آموزش خروجی موناکا (اندروید)
سلام و خسته نباشید من میخوام خروجی بگیرم اما پلاگین تاچ و وب استورج و بروسر رو پیدا نمیکنم اگه میشه بگید کجاس تا اضافه کنم...
ممنون.
همیشه باید از سختی ها گذشت
باید تجربه اندوخت
و از شکست درس گرفت! 54
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/4/25، 12:58 عصر)[email protected] نوشته است: سلام و خسته نباشید من میخوام خروجی بگیرم اما پلاگین تاچ و وب استورج و بروسر رو پیدا نمیکنم اگه میشه بگید کجاس تا اضافه کنم...
ممنون.

بزرگوار بابت تاخیر پیش آمده د پاسخگویی عذرمیخوام. تیم ما به دلیل امتحانات و یه سری مشکلات دیگه به مدت ۲ ماه از فعالیت به دور بود. الان درخدمت شما هستیم.

ببینید، تمامی پلاگین های موجود در موناکا به راحتی در بخشAndroid قابل مشاهده است.(همانطور که در فیلم آموزشی نیز نشان داده شده است.)
اگر دیدید پلاگین مورد نظرتون در اونجا نیست، پس باید یه مدت صبر کنید؛ چون موناکا پلاگین های جدید رو کمی با تاخیر در سایتش قرار میده.
 [تصویر:  z47z_ezgif.com-optimize.gif]
تیم آموزشی و بازیسازی دلتا
ارتباط با ما: woks1@  و  [email protected]
16 بزرگترین تاپیک منبع بازیسازی انجمن کانستراکت: لینک

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
عالی بود
حرف نداره
هم نوع خروجی هم تیم عالی شما
ممنونم ازتون

فقط چن تا چیزی
1-اون مشکلی که گفتید باید دکمه بزنیم بره داخل
تو همه گوشی ها ثابته یا فقط چن تاش؟
2-موناکا چن ساله اومده؟
3-فیزیک بازیش قویه؟
4-میشه اون پلاگین کوردوا رو بهش اضافه نکنیم؟
5-....؟
[تصویر:  chavoshi%208456232.jpg]
جان منست او هی مزنیدش
آن منست او هی مبریدش
آب منست او نان منست او
مثل ندارد باغ امیدش
باغ و جنانش آب روانش
سرخی سیبش سبزی بیدش
متصلست او معتدلست او
شمع دلست او پیش کشیدش
                             « مولانا »

پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/5/4، 03:07 عصر)keykavoos نوشته است: سلام
عالی بود
حرف نداره
ممنونم ازتون

فقط چن تا چیزی
2-موناکا چن ساله اومده؟
3-فیزیک بازیش قویه؟
5-....؟

درود دوست عزیزم 53
خیلی خوشحالیم که بازدیدکنندگان این تاپیک راضی هستند.
۱. ما توی دو مدل از گوشی سامسونگ، یک مدل ال جی و یک هوواوی تست کردیم و توی هر ۴ تا گوشی هم این ارور رو میده. البته به زودی این مشکل رفع میشه.
۲. این شرکت از سال 2014 آغاز به کار کرده و در بخش کد نویسی های برنامه ها و ابزار های HTML (به خصوص ابزار گرفتن خروجی از پروژه های اندرویدی) از اوایل سال 2017 شروع به ساخت کرد.
(ما خیلی وقته دنبال یه نوع خروجی جدید بودیم و چند ماهی بود که با این نوع خروجی آشنا شده بودیم؛ ولی متاسفانه به دلیل مدیریت ضعیف انجمن و نبود همکاری کافی، تخریب چی زیاد هست و همه به فکر خراب کردن همه هستند! ما هم میترسیدیم اینو به همه معرفی کنیم چون هیچ چیزی بدتر از تیکه های اعضا و همکاری نکردن مدیران نیست!)
۳. نمیشه گفت در حد عالی هست ولی بهتر از خروجی اینتل ایکس دی کا، فیزیک اشیاء بازی رو بهتون جلوه میده و نگرانش نباشید.
۴. چندین بار و با چندین پروژه ی مختلف امتحانش کردیم ولی متاسفانه جواب نداد و باید اونو اضافه کنیم.
(البته فک کنم یه راهی باشه که هنوز تستش نکردیم:
اونم اینه که به بازیتون فیزیک اضافه نکنید و موتور بارگذاری بازی رو در Properties بر روی 2d web قرار بدید و دیگه اون پلاگین توی سایت رو بهش اضافه نکنید؛ ولی نمیدونم جواب بده یا نه.)
شما و امثال شما، با همراهی تاپیک های ما، خیلی روحیه میدید و باعث پرکاری بیشتر ما میشید. بی نهایت سپاسگزارم ازتون53

(1396/4/25، 12:58 عصر)[email protected] نوشته است: سلام و خسته نباشید من میخوام خروجی بگیرم اما پلاگین تاچ و وب استورج و بروسر رو پیدا نمیکنم اگه میشه بگید کجاس تا اضافه کنم...
ممنون.

در همون بخش پلاگین ها میتونید، پلاگین مورد نیازتون رو پیدا کنید.(همونطور که در فیلم آموزشی هم قرار داده شده.)
اما متاسفانه پلاگین های موناکا محدود هست و هنوز یک سال از شروع بخش خروجی گرفتن از پروژه هاش نگذشته.
پس بهش حق بدید که پلاگین های کمی داشته باشه.
کوکون و اینتل هم در اول کارشون همینجوری بودن و امکانات کمی داشتند ولی بعد از گذشت یه مدت به انجا رسیدن.
مطمعن باشید همه ی ما برای موناکا آینده ی خوشی رو امید داریم.

پاسخ

سپاس شده توسط: morti
(1396/5/4، 05:25 عصر)Navid نوشته است:
(1396/5/4، 03:07 عصر)keykavoos نوشته است: سلام
عالی بود
حرف نداره
ممنونم ازتون

فقط چن تا چیزی
2-موناکا چن ساله اومده؟
3-فیزیک بازیش قویه؟
5-....؟

درود دوست عزیزم 53
خیلی خوشحالیم که بازدیدکنندگان این تاپیک راضی هستند.
۱. ما توی دو مدل از گوشی سامسونگ، یک مدل ال جی و یک هوواوی تست کردیم و توی هر ۴ تا گوشی هم این ارور رو میده. البته به زودی این مشکل رفع میشه.
۲. این شرکت از سال 2014 آغاز به کار کرده و در بخش کد نویسی های برنامه ها و ابزار های HTML (به خصوص ابزار گرفتن خروجی از پروژه های اندرویدی) از اوایل سال 2017 شروع به ساخت کرد.
(ما خیلی وقته دنبال یه نوع خروجی جدید بودیم و چند ماهی بود که با این نوع خروجی آشنا شده بودیم؛ ولی متاسفانه به دلیل مدیریت ضعیف انجمن و نبود همکاری کافی، تخریب چی زیاد هست و همه به فکر خراب کردن همه هستند! ما هم میترسیدیم اینو به همه معرفی کنیم چون هیچ چیزی بدتر از تیکه های اعضا و همکاری نکردن مدیران نیست!)
۳. نمیشه گفت در حد عالی هست ولی بهتر از خروجی اینتل ایکس دی کا، فیزیک اشیاء بازی رو بهتون جلوه میده و نگرانش نباشید.
۴. چندین بار و با چندین پروژه ی مختلف امتحانش کردیم ولی متاسفانه جواب نداد و باید اونو اضافه کنیم.
(البته فک کنم یه راهی باشه که هنوز تستش نکردیم:
اونم اینه که به بازیتون فیزیک اضافه نکنید و موتور بارگذاری بازی رو در Properties بر روی 2d web قرار بدید و دیگه اون پلاگین توی سایت رو بهش اضافه نکنید؛ ولی نمیدونم جواب بده یا نه.)
شما و امثال شما، با همراهی تاپیک های ما، خیلی روحیه میدید و باعث پرکاری بیشتر ما میشید. بی نهایت سپاسگزارم ازتون53

ممنون.

در همون بخش پلاگین ها میتونید، پلاگین مورد نیازتون رو پیدا کنید.(همونطور که در فیلم آموزشی هم قرار داده شده.)
اما متاسفانه پلاگین های موناکا محدود هست و هنوز یک سال از شروع بخش خروجی گرفتن از پروژه هاش نگذشته.
پس بهش حق بدید که پلاگین های کمی داشته باشه.
کوکون و اینتل هم در اول کارشون همینجوری بودن و امکانات کمی داشتند ولی بعد از گذشت یه مدت به انجا رسیدن.
مطمعن باشید همه ی ما برای موناکا آینده ی خوشی رو امید داریم.

داداش این بزودی تقریباا کی هستش 20 ؟
دانلود نرم افزار مسیریابی و فاصله یابی بهام دانلود از کافه بازار
http://cafebazaar.af/app/bahom.hasanzadeh.gps/?l=fa
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام ، خیلی ممنون از فیلمتون . الان که اینتل بسته شده واقعا به کارم اومد
استودیو بازیسازی ایروید
جدید ترین ها : شهرزاد ، دربند;1357 و ATOM
[تصویر:  ads.gif]
  پاسخ

سپاس شده توسط: Navid
(1396/5/4، 09:28 عصر)helpick نوشته است: داداش این بزودی تقریباا کی هستش 20 ؟

درود گرامی 53
فعلا زمانی دقیقی گفته نشده. ما خودمون بیشتر از شما ذوق داریم تا ببینیم مشکل از کجاست.

(1396/5/6، 11:54 صبح)محمد 82 نوشته است: سلام ، خیلی ممنون از فیلمتون . الان که اینتل بسته شده واقعا به کارم اومد

قربونت برم محمد جان 53
از اینکه حس رضایت رو بین کاربرا میبینم، خیلی خوشحالم.
امیدوارم همیشه موفق و سربلندباشی عزیز دلم 53

پاسخ

سپاس شده توسط: fresh meat
(1396/2/21، 12:40 عصر)Navid نوشته است:
(1396/2/21، 12:24 عصر)abiate1365 نوشته است: خوب بود دمتون گرم
41 
63

خواهش میکنم عزیز دل 53
رضایت شما کاربران انجمن ،افتخاری برای تیم ماست .

یک سوال.این خروجی از پلاگینای رکس تاچ ورپ و افکت جابه جایی بین لیوت پشتیبانی میکنه؟؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
این اروری که موقع اجرای بازی میاد به دلیل خروجی از این سایت هست
و اگه بخاییم این برنامه را به بازار ارایه بدیم بنظرتون گیر میده به این ارور؟
چیکار باید بکنیم؟
Mdjd

[تصویر:  8a6876d8c32780fdf8c0b8346c6248d2.jpg?dat...1467663560]
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
مطمئنا مارکت ها اگه ببینن برنامه یا بازی مشکلاتی داره امکانش هست که تاییدش نکنن
و بنظرم بهتره بیخیال خروجی موناکا بشید و از کوکون یا خروجی وینوس استفاده کنید
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,514 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,755 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,164 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 7,032 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,343 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: