مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

ساخت بازی آنلاین توسط وای فای (شبکه محلی)
(1396/6/29، 04:45 عصر)محمد هادی نوشته: آقا اگه کسی سورس و پلاگین مورد نظر داداره لطفا هرچه زود تر اقدام کنه
خیلی نیازه

دوست عزیز بنده یه راهی رو بلد بودم همراه با سورسش تو صفحه ی دوم معرفی کردم اگر پستو می خوندین پیداش می کردین البته دیگه لینک دانلودش منقضی شده و با یه سرچ کوچولو تو اینترنت می تونین پلاگین رو پیدا کنین......(البته دوستان می گن که عمل نمی کنه که اصلا من این حرف رو قبول ندارم به خاطر اینکه پلاگین رو برای همین کار ساختن!!!!)
من الان متاسفانه درگیر دوتا پروژه همزمان هستم و فکر نمی کنم بتونم سورس و آموزشی که می خواین رو زودتر از یکم آبان آماده کنم
لطفا صبور و شکیبا باشین شاید زودتر از موعدی که گفتم سورس رو آماده کنم
لطفا همون پلاگین airconsole رو امتحان کنید و نتیجش رو به ماهم اعلام کنید.
توجه کنید که باید پلاگین رو از طریق دوتا گوشی تست کنید....
تو می تونی همین الان با دریافت رایگان "اینشب نت" با حجم 2.5 مگابایت از ما حمایت کنی...حمایت های شما دلگرمی ماست
[عکس: download_1_.png]
[عکس: download.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1396/6/29، 05:09 عصر)ARMAN_IRBAX نوشته:
(1396/6/29، 04:45 عصر)محمد هادی نوشته: آقا اگه کسی سورس و پلاگین مورد نظر داداره لطفا هرچه زود تر اقدام کنه
خیلی نیازه

دوست عزیز بنده یه راهی رو بلد بودم همراه با سورسش تو صفحه ی دوم معرفی کردم اگر پستو می خوندین پیداش می کردین البته دیگه لینک دانلودش منقضی شده و با یه سرچ کوچولو تو اینترنت می تونین پلاگین رو پیدا کنین......(البته دوستان می گن که عمل نمی کنه که اصلا من این حرف رو قبول ندارم به خاطر اینکه پلاگین رو برای همین کار ساختن!!!!)
من الان متاسفانه درگیر دوتا پروژه همزمان هستم و فکر نمی کنم بتونم سورس و آموزشی که می خواین رو زودتر از یکم آبان آماده کنم
لطفا صبور و شکیبا باشین شاید زودتر از موعدی که گفتم سورس رو آماده کنم
لطفا همون پلاگین airconsole رو امتحان کنید و نتیجش رو به ماهم اعلام کنید.
توجه کنید که باید پلاگین رو از طریق دوتا گوشی تست کنید....

دوستان نمیگند نمیشه- خود سازنده پلاگین ها میگند نمیشه همچنین حتی اگر سازنده پلاگین دروغ گفته باشه یا از روی فروتنی همچین حرفی زده باشه مجبورید خروجیتون رو رو سایت فقط خودشون بزارید و اونجا اجرا میشه و آفلاین هم نیست. توضیحات کامل تو خود سایت Airconsole و github هست.

ولی شما میفرمایید میشه حتما میشه درست میفرمایید.

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
**این پست صرفا برای کسیه که با برنامه نویسی javascript آشنا باشه . اگه آشنا نیستید لطفا این پست رو نخوانید**
سلام
ببخشید تاپیک قدیمی رو بالا میارم. داشتم فایلهام رو میدیدم، چشمم به پروژه این تاپیک افتاد. گفته بودم اگه وقت بشه، پلاگین رو کامل میکنم. ولی راستش وقت نشد، و جدیدا دیگه اصلا با construct کار نمیکنم. یه پلاگین ناقصه برای این تاپیک(مولتی پلیر لوکال) که صرفا برای تست نوشته بودم. ولی بهر حال گفتم همون رو share کنم که اگه برنامه نویس باشید راحت کاملش میکنید. (تکمیلش زیر 1 روز وقت میگیره برای یه برنامه نویس. ببخشید که خودم وقت نمیکنم.)
این پلاگین cordova اصلی است که باید موقع build اضافه بشه به cocon یا ... :
https://github.com/becvert/cordova-plugi...ket-server
این پلاگین کانستراکتیه که پلاگین بالا رو توی کانستراکت مپ میکنه، که گفتم خیلی ناقصه و فقط برای دمو خوبه:
yahya-plugin-v2
اینم فایل پروژه تستی.
2
تا اونجایی که یادمه بعد از خروجی گرفتن، پروژه رو روی یه اندروید و یه کامپیوتر(لوکال هاست فک کنم) باز کردم، و این ها تو شبکه محلی (192.168.1.1) مودم، هر دو با وایفای به مودم وصل بودن. کامپیوتر و اندروید رو اجرا میکنید، تو کامپیوتر دکمه connect رو میزنید (بالا سمت راست)، تو اندروید دکمه client connect (پایین راست). بعدش با زدن دو تا دکمه چپی، به هم مسیج میفرستند و دریافت میکنند. 
فقط تو فایل پروژه، "192.168.1.100" رو با آیپی شبکه محلی خودتون عوض کنید.
------
حالا واسه ادامه توسعه پلاگین توی کانستراکت، از داکیومنت و کد های پلاگین اصلی کوردوا یعنی :
https://github.com/becvert/cordova-plugi...ket-server
استفاده کنید. یعنی توابع و ... این پلاگین رو، اضافه کنید به پلاگین توی کانستراکت.
-----
یه کامپیوتر سرور و دو تا اندروید رو که همه به مودم وصل بودند تست کردم، ولی هات اسپات رو نه (مستقیم دو اندروید وصل بشوند به هم). اونم نباید مشکلی باشه قاعدتا. فک کنم آیپی هات اسپات : 192.168.43.1 باشه.
https://stackoverflow.com/questions/1730...ing-device

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
چون دیگه تاپیک بالا اومد میگم

ای کاش این پست اخرو تو قسمت درخاست افزونه میزاشتی چون مخاطبت کساییه که میتونن پلاگین درست کنن
من جاوا اسکریپت بلد نیستم ولی هرکی بلده لطفا این پلاگینو اوکی کنه خیلی چیز به درد بخوریه

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: