کمک مشکل خروجی با b4a
سلام رفقای جانم ، کمک ، می دونم که با b4a خروجی گرفتن کیفیت رو میاره پایین و ... . پس لطفا جواب من رو بدهید . من یه خروجی از بازیم با b4a گرفتم و در گوشی نصب کردم خوب بود . اما وقتی می خوام برم داخل بازی ، از اون میاد بیرون و ارور میده که : 
نمیدونم چی چی اسم بازی استوپد . کمککککککککککککککککککککک
  پاسخ

سپاس شده توسط:
force close 
میده ، این ارور هم به دو دلیل میاد .

دسترسی های برنامه کم یا زیاد هست ...
در قسمتی از کد ها اشتباهی کردید .

اگر از b4a خروجی میخواید بگیرید توصیه میکنم حداقل از اکلیپس یا اندروید استدیو خروجی بگیرید که حداقل مشکلات برنامه نویسی توی فایل رو قبل از خروجی نشون بده .

درضمن فکر میکنم برای خروجی از طریق b4a و اکلیپس و اندروید استدیو باید خروجیتون از html5 باشه نه کردوا .

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/7/4، 12:23 صبح)hesam3 نوشته است: force close 
میده ، این ارور هم به دو دلیل میاد .

دسترسی های برنامه کم یا زیاد هست ...
در قسمتی از کد ها اشتباهی کردید .

اگر از b4a خروجی میخواید بگیرید توصیه میکنم حداقل از اکلیپس یا اندروید استدیو خروجی بگیرید که حداقل مشکلات برنامه نویسی توی فایل رو قبل از خروجی نشون بده .

درضمن فکر میکنم برای خروجی از طریق b4a و اکلیپس و اندروید استدیو باید خروجیتون از html5 باشه نه کردوا .

موفق باشید .

شما میدونید چطور باید با اکلیپس یا اندروید استودیو خروجی کانستراکت بگیرم ؟؟؟ اگر می دونید لطفا کامل توضیح بدبد . ممنون
  پاسخ

سپاس شده توسط:
بله میدونم ، سعی میکنم توی همین هفته آموزش ویدئویی و کامل رو با اکلیپس بذارم توی انجمن .
به همراه فایل ها ...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
تورو خدا زود من خیلی به این احتیاج دارم ، بیشتر از اون که فکر کنین .

راستی اگه آموزش رو هرجا گذاشتید یه پیام خصوصی به من بدید . خیلی احتیاج دارم . تا الان 4 ماهه برای خروجی اندروید از کانستراکت تلاش کردم اخرشم هیچی نشد . لطفا زودتر این اموزش رو بذارید و یه پیام به من بدید .
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 961 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 423 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 363 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,513 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,054 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: