آناهیتا دختر خوب
سلام ، بازی قشنگیه ، انیمیشن های خوب و روونی داره ، من دانلودش کردم.
فقط یه سوال داشتم توی همون مرحله اول به نظرم باید یه سطل رو با طناب ببندیم و از چاه آب برداریم ولی اون طنابه پشت درخت برداشته نمیشه ، ایراد از گوشیه منه یا اصلا راهش چیز دیگس و من دارم اشتباه میکنم؟

Sent from my LG-K520 using Tapatalk
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/4/3، 09:34 عصر)mhmd11586 نوشته است: سلام ، بازی قشنگیه ، انیمیشن های خوب و روونی داره ، من دانلودش کردم.
فقط یه سوال داشتم توی همون مرحله اول به نظرم باید یه سطل رو با طناب ببندیم و از چاه آب برداریم ولی اون طنابه پشت درخت برداشته نمیشه ، ایراد از گوشیه منه یا اصلا راهش چیز دیگس و من دارم اشتباه میکنم؟

Sent from my LG-K520 using Tapatalk

درود بر شما و سپاس از لطفتون

نه ایراد از گوشی شما نیست. راهش اینه که کنار لبه ی چاه بایستید و با یه پرش شاخه ی درخت رو بگیرید . با یه پرش روی شاخه ی دیگه طناب از درخت جدا میشه. اونو بردارید و پس از ترکیب با سطل , درون چاه بیندازید و باقی ماجرا ....
لوازمی که تو بازی برمیدارید اتوماتیک استفاده یا ترکیب میشه . مثل ترکیب سطل با طناب در مرحله اول بازی.

موفق باشید .
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، shazde ، ghasem
بسیار بازی خوش ساختی هست و گرافیک جذاب
در مورد شرکت هایی که باهاشون کار میکنید و کلا منتشر کردن بازیتون در خارج از کشور به نظر شما ارزش مالی داره برای بازی سازان ایرانی ؟
و اگر امکانش هست سود فعلی از این بازیتون دررابطه با همکاری با شرکت های خارجی و یا بازی که امتیازشو فروختید بفرمایید؟(صرفا برای این که محدود درامد از همکاری با خارج از کشور دستمون بیاد)
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/4/4، 04:47 عصر)maadking نوشته است: بسیار بازی خوش ساختی هست و گرافیک جذاب
در مورد شرکت هایی که باهاشون کار میکنید و کلا منتشر کردن بازیتون در خارج از کشور به نظر شما ارزش مالی داره برای بازی سازان ایرانی ؟
و اگر امکانش هست سود فعلی از این بازیتون دررابطه با همکاری با شرکت های خارجی و یا بازی که امتیازشو فروختید بفرمایید؟(صرفا برای این که محدود درامد از همکاری با خارج از کشور  دستمون بیاد)

ممنون از لطفتون .

والا شرایط فروش دقیقا عین ایرانه. اگه تبلیغ و بوق کرنا زیاد انجام بدی و پروسه ی تولید رو در حین کار مدام گزارش بدی به سود خوبی میرسی . و از یه مرز دانلود که گذشت به طور اتوماتیک دانلود خورش زیاد میشه عین همین بازار خودمون. گرچه اگه یه شرکت خارجی پابلیش رو به عهده بگیره خودش همه ی این کارها رو میکنه .درسته به سختی یه بازی رو میپسندن ولی وقتی هم پسندیدن به شدت باید بیاریش تو قالب های خودشون و کلی چیزها رو تو بازی عوض کنی.
البته این خیلی خوبه چون شما با استاندارد های یه بازی خوب آشنا میشید. و مجبورتون میکنه گیمتون بهتر و بهتر بشه.

آناهیتا هنوز تو خارج پابلیش نشده.
من راستش هنوز برای گوگل پلی و اپ استور باهاشون به نتیجه نرسیدم. مشکل من با اونا سر اسم شرکت هاشونه که کلا به نام اونا پابلیش میشه و حتی میگن داخل بازی هم همه ی ما باید کردیت بشیم .من اصلا با این قضیه کنار نمیام . اما قطعا یه راهی پیدا میکنم.

در مورد پورت PC با شرکت بلک شل به توافق رسیدم و قراره بذاره تو استیم گرین لایت . خبرهاشو همین جا خدمتتون عرض میکنم.

بازم میگم , اونا کافیه از بازی خوششون بیاد . تمام تبلیغ ها رو انجام میدن.در غیر این صورت فقط یه ایمیل عذر خواهی میفرستن و تمام 1
  پاسخ

سپاس شده توسط: ghasem ، danials008 ، maadking
یه مورد مهم دیگه رو فراموش کردم بگم :

برای پابلیش در اونطرف باید حتما انجین گیم سازیتون رو بخرید . شاید فرض رو بر این بذارید که اونا متوجه نشن اما در غیر این صورت با واکنش بسیار شدیدی مواجه میشید و علاوه بر بلاک کلیه حقوقتون , یه بدنامی براتون خواهد داشت و این از همه بدتره . 

حتی اگه شرکتی تقبل پابلیش بازی شما رو به عهده بگیره باز هم نیاز به لایسنس انجین دارید.
در مورد بقیه ی لایسنس ها مثل فتوشاپ و غیره من تا حالا مشکلی ندیدم و ازم هم خواسته نشده . این لایسنس ها زمانی باید داده بشه که بازی بصورت فیزیکی ( با جعبه ) قراره پابلیش بشه .
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، shazde ، ghasem ، maadking
(1396/4/5، 12:26 عصر)hunk نوشته است: اقا مهرداد اونایی که گیم انجین رایگان مثل یونیتی (نسخه رایگانش) استفاده میکنن تکلیفشون با پابلیشر چی میشه؟ باید حتما نسخه حرفه ای بخرن؟

نه لازم به خرید نیست.
قانون یونیتی اینه که اگه بازیت بیش از 100000 دلار فروش کرد باید لایسنسش رو بخری .تازه اونم ماهانه به مبلغ ناچیز .در ضمن لازم نیست هر ماه هم پول بدی . وقتی باهاش کار میکنی و کسب درامد بالای مبلغی که گفتم رو داری, پول بده . خداییش قانونش خوبه.

اکثر پابلیشر ها یونیتی رو خریدن . اگر کاربر یونیتی هستید از هر نظر خیالت راحت باشه و فقط تمرکز کن روی گیمت .

موفق باشید
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، ghasem ، danials008 ، mahdi_R8095 ، fake
سلام مهرداد جان
تبریک میگم. منم دانلود کردم، منتهی ایراداتی داره که شاید روی گوشی من اینطوری بوده. من روی Honor 3C هوآوی ، نصب کردم فعلا.

دکمه = ( برای منو ) نیست و در قسمت بالایی صفحه ، هرجایی تاچ میکنم، منو باز میشه. اما اگه LongTouch کنیم، یه لحظه دکمه ی Pause میاد ( به رنگ خاکستری )

نکته ی بعدی اینه که اگه قراره کنترل کاراکتر غیر از پرش، چپ و راست، نشستن و بلند شدن نداشته باشه، بهتره از دو تا دکمه چپ و راست استفاده کنی.
من خودم به شخصه، برای یه حرکت کردن، چند ثانیه درگیر میشم تا بتونم به چپ یا راست حرکت کنم.

انیمیت کاراکتر  و کات سین ها عالی بود.
صدا گذاری عالی

پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، danials008 ، Mehrdad
من هم دانلود کردم گرافیکش شبیه کارتون های قدیمیه که البته جالبه. خوبه که خودتون گرافیست هستین مشکل من همین گرافیکه. اگه میشه آموزش بدین ما هم یاد بگیریم.
دوتا پیشنهاد هم دارم در مورد این بازی:
اول اینکه بهتره برای مرحله اول یه راهنما بزارین در حین بازی( مثلا بنویسید طناب و سطل را پیدا کن و بنداز توی چاه) اینجوری بازیکن دستش میاد چی به چیه. البته اون مربع خاکستری میاد که باید اینجا یه کاری صورت بگیره. اولش نمی دونستم چون راهنماش انگلیسی بود و دقت نکردم.
دوم اینکه موقع دویدن اگه بخوایم بپریم اول وایمیسته بعد میپره. همچنین در مورد دکمه برای دویدن با نظر آقای mostafanastary موافقم.

همچنین اگه از پایین صفحه به طرف بالا تاچ کنیم دکمه Pause میاد که نمی دونم واسه چیه؟ و اگه دکمه بک گوشی را بزنیم بلافاصله و بدون اخطار از بازی خارج میشه.

با آرزوی موفقیت
  پاسخ

سپاس شده توسط: danials008 ، Mehrdad ، shazde ، mostafanastary ، ᔕinaᗪehghani

تشکر از همتون و سپاس از  نظرات

مصطفی جان :
شما احتیاج نیست برای بازی کردن , داخل صفحه هیچ تاچی داشته باشید . فقط با کنترلر های پایین کار کنید. دکمه پاز بالا رو من برای PC طراحی کرده بودم که طرف موس را بالا برد و کلیک کرد اون ظاهر بشه . الان داخل تاچ خیلی سریع میاد و منو ظاهر میشه . چون شما سریع تاچ میکنید اون فرمان کلیک موس رو میشناسه . فکر نمیکنم زیاد داخل بازی مزاحمت ایجاد کنه چون شما با اون قسمت کاری ندارید با اینحال درستش میکنم.

برای چپ و راست بله کاملا درست میفرمایید . اما راستش این کاراکتر در مراحل بعدی در آب شنا میکنه و داخل دالان های آبی میره و با هشت جهت باید کنترل کنید . من ابتدا کنتلر ها رو در آب و خشکی عوض کردم اما بعد دیدم یه مقدار بازی داره باگ نشون میده و فعلا ترجیح دادم با همین یه کنتلر برم جلو. اگه خیلی داره اذیتتون میکنه بهم بگید , چشم میشینم یه هارد کدینگ روش میزنم.

حامد عزیز:
آموزش انیمیشن تو سایت شما رو تو برنامه کارم دارم. قبلا هم گفتم. این آناهیتا یه کم وقت بده شروعش میکنم به یاری خدا 1
در مورد راهنما موافقم . یه صفحه براش خیلی کمه. گرچه با یه کم سعی و خطا همون اول همه چی دستتون میاد . اما قبول دارم نشون دادن همون لحظه یه چیز دیگه است.

در مورد دورخیز قبل از پریدن : چون بازی به سبک cinematic platformer است . حرکات یه کم رئالیستیک میشه و مثل سوپر ماریو نیست . این کار عمدی بوده.

من دکمه ی بک رو یادمه disable کرده بودم.. . الان میبینم درست میفرمایید .  ممنون از اینکه گفتید . چشم درستش میکنم.
بقیه نظراتتون رو برای مصطفی جان عرض کردم.
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde ، user-11 ، ghasem ، hamedbz
مهرداد جان، ممنون،
اقا راستی این پر کلاغ رو من برداشتم! بعد رفتم رو شونه ی مترسک، اما بعدش نمیدونم چه کنم! یعنی فقط بالونی که باز میشه، عکس پر رو داره، ولی عملا کاری نمیشه کرد.

به قول دوستمون، دکمه ی بک رو هم که میزنی، مستقیم میره بیرون.

همچنین، ادامه ی بازی چطوریه قضیه ش؟ یعنی Checkpoint قرار دادی جایی؟ چون من که میرم بیرون و بر میگردم میزنم دکمه Continue ، بازم از اول شروع میشه.
  پاسخ

سپاس شده توسط: Mehrdad ، danials008

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Cursed letters MohammadHadi 0 852 1401/12/11، 02:02 صبح
آخرین ارسال: MohammadHadi
Information دریانوردان (شروعی از صفر) در دست ساخت... oak 115 57,374 1401/2/26، 10:09 صبح
آخرین ارسال: tohidrajabali
  کلیپی کوتاه از بازی در حال ساخت Alireza3d 6 3,470 1400/9/11، 06:57 عصر
آخرین ارسال: Alireza3d
  گیم پلی قسمت سوم منطقه آلوده alii 4 3,425 1400/8/26، 09:23 عصر
آخرین ارسال: alii
Brick ستیز قهرمانان:هیجانی بی پایان (جدید) Mahdibabaei M.N 17 9,234 1400/8/25، 09:16 عصر
آخرین ارسال: MdSarli

پرش به انجمن: