همکاری در گروه گیم ران
سلام به همه ی دوستان کانستراکتی ، من علیرضا فیروزی هستم ، نویسنده ، بازی ساز و کمی برنامه نویس و طراح . خیلی وقت پیش دنبال ساخت یک گروه بازی سازی بودم که اتفاقا همینجا پستشو گذاشتم ، خب نشد ، خیلی هم داستان طولانیه .
الان اومدم که دوباره گروه بسازم أین دفعه هم حتمیه و امکان نداره خراب بشه . دوستان لطفا کمک کنید که اکه بتونم این پروژه را به اتمام برسونم گیم ایران متحول میشه ( البته انشاءالله که بشه ) .

یه سری شرایط هست که باید بگم .

لطفا اگه کسی هم شناختید که این مشخصات را داشت ، معرفی کنید ، چون واقعا برام مهمه

شرایط :

۱- دستمزد یا همون درآمد ، بعد فروش پروژه ها تقسیم میشه ، اگه هم رایگان بود پروژه ، دیگه ....

۲- اینکه سن پایین باشید ، بجز گرافیست و همون طراح که فرقی نداره . سن تون زیر ۱۶ باشه بهتره .

۳- وقت آزاد

افراد نیازمند :

- کانستراکت کار حرفه ای و خوب ، اگه متوسط هم بود عیب نداره ، مهم اینه از پس یه بازی بتونه بر بیاد ، و اگه حرفه ای باشه هم که چه خوب .

- گرافیست ( طراح ) خوب و طبق شرایط ، اخه از نظر مالی ما اوکی نیستیم و مجبوریم بعد فروش تقسیم کنیم . و این نکته ی مثبتی نیست که داریم ، ولی خب اگه به فکر پول نیستید ، بدونید پروژه حتما در انتها ، نتیجه و درآمد خوبی خواهد داشت .

- مبلغ که همون تبلیغ کننده هست . یعنی یکی باید باشه که طی این چند ماه ساخت بازی ، به وبلاگ و کانال بازی و گروه رسیدگی کنه و بعد ساخت تبلیغ کنه

خدایی اگه خودتون تونستید بیایید ، کسیو می شناختید ، معرفی کنید ، خیلی ممنون ...

شماره :
۰۹۳۳۳۵۸۹۷۱۸

ای دی تلگرام :
@Mr_Firuzi

فقط پیام بدین ، چه تو تلگرام چه عادی ، اخه تماس وقت ندارم ....

ایمیل :
[email protected]
  پاسخ

سپاس شده توسط: tahat4tt

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری از بازی سازان کانسراکت ٣ iflashlord 0 2,408 1400/1/21، 11:29 عصر
آخرین ارسال: iflashlord
  خرید اشتراکی کانستراکت 3 persiangamer 20 9,168 1400/1/21، 08:29 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  فراخوان نویسنده ARKEYA 0 1,352 1400/1/2، 07:36 عصر
آخرین ارسال: ARKEYA
  خرید سیگنالینگ سرور سایت سیرا amirho24 84 49,608 1399/12/13، 10:53 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  نیاز به پابلیشر Sato 0 1,533 1399/9/14، 12:22 عصر
آخرین ارسال: Sato

پرش به انجمن: