مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

عوامل جذابیت بازی
سلام یه چند وقتی نبودم ولی دوباره برگشتم و میخوام فعالیتم رو بیشتر کنم.
فعلا یه بازی رو ساختش رو شروع کردم که سبک بازی مدیریتی هست
همونطور که میدونید این سبک طرفداران خاص خودشو داره و البته شرکت ها و بازی های غولی هم در این زمینه فعالیت میکنن.
به نظر شما چه عواملی میتونه به جذابیت بازی های مدیریتی کمک کنه؟
لطفا همه نظراتشون رو بگذارن.
اول خودم شروع میکنم:
۱. پلیر بتونه تا حد امکان مغازه و یا فروشگاهی که مدیریت میکنه را شخصی سازی کنه.
۲.تکراری نشدن بازی بعد از بازی کردن به مدت تقریبا طولانی

لطفا همه نظراتشون رو بگن.سپاس
بلاخره یه روز خوب میاد...
[عکس: _C2Source.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
سلام من زیاد در این سبک مطالعه نکردم ولی به عنوان یکی که بازی کرده این سبک هارو بیشتر دوست دارم دست باز باشه داخل بازی ی چی مثل بازی های اپن ورد که توش تقریبا بیشتر میشه هر کاری کرد . حالا شما مثلا بازیت در مورد یک تعمیر گاه بود بهتره که توش تمام کارایی که تو ی تعمیرگاه میشه انجام دادو پیاده کنی (امیدوارم منظورمو فهمیده باشی ) و یک چیز دیگه هم گرافیک بازیه که تو بازی های با مدت زمان بالا خیلی مهمه . بکارگیری رنگ ها و اشکال مناسب برای اینکه چشم خسته نشه . ایجاد انیمیشن های مختلف واسه خیره کردن بازیکن و ... 
موزیک هم خیلی تاثیر داره معمولا بیشتر بازی های این سبک موزیکه اون حس خستگی و تکراری بودن رو میتونه جذب کنه . اها راستی یادم رفت (البته اگه بازی های ارایشگری و رستورانی و اینا انجام دادی از جمله سالی سالون (sally salon ) ) سعی کن مراحلو پشت هم بسازی اگه مرحله ایه البته منظورم اینه که مثل سالی سالن نباشه که کلی چیز میز بسازی بعد تا میری مرحله بعدی دوباره همه چی از اول بیاد .
در اخر هم امیدوارم موفق باشی .
[عکس: MM.png]

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: error20 ، shazde
(1395/9/28، 01:43 عصر)danials008 نوشته: سلام من زیاد در این سبک مطالعه نکردم ولی به عنوان یکی که بازی کرده این سبک هارو بیشتر دوست دارم دست باز باشه داخل بازی ی چی مثل بازی های اپن ورد که توش تقریبا بیشتر میشه هر کاری کرد . حالا شما مثلا بازیت در مورد یک تعمیر گاه بود بهتره که توش تمام کارایی که تو ی تعمیرگاه میشه انجام دادو پیاده کنی (امیدوارم منظورمو فهمیده باشی ) و یک چیز دیگه هم گرافیک بازیه که تو بازی های با مدت زمان بالا خیلی مهمه . بکارگیری رنگ ها و اشکال مناسب برای اینکه چشم خسته نشه . ایجاد انیمیشن های مختلف واسه خیره کردن بازیکن و ... 
موزیک هم خیلی تاثیر داره معمولا بیشتر بازی های این سبک موزیکه اون حس خستگی و تکراری بودن رو میتونه جذب کنه . اها راستی یادم رفت (البته اگه بازی های ارایشگری و رستورانی و اینا انجام دادی از جمله سالی سالون (sally salon ) ) سعی کن مراحلو پشت هم بسازی اگه مرحله ایه البته منظورم اینه که مثل سالی سالن نباشه که کلی چیز میز بسازی بعد تا میری مرحله بعدی دوباره همه چی از اول بیاد .
در اخر هم امیدوارم موفق باشی .

توی بازی شخصی سازی وسایل و امکانات بسیار زیاده. گرافیک بازی فلت هست و به خاطر دارم سعی میکنم بیشتر گرافیک های موجود در صفحه بازی دارای حداقل یک انیمیشن ساده باشند. هنوز به نوه موزیک و پیاده سازیش فکر نکردم ولی حتما از حرف های شما استفاده میکنم. بازی مرحله ای نیست و اونطور نیست که بعد از یه مدت از صفر شروع بشه شما در بازی به صورت پیوسته بازی میکنید.
در کل ممنونم که نظر گذاشتید و به من و دوستان کمک کردید.
از بقیه دوستان هم میخوام که نظراتشون رو اعلام کنن

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: danials008 ، shazde
UP?
لطفا دوستان نظرتون رو اعلام کنید تا نتیجه بازی به بهترین شکل بشه.پیشاپیش از همکاریتون سپاسگذارم

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط:
(1395/9/30، 06:47 عصر)error20 نوشته: UP?
لطفا دوستان نظرتون رو اعلام کنید تا نتیجه بازی به بهترین شکل بشه.پیشاپیش از همکاریتون سپاسگذارم

من خودم از طرفداران این سبکم و تقریبا میتونم بهت بهت بگم که تا حالا بیش تر از 70 تا بازی مدیریتی دانلود کردم ولی از بین همشون یکی که بالاترین امتیازو گرفته بود اینارو داشت(بازی مدیریت فروشگاه)

مرحله نبود.
گرافیکش عالی بود

امکان شخصی سازی که نگو

هوش مصنوعی مشترا بسیار بالا بود

پاسخ دهید
 سپاس شده توسط: