ساخت بازی آنلاین توسط وای فای (شبکه محلی)
(1396/6/8، 07:28 صبح)ARMAN_IRBAX نوشته است: سلام خدمت دوستان سرچ بکن و عزیز تر از جانم......
خب من یه پیشنهاد میدم....
ما گیریم که سایت scirra این پست و این پست رو الکی زده و پلاگین air console تنها کاربردش تبدیل گوشی به joypad هست!!!!!(که من اصلا اینطور فکر نمی کنم و دوستمون جسارتا اشتباهی سرچ کرده و کسی نمیاد به خاطر یه پلاگین سایت airconsole.com رو راه اندازی کنه!!!!!!شما باید کلید واژه ی "airconsole construct2" رو سرچ می کردین تا نتیجه ی دلخواه بدست بیاد)
بحث سر این نیست که air console می تونه یا نمی تونه!!!!!!!!!!!!
بحث سر این هست که چطوری با نقطه اتصال قابل حمل یا به اصطلاح Hotspot دو دستگاهو به هم وصل یا به اصطلاح match کنیم تا بشه از این طریق بازی کرد اونم به صورت آفلاین و چند نفره................
روش ارایه کردن سخت نیست ..... عملی کردن روش سخته................
منم می تونم همون اول شونصد تا راه بذارم پیش پای طرف................مثلا بش بگم برو خودت یه پلاگین بنویس که اینکارو برات انجام بده..........ولی ببینید.......مطمنا طرف کج نیست که این حرفا اول کار به ذهنش نرسه و الکی پست بزنه......طرف بلد نیست و در خواست آموزش کرده.....ما باید بهش یاد بدیم.......
+و در نهایت یه نکته باقی مونده و اونم اینه که دوستان.....شما که اینقد سرچ می کنین ودست به سرچتون خوبه همون اول سرچ کردنتون این عبارتو ندیدین؟؟؟؟به آرتیکل توجه کنید....
[تصویر:  airconsole1.png]
[تصویر:  airconsole_2.png]

سلام. داداش این لینکارو که خودم هم داده بودم تو چند تا پست قبلی ام، مشکل اینه که local multiplayer به معنای offline نیست، اینکه یه کامپیوتر متصل به اینترنت، بشینی با دوستت با دو تا موبایل بازی کنی و صفحه بازی رو کامپیوتر باشه، خوب این local multiplayer حساب میشه، یعنی بازی دو نفره محلی، نگفته که آفلاین... (خواهشا یه سرچ همین الان تو گوگل ایمیج بزن، میبینی که لوکال مولتی پلیر یعنی همین، همه نشستن پشت کنسول یا کامپیوتر با دسته دارن بازی میکنن، airconsole هم اسمش روشه یعنی کنسول بازی ابری، یعنی بازی رو سایته، اندروید میشه دسته، پلاگین کانستراکت هم دقیقا مال همینه که لوکال مولتی پلیره، یعنی بازی چند نفره محلی، که همه کنار همند)و اینکه میخوای کاری کنی با hotspot که دو تا بازی کانستراکت تو اندروید به هم وصل بشن، تنها راهش اینه که بصورت native یکی رو سرور کنی، با مرورگر نمیشه، و پلاگین airconsole هیچ کمکی نمیتونه بکنه، چون این با اینترنت، از گوشی اطلاعات رو میفرسته به سایت خودش و میگیره که کار خاصی نیست و اصلا به درد اتصال به هم نمیخوره ... سورس هاش رو هم خوندم، هیچ اثری از توابع ارتباطی با هم نبود، فقط یه سری تابع بود که api سایت خودش رو call میکردن.
ببین این لینکو:
Object moved
گفته میتونم تو سایت خودم بازی رو بذارم، گفته نه، چون از api سایت خودمون استفاده میکنه.
این یکی هم ببین:
Moved Permanently
صفحه 6 گفته دو تا بروزر نمیتونن مستقیم به هم وصل باشن، یه سرور لازمه، که میشه همین که شما بصورت native رو یه دستگاه که hotspot اش روشنه، یه پلاگین بنویسی که سرور بشه...
اینکه میگی:
" بحث سر این نیست که air console می تونه یا نمی تونه!!!!!!!!!!!!
بحث سر این هست که چطوری با نقطه اتصال قابل حمل یا به اصطلاح Hotspot دو دستگاهو به هم وصل یا به اصطلاح match کنیم تا بشه از این طریق بازی کرد اونم به صورت آفلاین و چند نفره................ "
خوب منم همینو میگم، میگم airconsole نمیتونه، چند تا راه هم برا کسی که میخواد دولوپ کنه گفتم، یا تو اندروید یه wrapper بنویسه، یا پلاگین native بنویسه و ... فک کنم سوء تفاهم این بود که فک کردین مخاطبم کس خاصیه، تاپیک راجع به بازی مولتی پلیر آفلاینه با wifi، من هم کلی راجع به کسی که میخواد اینکارو بکنه نوشتم، درسته که یجورایی درخواستش رو دوستمون دادن، ولی من مختص ایشون ننوشتم، اگه میخواستم مختص ایشون بنویسم، که یه کلمه میگفتم "نمیشه!"... من برا هر کسی که تاپیک رو میبینه نوشتم، مخصوصا خودت، که از همه مصمم تر بودی، حالا این همه وقت گذاشتم با جزئیات نوشتم چرا استفاده از airconsole کمکی نمیکنه و راه چیز دیگه است، نمیگم تشکر کن ولی آخه ... ایشون مطمئنم هنوز سر حرفش هست، شما یه پلاگین برای اینکار بنویس، ایشون هم 200 تومنشون رو میدن، خدایی زحمت اینکار بنظرم از 200 هم خیلی بیشتره ... بی خیال، من هر چی بگم شما سر جنگ داری، نمیدونم بخاطر چی ولی اگه بازم دلخوری، من عذر خواهی میکنم  ...
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrshad Farahani ، Dr.AR ، mahdi222
آپدیت:

-----------
دوستان فک میکردم پلاگین نویسی native (قابلیت های محلی اندروید) برای construct 2 کار سختی باشه، ولی construct 2 با cordova کار میکنه، یعنی میتونیم از پلاگین های cordova توی کد استفاده کنیم، پلاگین ساخت websocket هم برای cordova هست... فقط کاری که میمونه اینه که یه پلاگین برای کانستراکت بنویسیم که اون توابع رو اجرا کنه... -> خودم یه wrapper(پلاگینی تو کانستراکت که با پلاگین cordova متناطر کار کنه) نوشتم (کامل نه، همینجوری یه چیز تستی) که ببینم اکیه یا نه، اکی شد... -> 
قابلیت های ساختن websocket ، فرستادن مسیج به یه نفر که وصل شده، وقتی وصل شد بفهمیم که وصل شده و ...
و میدونید که خود کانستراکت یه پلاگین websocket داره، که میتونه به هر وب ساکتی وصل شه...
تست که کردم، یه دکمه ساخت وب ساکت، یه دکمه اتصال به وب ساکت ، یه دکمه ارسال پیام گذاشتم... و اندروید ، و یه اندروید دیگه، و یه کامپیوتر ، کامل به هم وصل شده اند و به هم پیام دادند... (با آیپی لوکال 192.168.1.1 که شبکه خونگی است(مودم) وصل شدم و اینترنت قطع بود)
ولی چون دو تا اندروید مودم بینشون نیست، یکی hotspot روشن میکنه اونیکی بش وصل میشه، و آیپی پیش فرض هات اسپات هم 192.168.43.1 است، پس مشکلی نیست و مثل همینه...
----------------
خلاصه یه پلاگین websocket نوشتم که یه دستگاه اندروید که هاتاسپاته، میتونه یه websocket بسازه که اونیکی وسیله بهش وصل شه... ولی تستی بود، یعنی هنوز همه قابلیت هاش رو کامل توی کانستراکت ننوشتم، که کاری نداره، ولی یه روزی وقت میگیره که یه پلاگین تمیز بنویسم، بعدش شاید پولی یا مجانی share کردم... ولی اصلا یه پلاگین دیگه هم هست، که میشه با بلوتوث ، دستگاه هارو وصل کرد و داده ارسال کرد :
CordovaBluetoothSerial
از اینجا میتونید دانلود کنید یا بخرید:

پلاگین قابلیت های اندروید برای کانستراکت  Cranberrygame construct2-cordova-plugins
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/6/12، 01:14 صبح)[email protected] نوشته است: آپدیت:

-----------
دوستان فک میکردم پلاگین نویسی native (قابلیت های محلی اندروید) برای construct 2 کار سختی باشه، ولی construct 2 با cordova کار میکنه، یعنی میتونیم از پلاگین های cordova توی کد استفاده کنیم، پلاگین ساخت websocket هم برای cordova هست... فقط کاری که میمونه اینه که یه پلاگین برای کانستراکت بنویسیم که اون توابع رو اجرا کنه... -> خودم یه wrapper(پلاگینی تو کانستراکت که با پلاگین cordova متناطر کار کنه) نوشتم (کامل نه، همینجوری یه چیز تستی) که ببینم اکیه یا نه، اکی شد... -> 
قابلیت های ساختن websocket ، فرستادن مسیج به یه نفر که وصل شده، وقتی وصل شد بفهمیم که وصل شده و ...
و میدونید که خود کانستراکت یه پلاگین websocket داره، که میتونه به هر وب ساکتی وصل شه...
تست که کردم، یه دکمه ساخت وب ساکت، یه دکمه اتصال به وب ساکت ، یه دکمه ارسال پیام گذاشتم... و اندروید ، و یه اندروید دیگه، و یه کامپیوتر ، کامل به هم وصل شده اند و به هم پیام دادند... (با آیپی لوکال 192.168.1.1 که شبکه خونگی است(مودم) وصل شدم و اینترنت قطع بود)
ولی چون دو تا اندروید مودم بینشون نیست، یکی hotspot روشن میکنه اونیکی بش وصل میشه، و آیپی پیش فرض هات اسپات هم 192.168.43.1 است، پس مشکلی نیست و مثل همینه...
----------------
خلاصه یه پلاگین websocket نوشتم که یه دستگاه اندروید که هاتاسپاته، میتونه یه websocket بسازه که اونیکی وسیله بهش وصل شه... ولی تستی بود، یعنی هنوز همه قابلیت هاش رو کامل توی کانستراکت ننوشتم، که کاری نداره، ولی یه روزی وقت میگیره که یه پلاگین تمیز بنویسم، بعدش شاید پولی یا مجانی share کردم... ولی اصلا یه پلاگین دیگه هم هست، که میشه با بلوتوث ، دستگاه هارو وصل کرد و داده ارسال کرد :
CordovaBluetoothSerial

پلاگین قابلیت های اندروید برای کانستراکت  Cranberrygame construct2-cordova-plugins

مرسی قبلا اینم (پلاگین بلوتوث)امتحان کردم- برای خروجی کوکون هم نمیتونم تعریفش کنم (بلد نیستم-نه آدرس گیت هاب داره نه اسمشو تو سرچ پیدا کرد)-یه بنده خدای دیگه خروجی اینتل گرفته بود آدرس بلوتوث های pair شده رو لیست میکرد ولی چیزی ارسال و دریافت نمیشد- در مورد وب سوکت هم یه نفر قبلا گفته بود شاید بشه یه کارایی کرد-من خیلی سر در نیاوردم- شما لطفا خودت اگه وقت داری انجامش بده . چون میدونی ایده اگه تا 99% راه هم بره تا 100% نشه نمیشه راه حل.
  پاسخ

سپاس شده توسط: [email protected] ، ᔕinaᗪehghani
(1396/6/12، 05:21 عصر)Dr.AR نوشته است:
(1396/6/12، 01:14 صبح)[email protected] نوشته است: آپدیت:

-----------
----------------
CordovaBluetoothSerial

مرسی قبلا اینم (پلاگین بلوتوث)امتحان کردم- برای خروجی کوکون هم نمیتونم تعریفش کنم (بلد نیستم-نه آدرس گیت هاب داره نه اسمشو تو سرچ پیدا کرد)-یه بنده خدای دیگه خروجی اینتل گرفته بود آدرس بلوتوث های pair شده رو لیست میکرد ولی چیزی ارسال و دریافت نمیشد- در مورد وب سوکت هم یه نفر قبلا گفته بود شاید بشه یه کارایی کرد-من خیلی سر در نیاوردم- شما لطفا خودت اگه وقت داری انجامش بده . چون میدونی ایده اگه تا 99% راه هم بره تا 100% نشه نمیشه راه حل.
1.
"نه آدرس گیت هاب داره نه اسمشو تو سرچ پیدا کرد" :
سرچ "Cordova BluetoothSerial" اولین نتیجه:
https://github.com/don/BluetoothSerial
توی سورس پلاگین کانستراکت هم دیدم آدرس داده بود : https://github.com/don/BluetoothSerial -> همینه...

2.
"یه بنده خدای دیگه خروجی اینتل گرفته بود آدرس بلوتوث های pair شده رو لیست میکرد ولی چیزی ارسال و دریافت نمیشد"
ببخشید ولی یه نفر که پلاگین مینویسه به نظرتون اینقدر نمیفهمه که یه بار تست کنه؟ تازه بنده خدا کسی که پلاگسن رو نوشته دو تا فایل دمو(تو  پوشه پلاگین) هم گذاشته... شما تست کن اگه همون فایل دمو ها کار نکرد ... البته دمو هاش با پلاگین phonegap blutooth serial کار میکنه، که دقیقا مثل همونه، باید دو تا پلاگین رو اضافه کنید، و دستی هی عوض کنید، 18 خطه و حدودا 36 بار باید اکشن ها و ... phonegap رو با معمولی عوض کنید، یکم حوصله میخواد...
3.
"در مورد وب سوکت هم یه نفر قبلا گفته بود شاید بشه یه کارایی کرد، شما لطفا خودت اگه وقت داری انجامش بده . چون میدونی ایده اگه تا 99% راه هم بره تا 100% نشه نمیشه راه حل"
من که هر وقت حوصله داشتم انجام میدم، ولی موافق نیستم که این ایده است نه راه حل، چون میگم دقیقا تست کردم روی لوکال به هم وصل شدن، و به هم مسیج دادن... ولی بهر حال حوصله داشتم کداش رو تمیزش میکنم و share میکنم... 
  پاسخ

سپاس شده توسط: Dr.AR
(1396/6/12، 06:33 عصر)[email protected] نوشته است: 1.
"نه آدرس گیت هاب داره نه اسمشو تو سرچ پیدا کرد" :
سرچ "Cordova BluetoothSerial" اولین نتیجه:
https://github.com/don/BluetoothSerial
توی سورس پلاگین کانستراکت هم دیدم آدرس داده بود : https://github.com/don/BluetoothSerial -> همینه...

2.
"یه بنده خدای دیگه خروجی اینتل گرفته بود آدرس بلوتوث های pair شده رو لیست میکرد ولی چیزی ارسال و دریافت نمیشد"
ببخشید ولی یه نفر که پلاگین مینویسه به نظرتون اینقدر نمیفهمه که یه بار تست کنه؟ تازه بنده خدا کسی که پلاگسن رو نوشته دو تا فایل دمو(تو  پوشه پلاگین) هم گذاشته... شما تست کن اگه همون فایل دمو ها کار نکرد ... البته دمو هاش با پلاگین phonegap blutooth serial کار میکنه، که دقیقا مثل همونه، باید دو تا پلاگین رو اضافه کنید، و دستی هی عوض کنید، 18 خطه و حدودا 36 بار باید اکشن ها و ... phonegap رو با معمولی عوض کنید، یکم حوصله میخواد...
3.
"در مورد وب سوکت هم یه نفر قبلا گفته بود شاید بشه یه کارایی کرد، شما لطفا خودت اگه وقت داری انجامش بده . چون میدونی ایده اگه تا 99% راه هم بره تا 100% نشه نمیشه راه حل"
من که هر وقت حوصله داشتم انجام میدم، ولی موافق نیستم که این ایده است نه راه حل، چون میگم دقیقا تست کردم روی لوکال به هم وصل شدن، و به هم مسیج دادن... ولی بهر حال حوصله داشتم کداش رو تمیزش میکنم و share میکنم... 

1.
بدون فاصله هم چیزی پیدا نکرد . . .
آدرس رو با git . زدم نصب شد. البته هر پلاگین گیت هاب رو بزنید پشتشم یه دات گیت، نصب میکنه ولی بازم مثل قبل کار نکرد. من دمویی هم پیدا نکردم.

[تصویر:  shit1.JPG]
2.
"ببخشید ولی یه نفر که پلاگین مینویسه به نظرتون اینقدر نمیفهمه که یه بار تست کنه؟ " بحث فهمیدن نیست ... اینو ببینید
خود نویسنده پلاگین میگه....

[تصویر:  Plugin.JPG]
ضمنا منظورش از این چیه تو قسمت محدودیت ها... من واقعا نمیدونم پس چه بدرد میخوره ؟
[تصویر:  BlueT.JPG]

شما خواهشا خودت تست کن اینقدر با احساسات من بازی نکن 4 . امروز به هزار امید 4-5 ساعت هی تست کردم خروجی گرفتم نصب کردم نشد. قبلا هم کلی تلاش کردم. بغیر از من هم چند نفر از دوستان با تجربه تر کلی امتحان کردند همین روشها رو موفق نبودند. اگر مطمئنی میشه من نوکرتم هستم مطمئن باش بغیر از من خیلی ها دنبالش هستند ازت میخرند در حال حاضر پلاگینی سازگار با خروجی کوکون که بتونه یک دستگاه رو به عنوان host بجای server قرار بده و دیتا رو حالا از هر طریق ممکن رد و بدل کنه مورد نیازه.

با تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط: [email protected] ، ᔕinaᗪehghani
خخخخخخخ 4 .......

1. نمیدونستم منظورتون سرچ توی کوکون است... فک کردم منظورتون گوگله... آدرس گیت رو نمیشه همینجوری از رو اسم پلاگین گفت( کشکی نیست که! 4 هی تست کنین با اسپیس، بی اسپیس، با اسم سازنده، بی اسم سازنده، با - بدون - )، آدرس گیت اش رو باید تو صفحه github اش ، اون بالا بزنین clone or download، میاد:
گیت اش اینه:
https://github.com/don/BluetoothSerial.git
توی سرچ کوکون هم فک کنم باید آیدی پلاگین یعنی cordova-plugin-bluetooth-serial رو سرچ کنین( اینم توی صفحه گیتهاب هر پلاگین کوردوا بخش installation مینویسه)

2. اون که نویسنده گفته اینه : currently یعنی در حال حاضر... بنده خدا یه سری پلاگین نوشته قبلا، هر روز که نباید جوابگو باشه... من منظورم موقعیه که مینویسه، 100 درصد تست کرده ، نمیگم احتمال وجود باگ 0 است، ولی قابلیت های اصلی رو حتما تست کرده ... فایل دمو هم وقتی پلاگین رو نصب میکنید، برین به پوشه پلاگین ها تو کانستراکت، یه سرچ کنین بلوتوث تا پوشه پلاگین باز شه، بعد یه سرچ کنین .capx تا فایل پروژه باز شه...

3.اون محدودیت رو ندیده بودم، ولی  اولا محدودیت اندروید به اندروید باعث نمیشه بگین بدرد نمیخوره، خیلی پلتفرم بلوتوث دار تو دنیا هست، مثلا ویندوز... دوما بغلش یه ستاره زده، روش کلیک کنید، میبینید که دولوپر های دیگه فایل اصلاح شده اش رو گذاشته اند که اندروید به اندروید هم اکیه... 

اینکه میگین خودم تست کنم، خوب داداش ، آخه من به فرض یه پلاگین بنویسم، مگه شما برا اندروید بازی دولوپ نمیکنی؟ حیف نیست اینهمه پلاگین اندروید واسش هست، ندونین چجوری استفاده کنین؟ فردا یه قابلیت مخاطبان میخواین، دوباره به مشکل برمیخورین، ...

ولی اینجوری که میگین، 4-5 ساعت امتحان کردید، حتی بدون اینکه .git رو بدونید که لینکش رو چجوری باید بفهمین، یا مثلا میگین اصلا دموی .capx توی پلاگین رو ندیدید، به این نتیجه رسیدم که دیگه بی خیال توضیح دادن شم 1 ولی خدایی درک نمیکنم، خوب شما که میخواستین توی کوکون یه پلاگین .git رو نصب کنین، بهتر نبود بجای هدر دادن 4، 5 ساعت وقت، یه ویدیوی یوتیوب میدیدید ازش؟بگذریم... این پلاگین بلوتوث رو که فک نکنم حوصله داشته باشم تست و ... کنم، ولی همون wifi رو گفتم که، هر وقت کدش رو تمیزش کردم میذارم... دیگه هم با احساسات شما بازی نمیکنم  4 خخخخ...

راستی یه سوال، خروجی cocon مزیت زیادی نسبت به cordova cross walk داره؟ آخه من با cordova تست کردم، cocon هم بر مبنای cordova است ولی اگه محدودیتی چیزی داره رو cocon هم تست کنم؟؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/6/13، 05:19 صبح)،[email protected] نوشته است: خخخخخخخ 4 .......

1. نمیدونستم منظورتون سرچ توی کوکون است... فک کردم منظورتون گوگله... آدرس گیت رو نمیشه همینجوری از رو اسم پلاگین گفت( کشکی نیست که! 4 هی تست کنین با اسپیس، بی اسپیس، با اسم سازنده، بی اسم سازنده، با - بدون - )، آدرس گیت اش رو باید تو صفحه github اش ، اون بالا بزنین clone or download، میاد:
گیت اش اینه:
توی سرچ کوکون هم فک کنم باید آیدی پلاگین یعنی cordova-plugin-bluetooth-serial رو سرچ کنین( اینم توی صفحه گیتهاب هر پلاگین کوردوا بخش installation مینویسه)

2. اون که نویسنده گفته اینه : currently یعنی در حال حاضر... بنده خدا یه سری پلاگین نوشته قبلا، هر روز که نباید جوابگو باشه... من منظورم موقعیه که مینویسه، 100 درصد تست کرده ، نمیگم احتمال وجود باگ 0 است، ولی قابلیت های اصلی رو حتما تست کرده ... فایل دمو هم وقتی پلاگین رو نصب میکنید، برین به پوشه پلاگین ها تو کانستراکت، یه سرچ کنین بلوتوث تا پوشه پلاگین باز شه، بعد یه سرچ کنین .capx تا فایل پروژه باز شه...

3.اون محدودیت رو ندیده بودم، ولی  اولا محدودیت اندروید به اندروید باعث نمیشه بگین بدرد نمیخوره، خیلی پلتفرم بلوتوث دار تو دنیا هست، مثلا ویندوز... دوما بغلش یه ستاره زده، روش کلیک کنید، میبینید که دولوپر های دیگه فایل اصلاح شده اش رو گذاشته اند که اندروید به اندروید هم اکیه... 

اینکه میگین خودم تست کنم، خوب داداش ، آخه من به فرض یه پلاگین بنویسم، مگه شما برا اندروید بازی دولوپ نمیکنی؟ حیف نیست اینهمه پلاگین اندروید واسش هست، ندونین چجوری استفاده کنین؟ فردا یه قابلیت مخاطبان میخواین، دوباره به مشکل برمیخورین، ...

ولی اینجوری که میگین، 4-5 ساعت امتحان کردید، حتی بدون اینکه .git رو بدونید که لینکش رو چجوری باید بفهمین، یا مثلا میگین اصلا دموی .capx توی پلاگین رو ندیدید، به این نتیجه رسیدم که دیگه بی خیال توضیح دادن شم 1 ولی خدایی درک نمیکنم، خوب شما که میخواستین توی کوکون یه پلاگین .git رو نصب کنین، بهتر نبود بجای هدر دادن 4، 5 ساعت وقت، یه ویدیوی یوتیوب میدیدید ازش؟بگذریم... این پلاگین بلوتوث رو که فک نکنم حوصله داشته باشم تست و ... کنم، ولی همون wifi رو گفتم که، هر وقت کدش رو تمیزش کردم میذارم... دیگه هم با احساسات شما بازی نمیکنم  4 خخخخ...

راستی یه سوال، خروجی cocon مزیت زیادی نسبت به cordova cross walk داره؟ آخه من با cordova تست کردم، cocon هم بر مبنای cordova است ولی اگه محدودیتی چیزی داره رو cocon هم تست کنم؟؟؟

خدا یه صبر عظیم به من بده. معلومه شما یه عینک زدید فکر میکنید خودتون عقل کل هستید دیگران هیچی نمیفهمند.
شما واقعا فکر کردید منظورم سرچ گوگل هست!؟

اولا اگر یک بار خروجی کوکون گرفته بودید میدونستید اون قسمت سرچ برای اسم پلاگین هست نه آدرس گیت هاب . دوما چطور میتونید تصور کنید یک انسان اینقدر احمق باشه که فرق لینک و اسم  رو ندونه واقعا فکر کردید من 4-5 ساعت وقت گذاشتم اسامی مختلف رو بصورت کشکی امتحان کردم ?!!! واقعا فکر کردی همینجوری رفتم تو قسمت url اسم زدم. نه.git و نه چیزی؟؟؟ منظور من از 4-5 ساعت این بوده به عقل خودت . . .؟

من دقیقا چیزی که شما نوشته بودید ( سرچ "Cordova BluetoothSerial" اولین نتیجه:https://github.com/don/BluetoothSerial)
 و عکسش رو گذاشتم که نشون بدم چیزی نمیاد. ولی چون مثل شما به دیگران به چشم نفهم نگاه نمیکردم فکر نمیکردم منظورتون سرچ توی گوگل باشه !!

آدرس پلاگین  رو باید از تو فایل xml تو فایلای خروجی پیدا کنید.
<intelxdk10lugin intelxdk:name="com.megster.cordova.bluetoothserial" intelxdk:value="com.megster.cordova.bluetoothserial" intelxdk:version="0.4.3" />

که همیینطور که میبینید آدرسی نیست که پشتش .git اضافه کنم. و اگر باز هم با کوکون آشنا بودید میدونستید که بدون .git اصلا لینک رو قبول نمیکنه که بخوام خروجی بگیرم و تست کنم.
 یه امتحان میگیم انجام بدید هر آدرس گیت هاب رو با یه .git موقع نصب بزارید قبول میکنه .ضمنا متن رو با دقت خونده بودید گفته بودم آدرس (نه اسم) رو  با .git زدم تو بعد از خروجی کار نکرد. این اسم (cordova-plugin-bluetooth-serial) زدم پیدا کرد.
من 4-5 ساعت وقت گذاشتم سورس ها مختلف ساختم آپ کردم کامپایل کرد خروجی و .... خدایی چطور یه نفر میتونه تصور کنه منظورم این بوده 4-5 ساعت اسم های مختلف رو کشکی امتحان کردم!

خداییش .capx  رو تو فایلاش خودت پیدا کردی ؟؟؟ یا بازم حدس میزنی ؟آخه من 5 ساعت دنبال .png میگشتم!!... این .capx که میگی دیگه چجور پسوندی هست تا حالا ندیدم 3
دوستان از این آدرس https://github.com/don/BluetoothSerial دانلود کنید اگر .capx پیدا کردید برای من بفرستید. شاید من چشمام ضعیفه!

این یوتوب که گفتی یعنی چی ما بلد نیستیم... واقعا آدم چقدر باید مغرور باشه اینطور به دیگران نگاه کنه. ای خداااا

در مورد 2 و 3 هم اگر خود نویسنده پلاگین هم بیاد بگه نمیشه شما میگی میشه که حرف مرد یکی هست.( من از خدامه که بشه ولی خود طرف داره میگه برای اتصال دوتا اندروید نیست !) اینم مثل همون جریان Airconsole هست که اولش گفتی میشه ولی حتی تو سایت خودش هم نرفته بودی آخرش هم که همه گفتند نمیشه اومدی توضیح دادی نمیشه.

سوال آخرتون هم نشون میده که تا حالا خروجی کوکون نگرفتید. خوب بنده خدا چیزی که امتحان نکردی چرا در موردش نظر میدی ؟

تشکر از وقتی که گذاشتید ولی خوب نیست به دیگران به چشم ساده نگاه کنیم، بنده دیگه حرفی با شما ندارم.

خوبه که خودمم تو پست قبلی گفتم آدرس رو با .git زدم نصب شد. اومده میگه شما که نمیدونی فلان و فلان ...

پاسخ

سپاس شده توسط: [email protected]
(1396/6/13، 04:12 عصر)Dr.AR نوشته است:
(1396/6/13، 05:19 صبح)،[email protected] نوشته است: خخخخخخخ 4 .......

گیت اش اینه:

خدا یه صبر عظیم به من بده. معلومه شما یه عینک زدید فکر میکنید خودتون عقل کل هستید دیگران هیچی نمیفهمند.
شما واقعا فکر کردید منظورم سرچ گوگل هست!؟

اولا اگر یک بار خروجی کوکون گرفته بودید میدونستید اون قسمت سرچ برای اسم پلاگین هست نه آدرس گیت هاب . دوما چطور میتونید تصور کنید یک انسان اینقدر احمق باشه که فرق لینک و اسم  رو ندونه واقعا فکر کردید من 4-5 ساعت وقت گذاشتم اسامی مختلف رو بصورت کشکی امتحان کردم ?!!! واقعا فکر کردی همینجوری رفتم تو قسمت url اسم زدم. نه.git و نه چیزی؟؟؟ منظور من از 4-5 ساعت این بوده به عقل خودت . . .؟

من دقیقا چیزی که شما نوشته بودید ( سرچ "Cordova BluetoothSerial" اولین نتیجه:https://github.com/don/BluetoothSerial)
 و عکسش رو گذاشتم که نشون بدم چیزی نمیاد. ولی چون مثل شما به دیگران به چشم نفهم نگاه نمیکردم فکر نمیکردم منظورتون سرچ توی گوگل باشه !!

آدرس پلاگین  رو باید از تو فایل xml تو فایلای خروجی پیدا کنید.
<intelxdk10lugin intelxdk:name="com.megster.cordova.bluetoothserial" intelxdk:value="com.megster.cordova.bluetoothserial" intelxdk:version="0.4.3" />

که همیینطور که میبینید آدرسی نیست که پشتش .git اضافه کنم. و اگر باز هم با کوکون آشنا بودید میدونستید که بدون .git اصلا لینک رو قبول نمیکنه که بخوام خروجی بگیرم و تست کنم.
 یه امتحان میگیم انجام بدید هر آدرس گیت هاب رو با یه .git موقع نصب بزارید قبول میکنه .ضمنا متن رو با دقت خونده بودید گفته بودم آدرس (نه اسم) رو  با .git زدم تو بعد از خروجی کار نکرد. این اسم (cordova-plugin-bluetooth-serial) زدم پیدا کرد.
من 4-5 ساعت وقت گذاشتم سورس ها مختلف ساختم آپ کردم کامپایل کرد خروجی و .... خدایی چطور یه نفر میتونه تصور کنه منظورم این بوده 4-5 ساعت اسم های مختلف رو کشکی امتحان کردم!

خداییش .capx  رو تو فایلاش خودت پیدا کردی ؟؟؟ یا بازم حدس میزنی ؟آخه من 5 ساعت دنبال .png میگشتم!!... این .capx که میگی دیگه چجور پسوندی هست تا حالا ندیدم 3
دوستان از این آدرس https://github.com/don/BluetoothSerial دانلود کنید اگر .capx پیدا کردید برای من بفرستید. شاید من چشمام ضعیفه!

این یوتوب که گفتی یعنی چی ما بلد نیستیم... واقعا آدم چقدر باید مغرور باشه اینطور به دیگران نگاه کنه. ای خداااا

در مورد 2 و 3 هم اگر خود نویسنده پلاگین هم بیاد بگه نمیشه شما میگی میشه که حرف مرد یکی هست.( من از خدامه که بشه ولی خود طرف داره میگه برای اتصال دوتا اندروید نیست !) اینم مثل همون جریان Airconsole هست که اولش گفتی میشه ولی حتی تو سایت خودش هم نرفته بودی آخرش هم که همه گفتند نمیشه اومدی توضیح دادی نمیشه.

سوال آخرتون هم نشون میده که تا حالا خروجی کوکون نگرفتید. خوب بنده خدا چیزی که امتحان نکردی چرا در موردش نظر میدی ؟

تشکر از وقتی که گذاشتید ولی خوب نیست به دیگران به چشم ساده نگاه کنیم، بنده دیگه حرفی با شما ندارم.

خوبه که خودمم تو پست قبلی گفتم آدرس رو با .git زدم نصب شد. اومده میگه شما که نمیدونی فلان و فلان ...

سلام. ببخشید ولی من واقعا نمیفهمم لحن ام واقعا بده که ناراحت میشین، اگه آره من عذر میخوام.
نمیخوام جواب بدم که بحث رو ادامه بدم ، ولی فقط دو سه تا چیز کوتاه بگم:
اولا خوب معلومه 4-5 ساعت، خرج این نشده که آدرس های مختلف(آخه .git و آیدی و اسم و آدرس github و اسم پکیج ، پنج تا چیز مختلفه،  ترکیبشون کار نمیکنه) رو امتحان کنید، منظورم این بود که هر بار با یکی خروجی میگرفتید میبینید نمیشه، ولی آخه مشکل اینه که تا پلاگین نصب نشه، همه اون تلاش ها بی فایده است ( بازم اگه اشتباه میکنم شما ندید بگیرید، من عذر میخوام)

دوما من که هیچ وقت نگفتم با کوکون کار کردم، مگه کوکون تنها راه خروجی اندروید گرفتنه؟ من یه پلاگین رو تو گوگل سرچ میکنم، آدرس git میاد، بعد به روشی که خودش تو installation میگه نصب میکنم، حالا من از کجا باید میدونستم میگم سرچ کنید شما با کوکون سرچ میکنید و پلاگین نصب نمیشه و هی تست میکنید و وقتتون حروم میشه؟ ( بازم اگه اشتباه میکنم شما ندید بگیرید، من عذر میخوام)

در مورد اینکه گفتم کاش تو یوتیوب میدیدید، فک نمیکنم حرف نامربوطی زده باشم، میلیون ها نفر با گیت هاب کار میکنند و کلی آموزش براش هست... من گفتم کاش بجای اینکه .git میذاشتی ته آدرس های مختلف و امتحان کنید، چند تا ویدیوی آموزشی راجع به github میدیدید که بدونید دقیقا آدرس .git اش چیه... ( بازم اگه اشتباه میکنم شما ندید بگیرید، من عذر میخوام)

در مورد حرف آخرتون هم، گیت هاب اینجوریه که یه نفر رمیاد یه پروژه میسازه، بقیه میاند از روش fork میکنند(کپی) و ایراد هاشو رفع میکنند و ... ، من گفتم توی کامنت ها یه بنده خدایی آدرس اصلاح شده "اندروید به اندروید" رو داده که خودش اصلاح کرده، بقیه هم گفتند کار میکنه تو کامنت ها... این ادعاییه که من کردم؟ ( بازم اگه اشتباه میکنم شما ندید بگیرید، من عذر میخوام)

.capx هم فرمت پروژه های کانستراکت است، گفتم دولوپر (منظورم دولوپر پلاگین کانستراکت بود)، مثال توی کانستراکت گذاشته... ما که با پروژه کوردوا کاری نداریم که منظورم پلاگین کوردوا باشه، ما با پلاگین کانستراکت کار داریم، پلاگین کوردوا حتی اگه یه مثال به زبان javascript داشته باشه به دردی نمیخوره.. ( بازم اگه اشتباه میکنم شما ندید بگیرید، من عذر میخوام)

حرف آخرم اینکه من دیروز که گفتید 4-5 ساعت وقت گذاشتید و نتیجه ای نگرفتید، ناراحت شدم... گفتم یه کم توضیح براتون بنویسم که روش حل مسئله تون رو یکم بهتر کنید، بجای اینکه تو محیطی که به قول خودتون هر .git ای رو قبول میکنه، یه سری آدرس بزنید و تا تهش تست کنید و وقتتون حروم شه، چند تا ویدیو ببینید و اول صد درصد مطمئن شید که آدرس .git چیه، بعد ادامه بدید... همونطور که شما هم هزار تا نکته میدونید که ممکنه به من یاد بدید... حالا شاید ناخواسته یکم لحنم بد بوده، من عذر خواهی میکنم... ولی جوری که شما جواب عمدی میدید و میگید "من دیگه با شما حرفی ندارم" ، تاحالا از قصد همچین حرفی نزدم ولی اصلا بذارید منم همینطوری جوابتون رو بدم " منم دیگه با شما حرفی ندارم"
  پاسخ

سپاس شده توسط:
دوستان این تاپیکو دیگه زیادی دارین کشش میدین........
اگر بلدین همچین چیزیو تو کانستراکت پیاده کنین ، پلاگین مربوطه رو با سورسش همراه با خروجی تست شده اش رو آپلود کنید و بگید اینم پاسختون......
واقعا دیگه مث بچه های دوساله دارین رفتار می کنین......  "من دیگه با تو حرفی ندارم بچه بد  !!!!"
از mhc محترم تقاضا می کنم پستو حذف کنه....
کسی هم که جوابو پیدا کرد تاپیک بزنه جوابو اونجا به بقیه معرفی کنه.....
++در ضمن اگر نتونستین بخونین می تونین کپی کنین تو نت پد پیست کنین
با تشکر
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[تصویر:  download_1_.png]
[تصویر:  download.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde
آقا اگه کسی سورس و پلاگین مورد نظر داداره لطفا هرچه زود تر اقدام کنه
خیلی نیازه
غایب
  پاسخ

سپاس شده توسط: علیرضا_

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 840 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 389 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: