کار نکردن بعد از خروجی
سلام دوستان
من وقتی از ویدیو استفاده میکنم تو پروژم هنگام تست با مرورگر و nw.js درست کار میکنه ولی وقتی از کوکون خروجی apk میگیرم تو گوشی بعد از نمایش لوگوی کوکون کلا صفحه سیاه میشه و چیزی نشون داده نمیشه.
حتی تو خروجی exe برای کامپیوتر هم درست کار میکنه ولی تو خروجی کوکون برای گوشی این مشکل رو دارم..
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/7/1، 04:21 صبح)royapm نوشته است: سلام دوستان
من وقتی از ویدیو استفاده میکنم تو پروژم هنگام تست با مرورگر و nw.js درست کار میکنه ولی وقتی از کوکون خروجی apk میگیرم تو گوشی بعد از نمایش لوگوی کوکون کلا صفحه سیاه میشه و چیزی نشون داده نمیشه.
حتی تو خروجی exe برای کامپیوتر هم درست کار میکنه ولی تو خروجی کوکون برای گوشی این مشکل رو دارم..

بله من هم همین مشکل رو دارم البته نه با اد کردن فیلم من وقتی با کانسترکت آشنا شدم و یاد گرفتم شروع کردم یه پروژه سنگین زدن البته پلاگین های غیر رسمی هم داشت داخلش که بعضی دوستان میگفتن واسه اون بوده.[تصویر:  17.gif]..که خلاصه اینطوری خروجیام سیاه میشد + بار اول خروجیای من تو گوشیای رده پایین نه البته فقط رده پایین تو صفحه های کوچیک تر تمام صفحه نبود.[تصویر:  13.gif]

خلاصه اگه شما هم راهی پیدا کردی که درست بشه من و درجریان بزارید لطفا من فیلا کانسترکت رو ول کردم و رفتم سراغ گیم میکر و یونیتی که با رابط کاربری گیم میکر نتایج بهتری گرفتم چون یونیتی برا من واقعا پیچیده بود[تصویر:  4.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: royapm
سلام
پلاگین ویدیو توی خروجی کوکون کار نمیکنه!  20
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: royapm
کسی پلاگینی نمیشناسه که بشه از ویدیو استفاده کرد و تو کوکون برای اندروید خروجی گرفت؟ بسیار واجبه چون اگه انیمیشن هامو وارد بازی نتونم بکنم دیگه بازیم اونجوری که میخوام حرفه ای در نمیاد.
یعنی برای برنامه به این خوبی راهی نیست که ویدیو گذاشت و با کوکون هماهنگ باشه؟!!!
خروجی اینتل نمیخوام چون خیلی بده و هم حجمش خیلی میره بالا و هم بازی اصلا درست کار نمیکنه
  پاسخ

سپاس شده توسط:
خب اگه خیلی واجبه از برنامه هایی که فیلم رو تبدیل به gif میکنند استفاده کنید بعد اون رو به یه اسپرایت با انیمیشن اضافه کنید
بازی میکروفن در ایران اپس:http://iranapps.ir/app/com.game.microphone

[تصویر:  4.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/7/2، 12:51 صبح)montazeria نوشته است: خب اگه خیلی واجبه از برنامه هایی که فیلم رو تبدیل به gif میکنند استفاده کنید بعد اون رو به یه اسپرایت با انیمیشن اضافه کنید

خروجی انیمیشنم تو حالت gif با کمترین کیفیت میشه 60 مگ! اصلا نمیشه وارد کانستراکت کرد چه برسه به اینکه بخوایم تو بازی بزاریم. ولی همون انیمیشن با فرمت mp4 میشه 4 مگ و حتی کمتر
اصلا اصولی هم نیست که آدم بخواد با فرمت gif قرار بده . اینکه نمیتونم از ویدیو استفاده کنم تو بازی خیلی خیلی منو از کانستراکت دلسرد کرد
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 961 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 424 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 363 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,513 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,054 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: