حرکت ماشین
سلام. یه سوال از کسانی که یونیتی رو بلدن داشتم. تو یکی از آموزش ها برای کلایدر دادن به چرخ ها از یه آبجکت خالی استفاده کرد ولی من با mesh collider مستقیم به خود چرخ کلایدر مخصوص خودشو دادم.
بعد تو آموزش برای کنترول کردن چرخ ها کد زیر رو وارد کرده بود:
public RF_wheel wheelcollider
منم لازمه این کد رو وارد کنم یا من چون مستقیم به خود چرخ کلایدر دادم لازم نیست؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم. تو آموزش برای جلو و عقب رفتن ماشین از motorTorque استفاده کرده بود. منم کد اون رو کاملا دقیق وارد کردم ولی ارور میده میگه برای motorTorque چیزی تعریف نشده.
مشکل از کجاست؟؟؟؟
در حال یادگیری یونیتی...
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1395/10/5، 10:48 عصر)mhojjati نوشته است: سلام. یه سوال از کسانی که یونیتی رو بلدن داشتم. تو یکی از آموزش ها برای کلایدر دادن به چرخ ها از یه آبجکت خالی استفاده کرد ولی من با mesh collider مستقیم به خود چرخ کلایدر مخصوص خودشو دادم.
بعد تو آموزش برای کنترول کردن چرخ ها کد زیر رو وارد کرده بود:
public RF_wheel wheelcollider
منم لازمه این کد رو وارد کنم یا من چون مستقیم به خود چرخ کلایدر دادم لازم نیست؟؟؟
یه سوال دیگه هم داشتم. تو آموزش برای جلو و عقب رفتن ماشین از motorTorque استفاده کرده بود. منم کد اون رو کاملا دقیق وارد کردم ولی ارور میده میگه برای motorTorque چیزی تعریف نشده.
مشکل از کجاست؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من هنوز منطق ماشین در یونیتی پیاده نکردم
ولی به این نکته دقت کن آموزش های یونیتی 4 با یونیتی 5 در مورد ماشین از لحاظ کد نویسی فرق داره
ضمن این که شما مبتدی هستید همه چیز رو مطابق با آموزش ها پی برید حتی کلایدر دادن
البته من همیشه به همه عزیزان توصیه می کنم اگر در یونیتی مبتدی هستید ابتدا آموزش های حرفه ای نگاه نکنید
و از امضا من شروع کنید
موفق باشید
عمر با ارزشتون رو برای کار با انجین های ضعیف که آینده ای ندارند حروم نکنید دوره جامع و رایگان منتشر شد روی عکس کلیک کنید.

[تصویر:  imageTut.png]
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سیستمم مورد نیاز برای یونیتی 5 ^_^ Ali ^_^ 5 3,137 1402/3/5، 10:31 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  کمترین حجم بازی محمد 82 3 752 1401/11/16، 11:29 صبح
آخرین ارسال: mostafanastary
  خروجی IL2CPP در یونیتی arshia ajoudani 2 1,156 1401/11/11، 11:09 صبح
آخرین ارسال: abedi
  خروجی وب M.Y 0 778 1401/8/1، 04:36 عصر
آخرین ارسال: M.Y
  سوال در مورد دوره شوتر اول شخص استاد رجب زاده amin hosseini 1 1,397 1400/12/20، 11:01 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani

پرش به انجمن: