آموزش پرداخت درون برنامه مایکت(تست شده)
با سلام خدمت همه دوستان و اعضای انجمن

همونطور که در جریانید تا امروز هیچ روشی برای حل مشکل درون پرداخت مایکت وجود نداشت و هیچکدوم از پلاگینهاهم به درستی کار نمیکردن
اما امروز بالاخره بعد از مدتها تلاش و درخواست و ایمیل مایکت روشی مطمئن و سالم رو برای درون پرداخت ارائه داد...گرچه این روش پیچیدگی و سختیهای خودش رو داره اما برای دوستانی که مایل به منتشر کردن کارهاشون در بستری بهذغیر از کافه بازار هستن کاملا کارامد هست..
اما نکته جالب اینه که حالا به غیر از یونیتی فقط و فقط کانستراکته که مستندات مخصوص و خاص خودش رو در یکی از معتبرترین مارکتهای کشور داره و هیچ انجین دیگه ای این توضیحات و اموزشها براش در یک سایت بزرگ و رسمی موجود نیست..
و بهترین بخش این ماجرا اینه که به علاوه اموزش متنی تهیه شده سورس اموزشی هم در سایت مایکت موجوده!!
این روش تست شده و بدون مشکل در خروجی اینتله؛اگر مشکلی وجود داشت تو همین تاپیک اعلام کنید..
راستی خودم به خاطر امتحاناتم هنوز وقت نکردم از این روش استفاده کنم اما اگه شد بعد کنکور سعی میکنم یه ویدیوی اموزشی برای این روش منتشر کنم؛اگرم دوستان بتونن تا قبل از کنکور من خودشون دست به کار شن که دیگه عالیه..
امیدوارم این روش و اموزش مفید باشه
(تو مقایسه ای که بین توضیحاتی که تو سایت مایکت نوشته با پی دی افی که برام ارسال کردن داشتم گویا پی دی افه یکم طولانی تر بود؛بازهم چک میکنم و اگه نیاز بود اون فایل هم براتون آپلود میکنم)

لینک آموزش در سایت رسمی مایکت:
https://kb.myket.ir/plugins/servlet/mobi...ew/4980795
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، Amin.p ، Mahdibabaei M.N ، amiria703
سلام
خیلی خوبه

فقط یه سوال , نوشتید بدون مشکل در خروجی اینتل!!! یعنی توی کوکون مشکل داره؟
رسید مژده که ایّام غم نخواهد ماند چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/2/22، 03:07 عصر)shazde نوشته است: سلام
خیلی خوبه

فقط یه سوال , نوشتید بدون مشکل در خروجی اینتل!!! یعنی توی کوکون مشکل داره؟

سلام
نوشتم «تست شده و بدون مشکل در خروجی اینتل»
یعنی توی این خروجی بدون مشکل بوده؛احتمالا توی کوکون هم بدون مشکل خواهد بود...

برای کوکون دوستان اگه میتونن تست کنن
  پاسخ

سپاس شده توسط: Amin.p
این کد در node js cmd اجرا نمیشه. اگر به نتیجه رسیدید راهنمایی کنید. ممنون
کد:
cordova create In-AppPurchase ir.myket.iap.construct2 In-AppPurchase
  پاسخ

سپاس شده توسط:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star مهم آموزش خروجی اندروید روی سیستم شخصی rezamms 127 76,078 1402/8/24، 09:00 عصر
آخرین ارسال: mehdiosw
  مهم آموزش تصویری خروجی مستقیم - یکبار برای همیشه! rezamms 33 17,645 1401/2/13، 09:39 عصر
آخرین ارسال: kamran_cn
  خروجی اندرید davinmstr1 2 2,139 1400/8/4، 10:23 عصر
آخرین ارسال: ᔕinaᗪehghani
  AAB (بسته برنامه اندروید) چيست؟ + نحوه خروجي گرفتن در كرودوا ᔕinaᗪehghani 15 6,988 1400/6/21، 01:55 صبح
آخرین ارسال: mehdi1100
  رفع مشکل خروجی فونگپ (: M.gh 11 7,298 1400/4/10، 02:17 صبح
آخرین ارسال: oak

پرش به انجمن: