازیتون را در حالت افقی ساختین باید در قسمت ویژگی های پروژتون قسمت ...
...oran
گزینه  Landscape را انتخاب کنید و در هنگام خروجی در XDK نیز چنین کاری را انجام دهید تا دیگر بازی فقط در حالت افقی رخ دهد و عمودی نشود.
ممنون داداش 15 3

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1393/12/4، 11:32 عصر)wowxpria نوشته است: در مورد اندازه صفحه در این قسمت سایت می توانید بخوانید ولی اگر نظر من را می خواهید 485*854 که بر روی گوشی های صفحه نمایش 4 به بالا تست کردم و خیلی خوب جواب داده البته با حالت Letterbox scale.
...oran
داداش اگه بخوام اندازه افقی قالبم بینهایت باشه باید چیکار کنم؟بینهایت یعنی که مثل بازی flappy bird باشه.بازیم مثلا رکوردی باشه.

پاسخ

سپاس شده توسط:
نگاه شما اندازه پروژوتون را 854*485 بگیرید ولی اندازه صفحه لیوت را بزرگتر در نظر بگیرید.
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سمپل خود کانستراکت رو ببینید
فک کنم اسمش flying یه چیزی بود
تو ندیدی این گفتن رو
فرق دوستو از دشمن چون
نمی تونستی خوب ببینی
غلطای دیکته ی خوش خط رو

آموزش موتور یونیتی و یه عالمه دیگه!
www.TrueGame.ir
  پاسخ

سپاس شده توسط: MohammadHadi
باید window size را به اندازه صفحه گوشی در نظر بگیرید.ولی اندازه لیوت هرچه باشه مشکلی نداره.ضمنا به پلیرتون رفتار scroll to بدید تا اگه از ویندو سایز خارج شد دوربین با او حرکت کنه و همه جا دیده بشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 899 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 407 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 332 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,477 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,040 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: