بحث و تبادل نظر درباره انجین های مختلف
(1393/12/12، 04:04 عصر)[M.H.P] نوشته است: خروجی مستقیم بدون نیاز به نرم افزار خاصی مثل xdk
مثلهه خروجی که یونییی و گیم میکر استودیو میدن
باید jdk و sdk داشته باشی بعد بهت بعد چند لحظه خروجی apk اندروید میده 
کلا به خروجی بدون دخالت میگن 

آها یعنی اگه داشت، دیگه نیازی به نرم افزار XDK نبود.درسته؟

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1393/12/12، 05:01 عصر)mahdikafshgar نوشته است:
(1393/12/12، 04:04 عصر)[M.H.P] نوشته است: خروجی مستقیم بدون نیاز به نرم افزار خاصی مثل xdk
مثلهه خروجی که یونییی و گیم میکر استودیو میدن
باید jdk و sdk داشته باشی بعد بهت بعد چند لحظه خروجی apk اندروید میده 
کلا به خروجی بدون دخالت میگن 

آها یعنی اگه داشت، دیگه نیازی به نرم افزار XDK نبود.درسته؟

نه دیگه
فقط sdk و jdk
  بعد از یک سفر ۱۲ روزه ...
  در حال انجام کارهای نهایی بازی "پرپر"
به زودی زود در جشنواره بازیسازان مستقل
و بعد از اون برای مارکتهای اندرویدی
4 3 
  پاسخ

سپاس شده توسط:
درباره موتور های بازی ساز که تحقیق میکردم یک سوالی برام پیش اومد واسه همین گفتم تاپیک رو بالا بیارم بپرسم:

میخواستم بدونم تفاوت cocos2d با cocos2d-x چیه؟
خیلی ممنون میشم اگه دوستان اطلاع دارن توضیح بدن
[تصویر:  iyi4_6-28-2015_6-38-49_am.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
Cocos2d فقط برا آیفونه و زبانش سی هست
ولی cocos2dx برا همه پلتفرمها خروجی میده
و زبانش c++ و جاوااسکریپت و لوا هست
ولی اگه برا شروع تنهایی میخواید بازی بسازید
این موتور اصلا توصیه نمیشه
! KEEP CALM AND LOVE CONSTRUCT 2 
آرام باش و به کانستراکت 2 عشق بورز !
  پاسخ

سپاس شده توسط: esmail33 ، seyed
(1394/5/1، 11:15 صبح)esmail33 نوشته است: درباره موتور های بازی ساز که تحقیق میکردم یک سوالی برام پیش اومد واسه همین گفتم تاپیک رو بالا بیارم بپرسم:

میخواستم بدونم تفاوت cocos2d با cocos2d-x چیه؟
خیلی ممنون میشم اگه دوستان اطلاع دارن توضیح بدن

سلام

Cocos2D یک خانواده از فریم‌ورک‌هاست که برای ساخت بازی‌ها و اپلیکیشن‌های کراس‌پلتفرم استفاده می‌شن و یکی از زیرمجموعه‌هاش Cocos2D-X هست که با زبان ++C و Lua کار می‌کنه.

بقیّه‌ی اعضای این خانواده عبارتند از:
cocos2d-js (زبان جاوا اسکریپت)
(cocos2d (Python 
Cocos2d-Swift (زبان Objective-C)
Cocos2D-XNA

برای اطّلاعات بیشتر می‌تونید به سایت سازنده‌ش مراجعه کنید:
http://cocos2d.org/
معجزات طبیعت هایی هستند که با آن‌ها مأنوس نشده‌ایم
و طبیعت معجزه‌ایست که با آن انس گرفته‌ایم
علی صفایی حائری
  پاسخ

سپاس شده توسط:
به نظر من آنریل انجین 4 از همه به تره چون هم دو بعدی و سه بعدی هست همه پلتفرمر ها هم ساپورت میکنه رندمان بالایی دا وگرافیک عالی و رایگان هست ومی توانید از کل امکانات استفاده کنی ومخصوصا در نسخه جدید یه قابلیتی به نام  بلوپرینت هست که مثل همین کانستراکت هست وخیلی هم کامل تر ومی تونید بدون حتی یک خط کد نویسی  بازی با گرافیک عالی بسازید وراحت برای اندروید خروجی بگرید و حتی برایPS4 و ایکس باکس وان
لینک آشنایی با بلوپرینت
  پاسخ

سپاس شده توسط:
پارسا جان یه نگاهی به تاریخ تاپیک هم بکن
-- همینی که هستی باش --
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/2، 01:24 عصر)parsa9434111 نوشته است: به نظر من آنریل انجین 4 از همه به تره چون هم دو بعدی و سه بعدی هست همه پلتفرمر ها هم ساپورت میکنه رندمان بالایی دا وگرافیک عالی و رایگان هست ومی توانید از کل امکانات استفاده کنی ومخصوصا در نسخه جدید یه قابلیتی به نام  بلوپرینت هست که مثل همین کانستراکت هست وخیلی هم کامل تر ومی تونید بدون حتی یک خط کد نویسی  بازی با گرافیک عالی بسازید وراحت برای اندروید خروجی بگرید و حتی برایPS4 و ایکس باکس وان
لینک آشنایی با بلوپرینت
همه ی اینا درست !
ولی آنریل حجم خروجی اندرویدش خیلی زیاده و ما هم که غیر از اندروید بازار دیگه ای نداریم. پس آنریل منتفیه !

پ.ن : بنظرم در حال حاظر یونیتی مناسب ترین انتخابه.

Sent from my LG-E612
  پاسخ

سپاس شده توسط: amira94
(1395/6/2، 08:15 عصر).Pi نوشته است:
(1395/6/2، 01:24 عصر)parsa9434111 نوشته است: به نظر من آنریل انجین 4 از همه به تره چون هم دو بعدی و سه بعدی هست همه پلتفرمر ها هم ساپورت میکنه رندمان بالایی دا وگرافیک عالی و رایگان هست ومی توانید از کل امکانات استفاده کنی ومخصوصا در نسخه جدید یه قابلیتی به نام  بلوپرینت هست که مثل همین کانستراکت هست وخیلی هم کامل تر ومی تونید بدون حتی یک خط کد نویسی  بازی با گرافیک عالی بسازید وراحت برای اندروید خروجی بگرید و حتی برایPS4 و ایکس باکس وان
لینک آشنایی با بلوپرینت
همه ی اینا درست !
ولی آنریل حجم خروجی اندرویدش خیلی زیاده و ما هم که غیر از اندروید بازار دیگه ای نداریم. پس آنریل منتفیه !

Sent from my LG-E612

دقیقا . شما هرچی بسازی کمتر صد مگ نمیشه و این یعنی فاجعه . کد نویسی هم سخت نیست دوستان خداروشکر تو دوره ی زندگی میکنیم ک برای یادگیری فقط نیاز به از جا بلند شدن هست و ی سرچ تو نت زدنه . 
تو همین انجمن هم اموزش هایی خوبی هست . من از وب تارگت استفاده کردم 
موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/6/3، 05:06 صبح)danials008 نوشته است:
(1395/6/2، 08:15 عصر).Pi نوشته است:
لینک آشنایی با بلوپرینت
همه ی اینا درست !

Sent from my LG-E612

دقیقا . شما هرچی بسازی کمتر صد مگ نمیشه و این یعنی فاجعه . کد نویسی هم سخت نیست دوستان خداروشکر تو دوره ی زندگی میکنیم ک برای یادگیری فقط نیاز به از جا بلند شدن هست و ی سرچ تو نت زدنه . 
تو همین انجمن هم اموزش هایی خوبی هست . من از وب تارگت استفاده کردم 
موفق باشید

کی گفته که کم تر از صد مگ نمیشه شما اگر دو بعدی کار کنی وسبک کم تر هم میشه بعد انریل انجین 4 کم ترین لگ و اشکالات را دارد و بدون برنامه نویسی هست بعد شما یه بازی با گرافیک عالی و داستانی خوب بساز اگر عالی باشه هیچ کس به حجم اون نگاه نمی کنه (البته میشود کم تر از صد مگ باشد ولی خوب بازم)
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تایپیک گفتگوی آزاد shazde 658 260,648 1401/11/25، 09:49 عصر
آخرین ارسال: LALI.ARB
  سوال : استیم hasansanaei 1 1,712 1400/7/24، 11:18 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  زبان برنامه نویسی M.Y 16 8,511 1400/6/19، 03:25 عصر
آخرین ارسال: Prince
  طرح صیانت مجلس شورای اسلامی M.Y 9 4,305 1400/5/26، 02:11 عصر
آخرین ارسال: M.Y