درخواست همکاری
Star 
سلام خدمت همه دوستان

یک نیروی مسلط به کانستراکت 2 جهت همکاری بصورت تمام وقت/پاره وقت در شرکت کامپیوتری واقع در تهران - میدان جمهوری نیازمندیم.

چند پروژه داریم و یک بازی تحت وب که میخواهیم با کانستراکت اندرویدش رو منتشر کنیم.

لطفا سوابق کاری خودتون و شرایط همکاری رو بفرمایید

با تشکر

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام

هیچ نیروی مستقل یا تیمی علاقمند همکاری نیست؟ بابت همکاری حقوق و مزایای خوبی هم میدیم.

با تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام
باید تو تهران باشیم؟
اخه گفتین شرکتتون تو تهرانه
بنده در شهر اهواز هستم و نیمه مسلط به کانستراکت هستم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام بیشتر بچه ها تو شهرستان ها هستند.

پاسخ

سپاس شده توسط:
سلام

یک مسئله پیش میاد. چطوری میشه وقتی تیمی دور از هم هستند روی یک پروژه توی کانستراکت کار کنند؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
اخه منتطقی نیست.
شما باید پروژت اونقدر خوب باشه که بتونه درآمدزا باشه جوری که علاوه بر سود خودت به یک یا چند نفر دیگه هم حقوق بدید.
کسی بتونه بازی خوب در اون حد بسازه ، خوب خودش میسازه. احتیاجی نیست کسی بهش بگه چیکار کنه از اون حقوق بگیره.

حالا حقوقش چند هست ؟ گرافیست هم دارید یا کارهای کرافیکی هم باید انجام داد ؟
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/15، 04:17 عصر)Dr.AR نوشته است: اخه منتطقی نیست.
شما باید پروژت اونقدر خوب باشه که بتونه درآمدزا باشه جوری که علاوه بر سود خودت به یک یا چند نفر دیگه هم حقوق بدید.
کسی بتونه بازی خوب در اون حد بسازه ، خوب خودش میسازه. احتیاجی نیست کسی بهش بگه چیکار کنه از اون حقوق بگیره.

بنظرم هیچی مثل کار گروهی نیست حالا چه نزدیک چه دور
  پاسخ

سپاس شده توسط: Dr.AR
Lightbulb 
(1396/3/12، 03:48 عصر)neghab نوشته است: سلام

هیچ نیروی مستقل یا تیمی علاقمند همکاری نیست؟ بابت همکاری حقوق و مزایای خوبی هم میدیم.

با تشکر

سلام من خوشحال میشم کمک کنم ولی از توی خونه البته تهران هستم و نزدیک مکان شما یعنی فقط برای یک سری مشکلات حضوری بشه وگرنه مثلا شما میتونی بگی این قسمت از کار مال شما و من هم درستش کنم و تحویل بدم
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/15، 04:17 عصر)Dr.AR نوشته است: اخه منتطقی نیست.

سلام

حقوقش رو فردی که میاد همکاری کنه باید بگه. ولی به هر حال ما یه شرکتی هستیم که درآمدمون از بازی نیست. بازی حوزه کاری جدیدی هست که واردش شدیم. گرافیک بازی تماما موجود هست. اگر تمایل دارید لطفا رزومه خودتون رو برام ارسال کنید

با تشکر
  پاسخ

سپاس شده توسط:
(1396/3/14، 02:11 عصر)neghab نوشته است: سلام

یک مسئله پیش میاد. چطوری میشه وقتی تیمی دور از هم هستند روی یک پروژه توی کانستراکت کار کنند؟

خیلی راحت؛
با تیم ویوور یا git hub که معروفه برای این کار...
[تصویر:  ramboo.png]
Ramboo
  پاسخ

سپاس شده توسط: shazde

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری از بازی سازان کانسراکت ٣ iflashlord 0 2,354 1400/1/21، 11:29 عصر
آخرین ارسال: iflashlord
  خرید اشتراکی کانستراکت 3 persiangamer 20 9,074 1400/1/21، 08:29 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  فراخوان نویسنده ARKEYA 0 1,339 1400/1/2، 07:36 عصر
آخرین ارسال: ARKEYA
  خرید سیگنالینگ سرور سایت سیرا amirho24 84 49,439 1399/12/13، 10:53 عصر
آخرین ارسال: persiangamer
  نیاز به پابلیشر Sato 0 1,519 1399/9/14، 12:22 عصر
آخرین ارسال: Sato

پرش به انجمن: