متغیرهای زیاد در بازی
باسلام. فرض کنیم در بازی 20 متغیر داریم. آیا باید با توجه به روشی که در متغیر localstorage گفته شده هرکدام را در ابتدای بازی لود و فراخوانی کرد؟ در این صورت حدود 60 ایونت اضافه میشود. راه حل منطقی تری وجود ندارد؟ و آیا این روش مشکل ساز نیست؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
میتونی  یکی و ذخیره کنی و  بگی که اگر اون متغیر  x بود  بقیه  به ترتیب بشن  x1-x2,و غیره

ادرس وبلاگم 

id = @user138592
54
  پاسخ

سپاس شده توسط:
ببخشید منظورم این نبود. منظورم اینه که مثلا 20 تا متغیر از جمله : خون، تیر، مرحله، صدا و ... داریم و میخواهیم مقدار هرکدوم رو جداگانه ذخیره و در ابتدای بازی لود کنیم. حالا روش منطقی چیه؟ باید از روش لوکال استوریج دونه دونه لود و فراخوانی بشن یا راه منطقی تری هم هست؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/9/27، 07:04 عصر)kamran_cn نوشته است: ببخشید منظورم این نبود. منظورم اینه که مثلا 20 تا متغیر از جمله : خون، تیر، مرحله، صدا و ... داریم و میخواهیم مقدار هرکدوم رو جداگانه ذخیره و در ابتدای بازی لود کنیم. حالا روش منطقی چیه؟ باید از روش لوکال استوریج دونه دونه لود و فراخوانی بشن یا راه منطقی تری هم هست؟

پیشنهاد میکنم از لوکال استفاده نکنی از سیو  تو منو های سیستم استفاده کنی 
ادرس وبلاگم 

id = @user138592
54
  پاسخ

سپاس شده توسط:
میخوام مقدار متغیر رو ذخیره کنم نه مراحل بازی
  پاسخ

سپاس شده توسط:
همون راه تنها راه هست .
این که تعداد متغیر ها و ... . اینا مهم نیست ، منتها توصیه میکنم یک صفحه لود بسازید و حدود 4 ثانیه تایم براش بذارید و توی اون فرایند لود کردن متغیر های ذخیره شده رو انجام بدید.
اینطوری سنگینی توی بازی نمیوفته و وقفه هم وسط بازی نمیوفته .
  پاسخ

سپاس شده توسط: kamran_cn ، shazde ، Amirhesam.KH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل شده خرید درون برنامه مایکت در وب ویو Arianm 3 841 1402/4/25، 12:01 عصر
آخرین ارسال: Arianm
Wink سیستم شخصی سازی خودرو Arianm 1 390 1402/4/24، 05:21 عصر
آخرین ارسال: SHAMIRZA
  علت بازی نشدن وقتی نصب شده amirhosseinalizadehgharebaba81 1 313 1402/4/23، 02:22 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  چگونگی اجرا بازی روی ه‍است ایران (:--ALI--:) 8 1,461 1402/3/24، 04:50 عصر
آخرین ارسال: (:--ALI--:)
  وصل شدن به روح هاست قبلی :) amirhosseinalizadehgharebaba 2 2,026 1401/11/2، 09:43 عصر
آخرین ارسال: amirhosseinalizadehgharebaba

پرش به انجمن: